


Am mai facut un wallpaper in fuga...
Nu e prea reusit, dar sper sa va placa ![]()
Asta a fost inspiratia mea de 5 minute ![]()
Am mai facut un wallpaper in fuga...
Nu e prea reusit, dar sper sa va placa
Asta a fost inspiratia mea de 5 minute
Nu e rau deloc!La mai multe.
e reusita poza
Reusite si wallpaper-urile si logo-urile. Bravo!
Reusita, dar parca prea incarcata!
Ce parere aveti de aceste wallpapers?
wallpaper 2

wallpaper3

wallpaper 4

wallpaper 5

wallpaper 6

wallpaper 7

wallpaper Dica din Jocul UCL 2006...

iar asta sunt eu....

o sa mai lucrez la noi wallpapers dupa intrarea in grupe....astept parerile si sugestile voastre! ![]()
bune
in afara de ala cu tine ca nu putem sa-l folosim ![]()
Sunt reusite, wallpaper 6 si 7 parca au un background mai lucios incearca sa-l folosesti pe acela si in urmatoarele.
Un wallpaper cu Ochirosii?? Sau Cu Bicfalvi?
Sunt foarte reusite wallpaperele ... dar ai putea si unul cu Vali Badea ... te rog eu mult ... ms ![]()
Sunt mijto rau wallparerele , sper sa mai faci si altele , sper ca pana la urma sa ajnuga si pe site , la download walpapere ....
@valy 19 , sper ca nu te superi daca salvez si io unele din walpapere .......
Eu propun sa se faca un wallpaper cu Danny, cel mai tare suporter al Stelei.

Am mai venit cu un wallpaper
sper sa va placa
am vazut ca si altii s-au apucat de treaba ! Foarte bine tineti-o tot asa
Bv. Andule la cat mai multe !