FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager, Championship Manager, Fifa Manager Etc.

«15678922»
yo_marius28.03.2008 09:11

@Recoba

 

totusi Liga a II-a din Franta nu e plina de Zidani si Trezegueti... se poate promova destul de usor, mai ales daca ai un jucator care "face diferenta".

 

@ Axl

 

Nu-l da. Tine-l macar un sezon. O sa-l dai cu 20 (nu-i asa ca-s un Jiji micutz?)

Recoba30.03.2008 21:10

dupa 10 etape de debut in ligue 1 in franta sunt pe 4 cu 5 vict si 5 egale...e de bine ...chiar am tot tineam sa intreb..tactici preferate...pareri...? la cm 03 04 cea mai potrivita e clasicul 442...desi eu folosesc un 4231...sau un 433 depinde de situatie...

Recoba03.04.2008 00:34

eh nah mah daca e posibil asa ceva...chiar daca cica din cauza accidentarilor...totusi...ha.JPGha_2.JPG

AdrianUltras2503.04.2008 09:59

Football Manager e cel mai aproape de realitate.

 

Aici chiar conteaza tactica de joc pe care o folosesti si cum iti distribui bugetul, cum antrenezi jucatorii,etc

 

Daca vrea cineva sa jucam eu sunt dispus oricand la un FM2008

 

P.s. eu joc cu Steaua:P

baraJa03.04.2008 13:57

jucam jucam:D...dar ne certam pentru. Steaua!:))

Recoba17.04.2008 20:52

ok deci am prins si eu schema la fm 08...am castigat in primul an campionatul cu barca...greu in ultima etapa da l am castigat....gata cine vrea sa jucam in retea..ma simt pregatit :D

dragutzu8918.04.2008 07:38

Am si eu fotball manager dar nu stiam ca se poate juca pe net ... cum se face?

Recoba18.04.2008 09:45

join network game.... :biggrin:

Recoba25.04.2008 21:16

pareri astia care le au mai bine cu managerul asta 2008...sunt buni jucatori ajtia...adica gen toti care nu sunt greci sunt transferati acum...voi care jucati mai de ceva timp..avetii idee daca sunt asa de buni..adic constanti...waaaa.JPG ca sa jtiu dak am luat plasa sau nu...

stelistu_626.04.2008 14:11

Pune si tu ceva screen-uri cu jucatorii, ca eu inca n-am jucat in Grecia, deci nu prea cunosc jucatorii. :-??

Recoba27.04.2008 23:38

a lasa jucatorii greci ca foarte multi sunt sub medie ca valoare...eu ma refeream la jucatorii straini...gen dentinho...Dica...Stancu...felipe...si restu de stranieri....intrebam daca joaca bine...insa am primit raspunsul lor in timpul jocului....in afara de Dica care e senzational ...toti sunt buni cat de cat dar foarte inconstanti..si astfel sa ajuns dupa 26 de etape la situatia urmatoare...paok.JPG

 

 

 

E foarte frustrant sa ai atatea egaluri...

stelistu_601.05.2008 09:31

Neinvins de 26 de meciuri, iti merge destul de bine. Apuci finalul de sezon fara infrangere? :happy:

DelPiero1001.05.2008 11:35

Eu joc un manager foarte vechi,dar care continua sa-mi placa mult: Championship Manager 2001/2002!Am inercat si am jucat si d-astea mai noi,dar asta ma atrage mai mult! :tongue:

Recoba01.05.2008 19:11

@ stelistu_6 da am reusti sa il termin fara infrangere dar cu mare greutate si cu mare dramatism...ha.JPG iar acum joc in turul 3 pentru UCL returul cu lens ...in tur 2-2 la mine acasa...sa vedem... :thumbup:

 

@del piero cm 01/02 e unul dintre cele mai tari dar si cele mai grele...il jucam acum 6 ani cu asa o placere...dar si un car de nervi.,..si cel mai mare sfat...nu juca 442 ca esti pierdut...orice dar nu 442 :)) :biggrin:

DelPiero1001.05.2008 23:25

Stiu...joc 4-1-3-2!Si joc ofensiv si cu presing!Dau 100 de goluri intr-un sezon,dar iau 40! :rolleyes: Oricum,il am de ani buni si nici acum nu m-am saturat de el!Echipele sunt noi,am intrat la editor si dupa o munca asidua,echipele arata ca in 2008!Steaua e echipa de clasa mondiala la mine... :laugh: :blush:

.Ax3L.03.05.2008 11:24

joc fifa manager si joc cu 4 fundasi 1 mijlocas defensiv 1 ofensiv 2 pe benzi cu 1 atacant retras si 1 atacant de careu.

axl03.05.2008 11:27
joc fifa manager si joc cu 4 fundasi 1 mijlocas defensiv 1 ofensiv 2 pe benzi cu 1 atacant retras si 1 atacant de careu.

Esti cel mai tare.

Recoba05.05.2008 18:43

yuhuuuuu ...viitorul suna bine

 

 

hihih.JPG

Recoba09.05.2008 21:58

am si eu o dilema...pls...un mijlocas central...da sa fie forta omu..stie careva...la fm 2008 ?

Dani200510.05.2008 08:40

Cati bani esti dispus sa dai pe el?;))

Recoba10.05.2008 20:30

maxim 6 mil de euro :biggrin: hai 8

Marius10.05.2008 20:32

Era prin Franta un Freddy Guarin, international columbian, inchizator de clasa, 21 sau 22 de ani. Sper sa nu ma insele memoria :)

Dani200512.05.2008 10:24

Nu-l recomand pe Guarin:D.Il am eu si nu cred ca avut peste 7 media notelor...Ar fi un Matuidi sau Hatcoeur sau ceva de genu:)

Deliric112.05.2008 10:55

sokker.org e baza :)

_yang12.05.2008 11:02
am si eu o dilema...pls...un mijlocas central...da sa fie forta omu..stie careva...la fm 2008 ?

 

 

Bicfalvi... Da' e 10-11 milioane... Oricum joacã fenomenal în al doilea sezon...

«15678922»