FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager, Championship Manager, Fifa Manager Etc.

«1234522»
Recoba15.09.2007 00:22

serios sunt baietii de vis...absolut fantastici..problema e ca de multe ori refuza contractul ca nu au experienta..si cand vor..tre sa le dau o caruta de bani la banateni...in fine...talente sunt...dar tot nu te ajuta in a te baga in stresul numit manager:D

_yang20.09.2007 20:24

La asta nu ma asteptam niciodata

2023162446f2d51813987.JPG

 

De obicei orice raspunzi vine oferta dupa, da' acum nu mai am chef sa joc ca-s mort de somn...

PavelAndrei20.09.2007 20:26

vad bine acolo?:|74 de milioane? :blink: :blink:

_yang20.09.2007 20:32

@PavelAndrei

 

Sper ca vezi bine ca daca ai probleme cu ochii insemna ca e epidemie ca eu tot 74 de milioane vad...

PavelAndrei20.09.2007 20:35

pff io nam pirmit o oferta mai mare de 12 milioane de cand joc football manager :wacko:

ma refer pentru un jucator din Romania

_yang20.09.2007 21:22
pff io nam pirmit o oferta mai mare de 12 milioane de cand joc football manager :wacko:

ma refer pentru un jucator din Romania

 

Eu la 2007 am primit de 7 milioane pentru un atacant brazilian (il adusesem la Steaua) si a acceptat Becali ca a zis ca-i prea buna oferta ca sa fie refuzata...

Recoba21.09.2007 01:06

io am luat pe Carlos 3 mil ...de la barca :))...asta la fm...ca la CM...am avut niste scoruri dalea...norocoase...gen...totti la real pentru 60 de mil plus zidane si figo....emre la Chelsea pentru 70 mil....si cea mai tampita...am vazut o in joc...a dat man utd lui arsenal 125 de mil pentru Henry :))

PavelAndrei21.09.2007 12:47

eu l-am vandut pe emeghara la figuerese-park asa se scrie cu 11 milioane 300 de mi pe freddy guarin cu 10 milioane si vreo 200 de mi si pe sebastian zuniga cu 8 milioane jumate.Toti au plecat de la Steaua:D

c.ronaldo1722.09.2007 05:11

Dupa meciul asta mi`am dat demisia.

 

1822462546267591238c1.JPG

 

Imaginea e veche. Am gasit`o ieri in calc.

_yang22.09.2007 11:56

@c.ronaldo17

 

Daca jucai cu bacaul cred ca ai alta tastatura acum...

 

Si daca am inceput cu imaginile...myzn2me0urnit245gum0.jpg

Recoba22.09.2007 12:49

chiar daca nu e din fm...wa.JPG

Recoba30.09.2007 22:55

Acu ceva zile am trait una dintre cele mai mari dezamagiri de cand ma joc manager...am jucat cu inca 4 vecini ....o noapte intreaga...manager...03-04...in italia...eu preluand pe Inter..iar vecini cu roma juventus si Milan.... si am decis sa facem si o miza mai imp...ceva gen....fiecare a pus un milion ...sau 100 de lei noi la bataie :D...deci ar fi insemnat profit 300 ron...din pacate am terminat pe 2..la egalitate de puncte...cu juventus...echipa de pe primul loc...regulile italiei prevad a se juca un meci de baraj...pentru campionat...l am jucat..si l am pierdut cu 2-1 ...deci in speta nu sunt trist ca mi a fost invins orgoliul...da ma ars si la buzunar ...rau ....dar luna viitoare iar e programata o noua noapte de acest gen..doritorii sa ma contacteze...cu cati suntem mai mult..cu atat e mai mare premiul :biggrin:

c.ronaldo1701.10.2007 12:33

Si mai zicea cineva ca romanu` nu se distreaza si n`are bani...

The_Foxes01.10.2007 16:50

ce parere aveti de asta >>? .....

 

@Recoba....pacat de cum ai pierdut..data viitoare...foarte interesanta ideea..m-as baga si eu mai ales ca e cm 03-04 cel mai tare manager :)....da-mi si mie te rog mai multe detalii pe private...cati joaca cat se joaca(un campionat intreg...??) mersi

tottenham2.jpg

Recoba02.10.2007 17:59

se joaca un campionat intreg....ca se poate juca intr o seara...toti in acelasi campionat...ca nah e frumos sa ne duelam mai des...bine cand se joaca pe o miza ..monetara....e grava situatia...nervii sunt intinsi...flacoanele de rudotel la indemana :)) ..in fine sunt rare ocaziile...de cele mai multe ori jucam normal...o sa te anunt cand o fi sa aranjez iar cu vecinii un mic razboi...

The_Foxes02.10.2007 18:17

ok man...eu m-as baga si fara miza farmecul cm-ului e prea mare :biggrin: ...daca mai aveti un loc

Recoba02.10.2007 21:38

adevarat ai dreptate...asta am si zis..sunt rare ocaziile cand jucam cu miza...in restul timpului jucam doare de farmec...dar cu tot cu farmec...albesc de nervi :))

zloty07.10.2007 22:53

sal care imi spune si mie cum fac sa vad progresul echipei mele pe net ??? sau daca exista asa ceva ??

c.ronaldo1717.10.2007 16:40

A aparut Football Manager 2008. Il trag acum, am ajuns la 89.8 %. Abia astept!!!

Radu1817.10.2007 16:58
A aparut Football Manager 2008. Il trag acum, am ajuns la 89.8 %. Abia astept!!!

daca esti amabil spune si tu de unde l-ai luat!ms!

c.ronaldo1717.10.2007 17:12

Nu e bun fisierul care l`am luat. Are 692 mb si se numeste: Football_Manager_2008-Razor1191.

 

Am vorbit cu niste prieteni pe mess si mi`au dat un torrent bun. Am sa caut link`ul si revin cu un edit.

 

Fisierul corect am inteles ca are 656 mb.

Jony_stelist17.10.2007 18:13

Exact a aparut pe torrent :D

c.ronaldo1719.10.2007 18:33

Vin dupa primele impresii de la Football Manager 2008:

 

1. In mare parte structura este tot cam aceiasi.

2. Tactica din nou dificila si neascultatoare.

3. Fara bug-uri in echipa Stelei (daca la 07 aveam 2 de Thereau la 08 nu mai este nici unul) (singura chestie ar fi ca Radoi nu este accidentat, iar Plesan si Ghionea revin pe teren dupa doar 2 luni).

4. Mai multe detalii despre meciurile pe care le disputi.

5. O chestie interesanta: poti mari sau micsora suprafata gazonului; astfel poti avea o tactica diferita acasa fata de alte meciuri din deplasare.

6. Si revenind la echipa Stelei ce am remarcat in perioada de pregatire (atat am apucat sa joc):

-Vatca a jucat mai bine decat Zapata, Cernea s-a accidentat in primul meci.

-Surdu si Zaharia fac un cuplu foarte bun in atac.

-Nicolita slabut...

-Neaga marcheaza (bug?)

 

 

Un + pentru cei de la SI. Jocul este reusit, parerea mea!

Dani200519.10.2007 22:11

Ori e bug,ori e Zapata dus:D.Cand e sa aparere penaltiuri ramane mereu pe centru;))

Radu1821.10.2007 18:31

Va rog cei care aveti FM08 sa puneti un link de unde l-ati download!Ms anticipat!

«1234522»