FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Wallpapers

«1234510»
psr30.05.2008 21:02

Va multumesc pentru aprecieri :rolleyes:

 

Si unul proaspat- Pavel Golanski

pavelgolanskikt8.jpg

ADDA PRINTZESA30.05.2008 21:22

Steaua Forever!!!

 

Radoi Forever!

1670621386_cucerim_europa_2_.jpg

1670621386_cucerim_europa_2_.jpg

_32__1_.jpg

Azzido31.05.2008 04:34

@psr

e reusit si asta.

l-am adaugat la sectiunea wallpapere.

 

@Adda

ale tale au rezolutia prea mica deci nu se pot considera ca fiind wallpapere.

dica_10steaua31.05.2008 11:22

Am incercat si eu ceva...sper sa va placa.

Crysty10.jpg

Ionutjoss12.08.2008 22:06

Primul meu wall

 

champions-league-4copia-2.jpg

Ionutjoss12.08.2008 22:50

Altul:

 

 

 

dayro_moreno_5copiacopia1024x768.jpg

Ionutjoss13.08.2008 21:18

inca unul :P

 

 

ucl1024x768copia.jpg

Ionutjoss21.08.2008 19:48

azzido le bagi?

psr25.08.2008 19:50

Primul wallpaper si cel de al 3-lea sunt ok, doar ca singurul lucru care l-ai facut la ele a fost sa adaugi emblemele peste o poza deja existenta.

 

Al 2-lea este foarte slab:

-Renderul este foarte prost decupat, decupeaza cu mai multa atentie si fii atent la detalii.

-Dungiile acelea ros-albastre sunt trasate fara niciun rost.

Incearca sa lucrezi dupa tutoriale, pentru ca vei invata multe chestii care te vor ajuta.

 

Nu imi lua acest post in nume de rau.

Azzido26.08.2008 09:45

@Ionutjoss

vezi ce zicea psr.

 

psr, tu nu mai faci niciun wall nou ? :D

AmuntBoy26.08.2008 10:09

poate unul cu Toja si unul cu Bogdan Stancu :steag_cruce_invers:

psr26.08.2008 11:56

Vor mai urma in curand si altele.

Din pacat se gasesc foarte greu poze la rezolutii mari care sa imi permita sa obtin rendere de calitate.

Toja si Bogdan Stancu vor urma cu siguranta pentru ca am deja rendere cu cei 2.

Ionutjoss26.08.2008 19:39

Vreunu cu Szekely ? :steag_sah_mic:

Ionutjoss26.08.2008 23:33

ce zici de asta'

 

 

Sin_t_tulo_1.jpg

albatrosfb28.08.2008 07:19

From anticimbom.com:

10milyonog9.jpg

MALDINI28.08.2008 07:22

Thank you ... and we have the banner from ultraslan ( galatasaray )

 

look here :

 

http://static.fcsteaua.ro/images/user_gall..._DSC01222fv.JPG

 

http://static.fcsteaua.ro/images/user_gall...00_DSC01223.JPG

Ionutjoss28.08.2008 20:43

unu may nou pt cl

 

20070919-champions003copia-1.jpg

steaua_gloria28.08.2008 21:10

Le asteptam pe cele cu stema Stelei si ale celor din grupe. A devenit un obicei de un timp incoace:D

Ionutjoss28.08.2008 21:49
Le asteptam pe cele cu stema Stelei si ale celor din grupe. A devenit un obicei de un timp incoace:D

 

 

ceva de genu?

 

20070919_champions003.jpg

axl28.08.2008 22:26

Mda, numai ca noi jucam cu Fiorentina, nu cu Sporting.

psr28.08.2008 23:21
ce zici de asta'

 

 

Se vede un progres, totusi se observa inca unele greseli la modul in care e decupat Zapata, dar cu cat lucrezi mai mult cu atat vei capata mai multa experienta si asta se va vedea imediat in creatiile tale.

Cat despre backgrund, incearca sa folosesti culori care sa aiba legatura cu restul lucrarii sau care sa dea bine in combinatie cu celelate culori si incarca sa te joci cu diferite texturi si efecte pentru a obtine un backgrund ceva mai complex.

 

 

Un wallpaper si de la mine, ceva simplu da care chiar imi place cum a iesit.

theprideofromaniaoj8.th.jpg

 

In weekend vor urma si altele, cel mai probabil cu Toja si Bogdan Stancu.

Ionutjoss29.08.2008 08:21
Mda, numai ca noi jucam cu Fiorentina, nu cu Sporting.

ops :thumbdown:

psr29.08.2008 09:05

Prezentarea meciurilor UEFA Champions League 2008-2009, am preferat semnaturi in loc de walluri.

steauabayernwq9.th.jpg

fiorentinasteauaaa0.th.jpg

steauaolpr6.th.jpg

olsteauaqc4.th.jpg

bayernmunchensteauayt2.th.jpg

steauafiorentinasw0.th.jpg

 

Juan Carlos Toja Wallpaper

juancarlostojakd8.th.jpg

Ionutjoss29.08.2008 18:35

ESti cel mai tare psr

 

ESti idolul meu de photoshop xD :beer2::drunk::worthy::bananadance:

Yoyoyoi29.08.2008 18:47

multam psr :D

 

e la loc de cinste deja :D

«1234510»