FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager, Championship Manager, Fifa Manager Etc.

«1789101122»
stelistu_615.05.2008 18:47

Da, e bine in Anglia :)... sa vedem ce zic ceilalti.

Kalmarulez15.05.2008 19:08

na spunetimi un site unde pot face uploadu...

 

( dupa upload) poate jocu va face crash sau nush cum ii in rom dar daca face quit neasteptat sami spuneti ca atunci nu windowsu meu are probleme :-)

 

Da si dak jucati sa fiti rabdatori cu save game-u ca e foarte sensibil xD

c.ronaldo1715.05.2008 19:12

Uhu, ma impusca fanii daca`l dau afara pe Fergusson.

Kalmarulez15.05.2008 19:22

http://www.sendspace.com/file/oqw8oc

astept to get a bit :drunk:

:punk: :punk:

 

Have fun !

Recoba15.05.2008 22:31

deci ziceti ...ce versiune a jocului jucam si unde...moama deci am iesit afara in seara asta si pac imediat ati pus la cale un joc ...de maine stau in casa :biggrin: oricum ...ma bag..daca sunt primit :biggrin:

The_Foxes16.05.2008 05:27

@ recoba Pac-pac si punem de un joc :tongue: .deci te bagi cu noi 4 la 8.02? anglia.acum sa vedem cum ne coordonam(sa fim toti acasa)

baraJa16.05.2008 05:54

aia o sa fie problema cu coordonarea..dar intr`un fel poate fi si un avantaj ca nu ne vom pierde-in ultimul hal- zilele in fata jocului!:))...pff...parca mi-ati dat Chelsea pe sufletul meu!:X...oricum nu am pretentii!

Marius16.05.2008 07:36
http://www.sendspace.com/file/oqw8oc

astept to get a bit :drunk:

 

mestere, jocul tau imi da o eroare (fatala de altfel) pe la jumatatea lui ianuarie 2004...

 

Care ai uploadat prin alte parti CM 01/02?

Recoba16.05.2008 09:33

deci o sa fie de vis sa inteleg moama super tare...problema e ca io maine noapte sunt la munca,asta e mai grav cu coordonarea.

The_Foxes16.05.2008 10:42

deci cum facem ?.ziceti si voi cand aveti timp ca sa vedem cum ne organizam.din partea mea available toata ziua inclusiv maine(dimineata doar) duminica (in familie bineinteles :biggrin: ,) , iar, mare parte din zi e libera. daca e incepem din seara asta vedem cum se misca.

Kalmarulez16.05.2008 10:59

 

mestere, jocul tau imi da o eroare (fatala de altfel) pe la jumatatea lui ianuarie 2004...

 

Care ai uploadat prin alte parti CM 01/02?

ahhh

si miemi da

astai problema tre sa gasesc un alt torrent undeva si dup aia pun patchu sil upload candva in weekend

c.ronaldo1716.05.2008 12:10

Cine face serverul? Eu am 2gb ram, placa m`ar tine.. si 5mb/s la net. :)

The_Foxes16.05.2008 12:17

aha gata te-ai scos.tu-l faci :) ca la rasnita mea de 256 mega ram explodeaza hdd-u cand dau save cu 4 useri

c.ronaldo1716.05.2008 12:29

Deci:

je-Manchester United

stelistu_6-Liverpool

The Foxes-Arsenal

baraja-Chelsea

Recoba-?

 

Cand incepem? Maine seara, dupa`amiaza?

baraJa16.05.2008 12:53

de preferat de maine seara..deh..femeile astea!:))

stelistu_616.05.2008 13:03

Am si eu o propunere: sa "sarim" peste perioada de transferuri si sa incepem direct cu campionatul + fara amicale, dai cancel la toate. c.ronaldo17 se pune la cele 4-5 echipe si NU va face niciun transfer. :) el duce salvarea la 1-2 zile inaintea primei etape... ce ziceti?

The_Foxes16.05.2008 13:08

imi convine si mie maine seara .@ recoba de la ce ora zici ca esti la munca ?.

 

@stelistu_6 pai si eu ce ma fac ca vroiam sa-l transfer pe Banel :))...acu pe bune e chiar foarte bine ce zici tu ca sa nu o lungim ca am incepe campionatu (daca am face si transferuri +amicale) cam in acelasi timp cu Liga 1 .

c.ronaldo1716.05.2008 13:11

In principiu maine de la ora 20 pana pe la 23,24.. cat va tine. E bine asa?

PS: Da`ti`mi un PM cu id`urile voastre sa vorbim mai multe ca dupa se supara Marius si face urat la noi :cursing:

DelPiero1016.05.2008 14:15

Mah,voi va vorbiti de CM 01/02 nu?Pai m-as baga si eu! :yes:

Recoba16.05.2008 14:28

fm 08 se joaca pana la urma...inca suntem in negocieri pentru data inceperii competitiei :thumbup:

Marius16.05.2008 14:30
PS: Da`ti`mi un PM cu id`urile voastre sa vorbim mai multe ca dupa se supara Marius si face urat la noi :cursing:

 

Hai ma ronnie... tocmai voiam sa te propun mod_manager

 

Daca va bagati la CM 01/02, intram si eu...

c.ronaldo1716.05.2008 14:35

:wall: my mistake

 

BUZZ! bah.

Deci maine la ora 20 e bine? Astept raspuns din partea tuturor.

Si inca ceva. Eu nu am ip routabil. Prin hamachi se poate face jocul?

DelPiero1016.05.2008 14:42

Marius,poate jucam noi CM 01/02! :laugh: N-am jucat niciodata online,cine stie!Daca baietii joaca FM,or mai fi si nostalgici dupa cel mai tare manager din istorie! :worthy:

Radu1816.05.2008 15:21

 

mestere, jocul tau imi da o eroare (fatala de altfel) pe la jumatatea lui ianuarie 2004...

 

Care ai uploadat prin alte parti CM 01/02?

 

si mie la fel :angry:

Marius16.05.2008 15:23

@ DelPiero

 

Alt nostalgic mai e Recoba (de la el am CM :D... cu tot cu up-date-uri :D)... Nici eu n-am mai jucat on-line... vedem... vine week-end-ul

«1789101122»