FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Zaglebie Lubin 2 - 1 (1 - 1)

«1345678»
Wally08.08.2007 15:53

@C.Ronaldo, s-a dat singur de gol ca a zis ca e la grupa de juniori din '94 deci are 13 ani! Asta cu 17 ani sa i-o spuna lui Danny!

anti-jiji08.08.2007 16:02

io nu intzeleg de ce va certatzi voi pentru o prostie...dak are ala 13 ani si ala 12 ani ce...cui ii pasa cine si catzi ani are? aici intratzi sa va spunetzi parerea despre Steaua si sa o incurajatzi, nu sa va certatzi care si catzi ani are:|

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 16:07

cine o zis ca are 13.. ?:O .. si la profil am pus 14 .. in graba .. am facut useru in graba .. asa ca ..

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 16:08

Deci gata cu cearta pls .. ok :) !

anti-jiji08.08.2007 16:13

asa ma...Forza Steaua!!! fularsteaua2

i-m BaD...08.08.2007 16:32

Steaua-Zaglebie 3:0

 

Fortzaa Steaua!!!!!!!

 

fularsteaua2

vasilestelistul08.08.2007 16:44

castigam cu 2-0 si o sa le inchidem gura polonezilor

 

FORZA Steaua!!!! steagsimplu steagsimplu steagsimplu

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 16:45
castigam cu 2-0 si o sa le inchidem gura polonezilor

 

FORZA Steaua!!!! steagsimplu steagsimplu steagsimplu

 

50 min remaining .. am plecat pe stadion .. :) ! sper sa nu mor acolo .. !:))

GabyStelistaLP08.08.2007 16:47
castigam cu 2-0 si o sa le inchidem gura polonezilor

 

FORZA Steaua!!!! steagsimplu steagsimplu steagsimplu

 

oricum sa fie, numa sa castigam ;) fularsteau2

thierry08.08.2007 16:50

Bate Steaua 101% !!!!!! :D

Zaglebie o fi ea campioana poloniei , dar nu are sanse impotriva Stelei.....

 

Steaua-Zaglebie 2-0 Marcatori: Rica si cu Dica dica10

Forza Steaua forzateaua steagcruce2

flo220308.08.2007 16:53

nu joaca Goian :mellow:

axl2308.08.2007 16:56

Daca nu joaca Goian s-a indeplinit visul antrenorului polonez.

Freeeeeeeeeky!

rockerul66608.08.2007 16:59

Forza Steaua... i batem cu 3-0 sa speram:D:D:D toti avem un lucru in comun :Steaua!

Lupta Steaua!!!!!! forzateaua

cornisa5808.08.2007 16:59

eu nu mai am rãbdare :excl: 30 minute o eternitate

HAI Steaua

SPER LA UN 2-0 mãcar sã le scoatem fotbalul din cap

Europa Steaua campionii din Ghenca!!!!

steag2 steag2 steag2
mi e jena08.08.2007 17:03

hai Steaua

 

 

 

fular-campionii steag1 steag3 steag2 steag2

thierry08.08.2007 17:07
nu joaca Goian :mellow:

asa e :sad2: e accidentat ..... pacat .....

rockerul66608.08.2007 17:10
fular-campionii
rockerul66608.08.2007 17:11

dica10 sprecl2 fularultrasforzateauafular-campioniifularsteaua2 steagsimplu steagsimplu

rockerul66608.08.2007 17:12

nu mai am stare:( hai Steaua steag1

axl2308.08.2007 17:12

Roachere, chill ca-ti iei pedepse.

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 17:15

pfff .. cuuuumm ?????? nu joaca goiaaaaaaaaannnnnnnnn ?X(((( NIEZOOOOOOO

alexblaja08.08.2007 17:17
Daca nu joaca Goian s-a indeplinit visul antrenorului polonez.

Freeeeeeeeeky!

 

chiar...bine, poate a visat si ca ia bataie cu 2-0 :)

axl2308.08.2007 17:24

@alexblaja

Ar fi fost un vis frumusel, dupa parerea mea.

c.ronaldo1708.08.2007 17:25
pfff .. cuuuumm ?????? nu joaca goiaaaaaaaaannnnnnnnn ?X(((( NIEZOOOOOOO

 

Mai tu parca plecasei la meci, ce s'a intamplat? Ai uitat sa'ti iei bilet?

axl2308.08.2007 17:27

@c.Ronaldo

Are net pe telefon, e ultima moda.

«1345678»