FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Zaglebie Lubin 2 - 1 (1 - 1)

«1234568»
ronalseby08.08.2007 10:57

meci greu cred ca Steaua face 0-0 sau 1-0 forzateaua

Bobby-stelistu08.08.2007 11:08
meci greu cred ca Steaua face 0-0 sau 1-0 forzateaua

 

 

dar vad ce optimist esti.......ma sigur va bate cu 2 , 3 - 0.....asa ca nu iti face griji..... fular-campioniifular-campioniifular-campioniifular-campioniifular-campionii

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 11:08
meci greu cred ca Steaua face 0-0 sau 1-0 forzateaua

 

 

dc zici u ca e greu ... ?? yo dak as fi in locu lu Hagi as juca la egal .. ! .. dar totusi e mai buna victoria .. pentru ca dak nu zic polonezi .. vai ca nu ne`or putut bate .. chestii trestii .. :) asa presupun yo ..

stifler_cale08.08.2007 11:09
meci greu cred ca Steaua face 0-0 sau 1-0 forzateaua

 

 

daca si asta este meci greu ce am face in grupe??daca am da de real,Barcelona,arsenal,etc??trebuie sa batem ca astfel degeaba mergem in grupe!! steagsimplu

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 11:12
daca si asta este meci greu ce am face in grupe??daca am da de real,Barcelona,arsenal,etc??trebuie sa batem ca astfel degeaba mergem in grupe!! steagsimplu

cum ziceam .. asta nu pare a fi meci greu .. .! io pana nu sa tras la sorti .. nu am auzit de echipa asta .. serios .. voi ati auzit . ?

stifler_cale08.08.2007 11:18
cum ziceam .. asta nu pare a fi meci greu .. .! io pana nu sa tras la sorti .. nu am auzit de echipa asta .. serios .. voi ati auzit . ?

 

 

ii o echipa foarte slab cotata..deci nu trebuie sa avem nici o problema..

ultra_steaua_ole_ole_ole08.08.2007 11:22

Steaua -zaglebie 2-0

stifler_cale08.08.2007 11:24

si eu tot 2-0 zic ca se va termina...cred ca marcatorii vor fi Dica si Neaga!!

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 11:41
si eu tot 2-0 zic ca se va termina...cred ca marcatorii vor fi Dica si Neaga!!

 

 

yo imi dau cu parerea dinou .. va fi 3-1 2 Dica 1 Goian !

fiskeR4SteauA08.08.2007 12:05

pentru Steaua meciu asta e foarte important sa speram ca o sa fie cum zice Gigi 1,2-0 steaua_ro

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 12:14
pentru Steaua meciu asta e foarte important sa speram ca o sa fie cum zice Gigi 1,2-0 steaua_ro

 

 

Gigi spune ca dak ar fi in locu lu Hagi ar juca la egal

~SorYN~08.08.2007 12:25

batem...ce naiba.Cu echipe de astea ne facem probleme...va fi greu doar daca nu se concentreaza baietii,dar daca se vor concentra eu zic ca batem fara probleme 2, 3-0 lejer steag3 spre cl

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 12:49
batem...ce naiba.Cu echipe de astea ne facem probleme...va fi greu doar daca nu se concentreaza baietii,dar daca se vor concentra eu zic ca batem fara probleme 2, 3-0 lejer steag3 spre cl

 

 

nu ne tre 2, 3 - 0 .. e suficient 1-0 ...doar dak vor sa faca spectacol !!

@ndr33@08.08.2007 13:05

se vor respecta locurile de pe bilet sau nu? ca am auzit ambele variante...:D

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 13:34
se vor respecta locurile de pe bilet sau nu? ca am auzit ambele variante...:D

 

 

pai unii vor respecta unii nu ... ! ca doar nu vine sa ii controleze ..sau ii controleaza nush .. io am bilet in t0

danysteaua08.08.2007 13:36

Forza Steaua! 2-0 la pauza...Gol!!!!Dica, Golazo!!!!!! fular-campionii

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 13:42
Forza Steaua! 2-0 la pauza...Gol!!!!Dica, Golazo!!!!!! fular-campionii

 

 

eee...ce pretentios esti .. 2-0 la pauza .. pfffhuu ar fi brici !! steagsimplu

axl2308.08.2007 13:47

@danysteaua

@inima ros albastra

 

Danny, mergi la doua calculatoare odata?

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 13:48
@danysteaua

@inima ros albastra

 

Danny, mergi la doua calculatoare odata?

 

 

lool are 2 usere sau la ce te referi .. ?

ultra_steaua_ole_ole_ole08.08.2007 14:00

Steaua -zaglebie lubin 2-0

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 14:33
Steaua -zaglebie lubin 2-0

 

 

frate ii a 2 oara cand postezi acelasi lucru .. se vede ca ai 12 ani .. ratat

Robitzi08.08.2007 15:20

Avand in vedere ca Steaua e Steaua....numai printr-o minune pot sa ne incurce cumva polonezii stia...va fi un meci greu insa la sfarsit ne vom bucura cu totii de o calificare meritata si asteptata..si asa vom trece si de Bate Borisov ...si apoi ii vom auzi pe catei din fata TV-ului cu strigatul lor de lupta...auuu auu auuu!FORZA STEAUAA Campioni 4 Ever fularsteau2 fularsteau2 steaua_ro

Wally08.08.2007 15:33
frate ii a 2 oara cand postezi acelasi lucru .. se vede ca ai 12 ani .. ratat

Si tu cati ani ai mah de vorbesti de el? 13 ani! Cu ce esti mai presus ca el cand tu in cateva ore ai facut 75 de posturi? Tu esti mai ceva ca Danny! In curand o sa ajung sa-l citez pe Axl...

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 15:35
Si tu cati ani ai mah de vorbesti de el? 13 ani! Cu ce esti mai presus ca el cand tu in cateva ore ai facut 75 de posturi? Tu esti mai ceva ca Danny! In curand o sa ajung sa-l citez pe Axl...

 

pai da mah ... dar nu am postat aiurea .. oricum am cam exagerat si eu .. srry ! si am 17 ani

c.ronaldo1708.08.2007 15:42

@inimioara

 

Azi dimineata aveai 13 ani, la profil scrie 14 si tu zici ca ai 17.

«1234568»