meci greu cred ca Steaua face 0-0 sau 1-0 ![]()
meci greu cred ca Steaua face 0-0 sau 1-0 ![]()
meci greu cred ca Steaua face 0-0 sau 1-0![]()
dar vad ce optimist esti.......ma sigur va bate cu 2 , 3 - 0.....asa ca nu iti face griji..... ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
meci greu cred ca Steaua face 0-0 sau 1-0![]()
dc zici u ca e greu ... ?? yo dak as fi in locu lu Hagi as juca la egal .. ! .. dar totusi e mai buna victoria .. pentru ca dak nu zic polonezi .. vai ca nu ne`or putut bate .. chestii trestii ..
asa presupun yo ..
meci greu cred ca Steaua face 0-0 sau 1-0![]()
daca si asta este meci greu ce am face in grupe??daca am da de real,Barcelona,arsenal,etc??trebuie sa batem ca astfel degeaba mergem in grupe!! steagsimplu
daca si asta este meci greu ce am face in grupe??daca am da de real,Barcelona,arsenal,etc??trebuie sa batem ca astfel degeaba mergem in grupe!! steagsimplu
cum ziceam .. asta nu pare a fi meci greu .. .! io pana nu sa tras la sorti .. nu am auzit de echipa asta .. serios .. voi ati auzit . ?
cum ziceam .. asta nu pare a fi meci greu .. .! io pana nu sa tras la sorti .. nu am auzit de echipa asta .. serios .. voi ati auzit . ?
ii o echipa foarte slab cotata..deci nu trebuie sa avem nici o problema..
Steaua -zaglebie 2-0
si eu tot 2-0 zic ca se va termina...cred ca marcatorii vor fi Dica si Neaga!!
si eu tot 2-0 zic ca se va termina...cred ca marcatorii vor fi Dica si Neaga!!
yo imi dau cu parerea dinou .. va fi 3-1 2 Dica 1 Goian !
pentru Steaua meciu asta e foarte important sa speram ca o sa fie cum zice Gigi 1,2-0 steaua_ro
pentru Steaua meciu asta e foarte important sa speram ca o sa fie cum zice Gigi 1,2-0 steaua_ro
Gigi spune ca dak ar fi in locu lu Hagi ar juca la egal
batem...ce naiba.Cu echipe de astea ne facem probleme...va fi greu doar daca nu se concentreaza baietii,dar daca se vor concentra eu zic ca batem fara probleme 2, 3-0 lejer steag3 spre cl
batem...ce naiba.Cu echipe de astea ne facem probleme...va fi greu doar daca nu se concentreaza baietii,dar daca se vor concentra eu zic ca batem fara probleme 2, 3-0 lejer steag3 spre cl
nu ne tre 2, 3 - 0 .. e suficient 1-0 ...doar dak vor sa faca spectacol !!
se vor respecta locurile de pe bilet sau nu? ca am auzit ambele variante...![]()
se vor respecta locurile de pe bilet sau nu? ca am auzit ambele variante...![]()
pai unii vor respecta unii nu ... ! ca doar nu vine sa ii controleze ..sau ii controleaza nush .. io am bilet in t0
Forza Steaua! 2-0 la pauza...Gol!!!!Dica, Golazo!!!!!! ![]()
Forza Steaua! 2-0 la pauza...Gol!!!!Dica, Golazo!!!!!!![]()
eee...ce pretentios esti .. 2-0 la pauza .. pfffhuu ar fi brici !! steagsimplu
@danysteaua
@inima ros albastra
Danny, mergi la doua calculatoare odata?
@danysteaua@inima ros albastra
Danny, mergi la doua calculatoare odata?
lool are 2 usere sau la ce te referi .. ?
Steaua -zaglebie lubin 2-0
Steaua -zaglebie lubin 2-0
frate ii a 2 oara cand postezi acelasi lucru .. se vede ca ai 12 ani .. ratat
Avand in vedere ca Steaua e Steaua....numai printr-o minune pot sa ne incurce cumva polonezii stia...va fi un meci greu insa la sfarsit ne vom bucura cu totii de o calificare meritata si asteptata..si asa vom trece si de Bate Borisov ...si apoi ii vom auzi pe catei din fata TV-ului cu strigatul lor de lupta...auuu auu auuu!FORZA STEAUAA Campioni 4 Ever fularsteau2 fularsteau2 steaua_ro
frate ii a 2 oara cand postezi acelasi lucru .. se vede ca ai 12 ani .. ratat
Si tu cati ani ai mah de vorbesti de el? 13 ani! Cu ce esti mai presus ca el cand tu in cateva ore ai facut 75 de posturi? Tu esti mai ceva ca Danny! In curand o sa ajung sa-l citez pe Axl...
Si tu cati ani ai mah de vorbesti de el? 13 ani! Cu ce esti mai presus ca el cand tu in cateva ore ai facut 75 de posturi? Tu esti mai ceva ca Danny! In curand o sa ajung sa-l citez pe Axl...
pai da mah ... dar nu am postat aiurea .. oricum am cam exagerat si eu .. srry ! si am 17 ani
@inimioara
Azi dimineata aveai 13 ani, la profil scrie 14 si tu zici ca ai 17.