e aiurea asa ca pe patru bilete o sa fie un cnp. tre sa intre toti prin acelasi loc si in acelasi timp.
cel mai mult imi place ca le-a luat painea bisnitarilor. i-a lasat fara servici.
eu sunt din provincie. daca vin miercuri mai gasesc bilet? stie cineva cam in ce ritm se dau?
