Care are sa-mi dea si mie un link de download pentru football manager 2012, mi-am facut calculatorul si acum nu imi mai merge niciun fel de fm.Multumesc anticipat![]()
Daca ai cont pe filelist ia de acolo, l-am descarcat acum cateva zile si e ok
Care are sa-mi dea si mie un link de download pentru football manager 2012, mi-am facut calculatorul si acum nu imi mai merge niciun fel de fm.Multumesc anticipat![]()
Daca ai cont pe filelist ia de acolo, l-am descarcat acum cateva zile si e ok
Daca ai cont pe filelist ia de acolo, l-am descarcat acum cateva zile si e ok
N-am!
Am rezolvat.Imi apare chestia asta la fm cand intru:
The application failed to initialize properly (0xc0000005). Click on ok to terminate the application.
I s-a mai intamplat cuiva?Stie careva cum pot sa rezolv?
care s-ar baga la un campionat/cupa de Football manager 2013 ?
Am vazut ca au introdus cateva lucruri noi si m-am gandit sa incercam varianta VERSUS unde exista 3 tipuri de format-
1- Knockout Cup- (minim 2 echipe , maxim 32) -
2 - League- (minim 2 ,maxim 6 se joaca fiecare cu fiecare tur-retur)
3- Head to Head League - 2 echipe vor fi 5 meciuri (asadar best out of 5 ) ![]()
fiecare sistem cu avantajele lui care din ele v-ar coveni? . ar fi ok 3 cu niste reguli suplimentare.
va rog sa votati sa vedem cati ne-am strange .
Daca te referi ca nu e realist, ia uita-te mai sus la acel Dinamo-CCA 0-7.![]()
Acu' vad asta. La meciul respectiv CCA avea un mijlocas titular in nationala Braziliei, un atacant titular in nationala Cehiei, un fundas stanga si o extrema dreapta titulari pentru Argentina. Plus inca 5-6 jucatori in nationalele de tineret ale Brazilei si Argentinei.
Mie scorul mi s-a parut mic ![]()
care s-ar baga la un campionat/cupa de Football manager 2013 ?
Am vazut ca au introdus cateva lucruri noi si m-am gandit sa incercam varianta VERSUS unde exista 3 tipuri de format-
1- Knockout Cup- (minim 2 echipe , maxim 32) -
2 - League- (minim 2 ,maxim 6 se joaca fiecare cu fiecare tur-retur)
3- Head to Head League - 2 echipe vor fi 5 meciuri (asadar best out of 5 )
fiecare sistem cu avantajele lui care din ele v-ar coveni? . ar fi ok 3 cu niste reguli suplimentare.
va rog sa votati sa vedem cati ne-am strange .
Ma bag, evident. Il descarc si eu mai tarziu, dar nu vad de ce n-ar merge.
Ma bag, evident. Il descarc si eu mai tarziu, dar nu vad de ce n-ar merge.
Nu-i crackuit ca lumea jocul si din ce-am citit asa o sa ramana. Eu l-am cumparat pentru prima oara.
A, nu am verificat daca a aprut sau nu. Atunci asteptam.
Tocmai am lansat update-ul Noul Sistem Competitional Romanesc 2013 pentru Football Manager 2013. Aceasta versiune modifica integral sistemul fotbalistic intern, introducand noi niveluri, noi competitii, 202 noi stadioane, mecanisme mai logice si distractive pentru jucatorii de FM2013, plus ca repar o sumedenie de probleme din jocul de baza. De-asemenea reintroduc in joc 4 echipe mari (Universitatea Craiova, CAO Oradea, FCM Bacau si Progresul Bucuresti), urmand ca prin niste DLC-uri viitoare sa readuc pe Venus Bucuresti, Ripensia Timisoara si CCA Bucuresti.
Nu am jucat Fifa manager dar sper sa apuc sa fac comparatie cu Fifa 2013, imi place mai mult Fifa decat alt joc, poate si pt ca am jucat mai mult Fifa, dar am mai incercat si altele si nu m-au atras asa de mult cum a facut-o Fifa, dar daca e sa joc, joc pe consola, pe calculator nu imi place, m-am invatat si cu joystick sincer, oricum difera calc de consola ![]()
Nu poti sa compari FIFA Manager 2013 cu FIFA 2013, sunt doua jocuri total diferite.
Vrea careva sa facem un joc online? FM 2012/13? Poate ne strangem 2-3-4.
Vrea careva sa facem un joc online? FM 2012/13? Poate ne strangem 2-3-4.
Mai bine ne intalnim in viata reala si facem un boardgame, ca tot suntem contarani. Ce e aia cu online-ul? ![]()
Facem, facem. Da' tot mai frumos e managerul.
Ala imi place single si neaparat sa-l joc cu NSCR.
Dar boardgames sunt si mai misto. Stai cu oameni la o masa, va vedeti la ochi, mutati piese, dati cu zarul, trageti carti, cuceriti imperii, invingeti demoni, construiti civilizatii...
Noul Sistem Competițional Romanesc 2014, sau NSCR 2014 pe scurt, e cel mai popular mod romanesc pentru jocul Football Manager 2014. Cu peste 12.000 de modificari, patchul urmarește crearea unui sistem logic, coerent, consistent și distractiv pentru Romania. Fie dacă joci cu Steaua sau cu Conpet Cireșu, experiența e mereu satisfacatoare.
Echipele alese au fost selectate in funcție de reputație, poziția in actuala structură competițională și așezare geografica Formațiile ce reprezintă o comunitate urbană au fost favorizate in defavoarea celor rurale.
Pentru mai multe amanunte, citiți Manualul NSCR2014, inclus in arhiva