FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Wallpapers

«12310»
.aNDu02.08.2007 17:37
wallpapersteauaqv7.jpg
.aNDu10.08.2007 13:58

steauawallpaperfo4.jpg

 

Am mai facut un wallpaper in fuga...

Nu e prea reusit, dar sper sa va placa :D

Asta a fost inspiratia mea de 5 minute :))

dica_10steaua10.08.2007 16:49
steauawallpaperfo4.jpg

 

Am mai facut un wallpaper in fuga...

Nu e prea reusit, dar sper sa va placa :D

Asta a fost inspiratia mea de 5 minute :))

Nu e rau deloc!La mai multe.

PavelAndrei10.08.2007 19:11

e reusita poza

Wally10.08.2007 20:42

Reusite si wallpaper-urile si logo-urile. Bravo!

m_stefan1718.08.2007 16:55

2004716720096932198_rs.jpg

 

Astept parerile voastre. steagsimplu

dica_10steaua18.08.2007 16:57

Reusita, dar parca prea incarcata!

Valy1924.08.2007 21:02

Ce parere aveti de aceste wallpapers?2002288274170566751_rs.jpg

Valy1924.08.2007 21:04

wallpaper 2

2002222810569713970_rs.jpg

Valy1924.08.2007 21:06

wallpaper3

2002228873206128244_rs.jpg

Valy1924.08.2007 21:08

wallpaper 4

2002215894469190673_rs.jpg

Valy1924.08.2007 21:11

wallpaper 5

2002696713201753136_rs.jpg

Valy1924.08.2007 21:12

wallpaper 6

2002619411297743079_rs.jpg

Valy1924.08.2007 21:15

wallpaper 7

2004151844504440234_rs.jpg

Valy1924.08.2007 21:16

wallpaper Dica din Jocul UCL 2006...

2004189021617569288_rs.jpg

Valy1924.08.2007 21:18

iar asta sunt eu....

2004165033613253603_rs.jpg

Valy1924.08.2007 21:21

o sa mai lucrez la noi wallpapers dupa intrarea in grupe....astept parerile si sugestile voastre! fularultras

AmuntBoy24.08.2007 21:36

bune

in afara de ala cu tine ca nu putem sa-l folosim :D

**alex**24.08.2007 21:39

Sunt reusite, wallpaper 6 si 7 parca au un background mai lucios incearca sa-l folosesti pe acela si in urmatoarele.

Cristocea_24.08.2007 22:18

Un wallpaper cu Ochirosii?? Sau Cu Bicfalvi?

alexynho25.08.2007 19:58

Sunt foarte reusite wallpaperele ... dar ai putea si unul cu Vali Badea ... te rog eu mult ... ms ;)

-=Danny=-26.08.2007 10:37

Sunt mijto rau wallparerele , sper sa mai faci si altele , sper ca pana la urma sa ajnuga si pe site , la download walpapere ....

 

 

@valy 19 , sper ca nu te superi daca salvez si io unele din walpapere .......

cristian8626.08.2007 11:57

Eu propun sa se faca un wallpaper cu Danny, cel mai tare suporter al Stelei.

.aNDu26.08.2007 14:47

steauahk6.jpg

 

Am mai venit cu un wallpaper :) sper sa va placa :D am vazut ca si altii s-au apucat de treaba ! Foarte bine tineti-o tot asa

fane_casieru26.08.2007 14:51

Bv. Andule la cat mai multe !

«12310»