FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Zaglebie Lubin 2 - 1 (1 - 1)

«1238»
forever_STEAUA01.08.2007 09:27

Miercuri, 8 august Steaua primește vizita echipei Zaglebie Lubin din Polonia, dupã ce în meciul tur roș-albaștri au câștigat cu 1-0. Comentarii aici înainte și dupã partidã.

i-m BaD...01.08.2007 22:14

cred ca Steaua va trece usor de zaglebie ....avand in vedere si faptul ca a invins in tur .....dar oricum Steaua trebuie sa trateze meciu cu seriozitate cum cu siguranta o va face ...:-)

forever_STEAUA02.08.2007 11:40

Cum era de așteptat Pro TV a achiziționat drepturile de transmitere a meciului retur dintre Steaua și Zaglebie.

 

Meciul va fi transmis în direct începând cu ora 20:30.

dica_10steaua02.08.2007 11:42
Cum era de așteptat Pro TV a achiziționat drepturile de transmitere a meciului retur dintre Steaua și Zaglebie.

 

Meciul va fi transmis în direct începând cu ora 20:30.

Foarte bine ca cei de la Prima....

i-m BaD...02.08.2007 13:17

da ?? e mult mai misto sa-l dea pe Pro TV!!ca aia de pe prima nu prea le au cu comentatu':-D

mircea_zion03.08.2007 07:58

Stiti cand se pun biletele in vanzare? steagsimplu

forever_STEAUA03.08.2007 08:01

BILETE Steaua – ZAGLEBIE LUBIN

 

TRIBUNA 0 - 30 lei

TRIBUNA I - 20 lei

TRIBUNA II - 10 lei

PELUZE - 5 lei

 

1. Biletele se vor pune in vanzare incepand cu data 4 august dupa cum urmeaza:

 

- in perioada 04.08-05.08.2007 NUMAI abonatii FC Steaua vor putea achizitiona bilete de la casele de bilete ale Stadionului "Steaua"dupa urmatorul program:

 

Sambata 04.08.2007 – intre orele 10:00-18:00

Duminica 05.08.2007 – intre orele 10:00 – 16:00

 

Fiecare abonat are dreptul sa isi cumpere un bilet pe baza abonamentului in acelasi sector de tribuna de la casele de bilete special amenajate. Abonatii mai pot achizitiona inca 3 bilete in oricare zona a stadionului in limita stocului disponibil. Abonatii vor putea achizitiona biletele numai pe baza abonamentului.

 

 

2. Incepand cu 06.08.2007, rezervarea abonatilor inceteaza si vor fi scoase la vanzare bilete si pentru persoanele care nu detin abonament, maximum 4 bilete/persoana in limita stocului disponibil. Biletele vor putea fi achizitionate pe baza unui act de identitate: certificat de nastere, buletin de identitate, carte de identitate, pasaport. Biletele vor putea fi achizitionate in perioada 06.08.2007-08.08.2007.

 

Programul zilnic al caselor de bilete este:

 

Luni 06.08.2007 – intre orele 10:00-18:00

Marti 07.08.2007 – intre orele 10:00 – 18:00

Miercuri 08.08.2007 – intre orele 10:00 – 18:00

3. Distribuirea biletelor se va face prin cele 10 case de bilete din incinta Stadionului "Steaua", sub atenta supraveghere a reprezentantilor Politiei, Jandarmeriei si FC Steaua.

 

4. Avand in vedere faptul ca noul sistem de eliberare a tichetelor si de acces in stadion se afla la prima utilizare, clubul FC Steaua Bucuresti face apel catre spectatori sa isi achizitioneze biletele din timp si sa nu amane acest lucru pentru ziua meciului.

 

 

sursa: site oficial

Padrese03.08.2007 12:31

Cam putin la peluze parca se vorbea de 30 de roni

AmuntBoy03.08.2007 13:18

sunt moka biletele :))

Dar sa vezi in grupe daca ajungem acolo

1M peluza :P

ultras_spiri04.08.2007 21:54

stam in peluze sau tot in tribune ?? steagcruce2

cristi_mold05.08.2007 08:54

Un meci mult mai greu decat pare la prima vedere. Insa sunt sigur ca Steaua se va mobiliza, nu se vor considera dinainte calificati si vor face un meci bun, se va califica si vor juca si pentru public

stelea05.08.2007 09:15

ma astept la o crestere , al nivelului de joc . Preturile biletelor : dupa buget .. Rezonabile

cornisa5805.08.2007 18:37
Un meci mult mai greu decat pare la prima vedere. Insa sunt sigur ca Steaua se va mobiliza, nu se vor considera dinainte calificati si vor face un meci bun, se va califica si vor juca si pentru public

 

da așa este un meci foarte greu sper cã și jucãtorii știu asta și nu se gîndesc cã sunt deja calificați și urmeazã meciul cu Bate o echipã la prima vedere mai accesibilã decît Zaglebie

spre cl
FC_STEAUA_194706.08.2007 04:59

Meci greu de tot. In opinia mea trebuie sa le dam un gol neaparat in prima repriza ca sa le taiam elanul in a doua altfel or sa fie periculos.

stelistu1006.08.2007 07:38

Sigur Steaua VA TRECEA E ZAGLEBIE!! steag1 dica10 spre cl steagsimplu steagcruce2

raducelbun06.08.2007 09:16

Vreau sa se faca mai repede joi :biggrin: . Imi este teama de meciul asta pentru ca nu punem probleme in atac. avem probleme mari pe atac. Sa speram ca o sa fie bine.

Dragoshel06.08.2007 09:21

meciul este miercuri seara, poate sa bei de fericire pana joi:)

anjin06.08.2007 11:22

Trebuie sa intre baietii concentrati si atenti la maximum si nu vom avea probleme. jocul inca nu merge perfect,dar e bine ca avem victorii adunate si e liniste...adica tace ciobanul incult. Ne vedem in grupe Forza Steaua Semper Fidelis: M#*E Jiji,dinamu si rapid!

FloRyNeL06.08.2007 13:15

sigur Steaua o sa bata cu 3-0 fularsteau2

cornisa5806.08.2007 14:31
sigur Steaua o sa bata cu 3-0 fularsteau2

 

E bine și 1-0 numai sã cîstigãm

:mellow: spre cl

MALDINI_STEAUA06.08.2007 14:40

2-0 lejer :D

Jony_stelist06.08.2007 14:55
stam in peluze sau tot in tribune ?? steagcruce2

 

Pai tu ce ultras esti,daca nu sti unde stam :rolleyes: ?????

rosualbastru06.08.2007 15:52
da ?? e mult mai misto sa-l dea pe Pro TV!!ca aia de pe prima nu prea le au cu comentatu':-D

dar nu e misto pentru cei din afara tarii,, pentru ca pe protvintl, deocamdata nu e in program. macar daca era pe al canal, poate il vedeam si noi afara!

stelistu2506.08.2007 17:26

care a fost sa cupere bilete azi...iti tre buletin pentru fiecare persoana sau poti sa iei mai multe pe un singur buletin??????????

nitnerolf06.08.2007 17:55
care a fost sa cupere bilete azi...iti tre buletin pentru fiecare persoana sau poti sa iei mai multe pe un singur buletin??????????

Poti sa iei mai multe bilete pe un singur buletin(4 bilete) dar cand o sa intrati la meci trebuie sa prezentati bulentinul al carui cnp este trecut pe bilet.Deci daca iei 4 bilete 2 la peluza si 2 la tribuna nu merge pentru ca cei care merg in sectorul unde nu merge cel care a cumparat biletele nu or sa poata sa prezinte buletinul cu cnp-ul inscriptionat pe bilet.

«1238»