.plus ca bilutele au evoluat ...acum sunt nijte omuleti asa......iar SI Games a inceput sa faca seria FM...si a ramas pe vechiile principii....bilutele magice..si e facut pe scheletul CM 4...si are mult mai mult succes...
la mine sunt tot bilutze!!! s-or fi gandit sa revina la "formula magica"....
