Va multumesc pentru aprecieri ![]()
Si unul proaspat- Pavel Golanski

Va multumesc pentru aprecieri ![]()
Si unul proaspat- Pavel Golanski

@psr
e reusit si asta.
l-am adaugat la sectiunea wallpapere.
@Adda
ale tale au rezolutia prea mica deci nu se pot considera ca fiind wallpapere.
Primul meu wall

Altul:

inca unul ![]()

azzido le bagi?
Primul wallpaper si cel de al 3-lea sunt ok, doar ca singurul lucru care l-ai facut la ele a fost sa adaugi emblemele peste o poza deja existenta.
Al 2-lea este foarte slab:
-Renderul este foarte prost decupat, decupeaza cu mai multa atentie si fii atent la detalii.
-Dungiile acelea ros-albastre sunt trasate fara niciun rost.
Incearca sa lucrezi dupa tutoriale, pentru ca vei invata multe chestii care te vor ajuta.
Nu imi lua acest post in nume de rau.
@Ionutjoss
vezi ce zicea psr.
psr, tu nu mai faci niciun wall nou ? ![]()
poate unul cu Toja si unul cu Bogdan Stancu ![]()
Vor mai urma in curand si altele.
Din pacat se gasesc foarte greu poze la rezolutii mari care sa imi permita sa obtin rendere de calitate.
Toja si Bogdan Stancu vor urma cu siguranta pentru ca am deja rendere cu cei 2.
Vreunu cu Szekely ? ![]()
From anticimbom.com:

Thank you ... and we have the banner from ultraslan ( galatasaray )
look here :
http://static.fcsteaua.ro/images/user_gall..._DSC01222fv.JPG
http://static.fcsteaua.ro/images/user_gall...00_DSC01223.JPG
unu may nou pt cl

Le asteptam pe cele cu stema Stelei si ale celor din grupe. A devenit un obicei de un timp incoace:D
Mda, numai ca noi jucam cu Fiorentina, nu cu Sporting.
ce zici de asta'
Se vede un progres, totusi se observa inca unele greseli la modul in care e decupat Zapata, dar cu cat lucrezi mai mult cu atat vei capata mai multa experienta si asta se va vedea imediat in creatiile tale.
Cat despre backgrund, incearca sa folosesti culori care sa aiba legatura cu restul lucrarii sau care sa dea bine in combinatie cu celelate culori si incarca sa te joci cu diferite texturi si efecte pentru a obtine un backgrund ceva mai complex.
Un wallpaper si de la mine, ceva simplu da care chiar imi place cum a iesit.
In weekend vor urma si altele, cel mai probabil cu Toja si Bogdan Stancu.
Mda, numai ca noi jucam cu Fiorentina, nu cu Sporting.
ops ![]()
ESti cel mai tare psr
ESti idolul meu de photoshop xD ![]()
![]()
![]()
![]()
multam psr ![]()
e la loc de cinste deja ![]()