@C.Ronaldo, s-a dat singur de gol ca a zis ca e la grupa de juniori din '94 deci are 13 ani! Asta cu 17 ani sa i-o spuna lui Danny!
@C.Ronaldo, s-a dat singur de gol ca a zis ca e la grupa de juniori din '94 deci are 13 ani! Asta cu 17 ani sa i-o spuna lui Danny!
io nu intzeleg de ce va certatzi voi pentru o prostie...dak are ala 13 ani si ala 12 ani ce...cui ii pasa cine si catzi ani are? aici intratzi sa va spunetzi parerea despre Steaua si sa o incurajatzi, nu sa va certatzi care si catzi ani are:|
cine o zis ca are 13.. ?:O .. si la profil am pus 14 .. in graba .. am facut useru in graba .. asa ca ..
Deci gata cu cearta pls .. ok
!
asa ma...Forza Steaua!!! ![]()
Steaua-Zaglebie 3:0
Fortzaa Steaua!!!!!!!
![]()
castigam cu 2-0 si o sa le inchidem gura polonezilor
FORZA Steaua!!!! steagsimplu steagsimplu steagsimplu
castigam cu 2-0 si o sa le inchidem gura polonezilor
FORZA Steaua!!!! steagsimplu steagsimplu steagsimplu
50 min remaining .. am plecat pe stadion ..
! sper sa nu mor acolo .. !![]()
castigam cu 2-0 si o sa le inchidem gura polonezilor
FORZA Steaua!!!! steagsimplu steagsimplu steagsimplu
oricum sa fie, numa sa castigam
fularsteau2
Bate Steaua 101% !!!!!! ![]()
Zaglebie o fi ea campioana poloniei , dar nu are sanse impotriva Stelei.....
Steaua-Zaglebie 2-0 Marcatori: Rica si cu Dica dica10
Forza Steaua
steagcruce2
nu joaca Goian ![]()
Daca nu joaca Goian s-a indeplinit visul antrenorului polonez.
Freeeeeeeeeky!
Forza Steaua... i batem cu 3-0 sa speram:D:D:D toti avem un lucru in comun :Steaua!
Lupta Steaua!!!!!! ![]()
eu nu mai am rãbdare
30 minute o eternitate
HAI Steaua
SPER LA UN 2-0 mãcar sã le scoatem fotbalul din cap
Europa Steaua campionii din Ghenca!!!!
hai Steaua
steag1 steag3 steag2 steag2
nu joaca Goian![]()
asa e :sad2: e accidentat ..... pacat .....
dica10 sprecl2 ![]()
![]()
![]()
steagsimplu steagsimplu
nu mai am stare:( hai Steaua steag1
Roachere, chill ca-ti iei pedepse.
pfff .. cuuuumm ?????? nu joaca goiaaaaaaaaannnnnnnnn ?X(((( NIEZOOOOOOO
Daca nu joaca Goian s-a indeplinit visul antrenorului polonez.Freeeeeeeeeky!
chiar...bine, poate a visat si ca ia bataie cu 2-0 ![]()
@alexblaja
Ar fi fost un vis frumusel, dupa parerea mea.
pfff .. cuuuumm ?????? nu joaca goiaaaaaaaaannnnnnnnn ?X(((( NIEZOOOOOOO
Mai tu parca plecasei la meci, ce s'a intamplat? Ai uitat sa'ti iei bilet?
@c.Ronaldo
Are net pe telefon, e ultima moda.