FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Football Manager, Championship Manager, Fifa Manager Etc.

«123422»
Recoba28.08.2007 22:33

Dani 2005....io le am ...si 99 00...si 2001 -2002....mi se pare cele mai marfa...prin prisma ca sunt cele mai grele :)) deci nu ai sanse...tre sa faci niste avioane de tactici si sa gandesti orice aspect...daca foloseti clasicul 442 esti mancat....

baraja...pavel...si io vreau sa jucam neaparat un Fm 2007 in retea....dar...mereu imi da eroare la multiplayer...mama masii...si nu jtiu ce sa fac...ideei careva ?:)) ca am tot incercat unele chestii daa....in fine...

PavelAndrei28.08.2007 22:37

pai zimi exact ce eroare iti da ca trebe sa te duci la network si dupaia sa dai new game normal si dupaia trebe sa te duci la options si sa dai make this game servar sau ceva de genu.mai incearca ca trebuie sa reusesti.am si eu un prieten care joaca o sa se bage si el

Recoba28.08.2007 23:27

gasim noi....de fapt remediez io problema ...il convingem si pe baraja si facem asa o mica Liga :))

Dani200529.08.2007 07:02

@recoba...stiu ca e mai greu...tocmai d'aia il vreau:).Daca poti sa mi-l trimiti ar fi super...contacteaza-ma pe marinescu_dani2005;)

Recoba31.08.2007 13:36

da ...da il am pe cd...si...cd ul crede ma...e uzat :)) a trecut ceva timp de cand l am luat...credeam ca vrei sa il jucam in retea...

Dani200501.09.2007 13:33

Daca l-as avea as juca...sincer sa fiu nu am jucat niciodata manager in retea:D

The_Foxes02.09.2007 07:46

dupa mine championship manager 2003-2004 a fost complet...cel mai bun. si la el am avut cele mai mari performante cu Leicester City :biggrin: ajunsesem prin 2014....vreo 5 campionate 3 sau 4ligi ale campionilor si multe alte cupe...toti acesti ani jucati in retea bineinteles pe bune, cu salvari dupa fiecare meci.de fapt in mare parte numai in retea am jucat toate Cm, FM. acum FM 2007 la greu joc cu Tottenham am (in 2013) 2 campionate 2 Champions League si altele..in total 10 cupe... :tongue:

 

@ Recoba vezi s-ar putea sa fie de la firewall ...iti da "unable to connect to server " sau sa nu aveti aceeasi versiune.

Recoba02.09.2007 20:35

foxes....era de la versiune..ala avea..7.0.0 si io 7.0.2 in fine am rezolvat...tin sa precizez....ca ai dreptate:D..cm 2003 2004 e cel mai complet si realist dintre toate....iar ca mi ai adus aminte de leicester city...nu am jucat cu ei..dar contra lor..m au spart.,...cel putin...Muzzy Izzet...si Radzinski....am avut cosmaruri cu ei...in stilul ala taranesc al lor de joc...eh...vremuri...iar...danny...nu jti ce pierzi aca nu ai jucat macar odata manager in retea...

Dani200505.09.2007 11:04

Cine are crack pentru Cm4 sau ceva de genu asta? :unsure:

Sandone05.09.2007 11:43

Eu joc Football Manager 2007 si evident joc cu Steaua, si soarta face ca si eu l-am cumparat p golansky la Steaua cu 1 mil de euro si l-am vandut in 3 ani la tottenham cu 15 mil :D

 

Io zic ca e bun...

c.ronaldo1705.09.2007 11:44

@Sandone

 

Eu l`am vandut pe Baciu la Real Madrid. Vorbesc serios!

 

PS: Scz, am uitat sa precizez ca jucam PES nu FM.

Sandone05.09.2007 11:56

pai dak faci user nou si il bagi la Real Madrid poti sa ii vinzi si p romanescu sau io stiu cine mai e p la tineret :P

 

dar dak lai vandut p bune, in FM Baciu dak este jucat are potential mare tin minte ca dupa ce am avut toti antrenorii de 5 stele si dupa ce am avut training facilities la maxim o ajuns la 20 la mai multe calitati p care tre sa le aibe un fundas central :)

DelPiero1005.09.2007 11:59
@Sandone

 

Eu l`am vandut pe Baciu la Real Madrid. Vorbesc serios!

Real sunt la fel de prosti la FM pe cat sunt in realitate! :biggrin: Sa nu uitam ca la ei a jucat celebrul Jonathan ''Prostul satului'' Woodgate! :mellow: Poate il iau si-n realitate pe Baciu! :blink:

P.S.Imi cer scz pentru off-topic,dar nu m-am putut abtine! :happy:

Sandone05.09.2007 12:15

@c.ronaldo17

 

nu am jucat inca PES dar am zis ca o fac anul asta ca am auzit ca e super tare, oricum si FM e misto dak umbli cata la edit :D

 

Sa faci din Romania un stat dezvoltat ca sa vina fotbalisti din vest, si oricum numa asa poti lua UCL la FM 2007 fara edit esti mort... cum faci cata performanta cum 3/4 din echipa principala vrea sa plece... :))

Recoba06.09.2007 00:30

Nu e chiar asa... am luat Cupa UEFA cu Steaua..si fara edit fara nimic..bine cu o sansa de neam prost e alta treaba...iar despre transferuri bomba...Carlos la Barcelona pentru 4 mil :))...in rest...Oprita pe rubin kazan :)) ...Gigel Coman la ..zenit...eh...in fine...un mic sfat...daca jucati in Romania...nu omiteti in a cumpara...2 jucatori...de vis dupa parerea mea...daminuta..si torje...in 2-3 ani fac ravagii...

Dani200506.09.2007 10:47

Si eu am luat Cupa UEFA chiar in primu sezon fara niciun edit(apoi in Supercupa Europei am batut Real cu 4-0)...cat despre jucatori Simon Vukcevic e un jucator senzational

 

P.S.L-am avut si eu pe Daminuta si mi-a venit oferta pe el de 3.8Mil si a acceptat Becali ofertaX( fara sa fiu eu de acord:(

AKM-4706.09.2007 11:47

Va mai spun un un atacant bun, tanar de perspectiva Riges Mehmeti. A fost in probe pe la Steaua. Dai 100 de mii si da goluri multe.

cristi_mold07.09.2007 09:26

Total Club Manager nu joaca nimeni pe aici?

jeri07.09.2007 09:39

Mai bine incercati hattrick este mult mai complex si mai interesant decat orice fel de manager chiar dak nu este cu jucatori reali

Recoba07.09.2007 14:41

mai bun ca hattrick e sokker...:D...serios...la hattrick e prea mare diferenta de valori...preturi enorme si alte tampenii...la sokker e mia realista treaba..cu putin noroc chiar poti sa bati o echipa care e cu 2 ligi peste tine...pe cand la hattrick nu o sa poti niciodata asa ceva,.,

cristi_mold07.09.2007 15:47

Hattrick is the best. Mai bun decat sokker si decat alte managere virtuale. Un alt joc interesant pe net este Travian.:)

jeri07.09.2007 16:03
mai bun ca hattrick e sokker...:D...serios...la hattrick e prea mare diferenta de valori...preturi enorme si alte tampenii...la sokker e mia realista treaba..cu putin noroc chiar poti sa bati o echipa care e cu 2 ligi peste tine...pe cand la hattrick nu o sa poti niciodata asa ceva,.,

Am incercat si sokker dar.......nu se compara cu hattricku,mi se pare normal sa nu poti bate o echipa care este cu 2 ligi peste tine,gandeste-te ca si Steaua are aceleasi sanse sa ia bataie de la o echipa din C cum ai tu sanse sa bati o echipa cu 2 ligi peste tine la hattrick

Recoba09.09.2007 22:41

bagi mana in foc ca la cum joaca acuma Steaua nu isi ia bataie de la o echipa de Liga 3 asa ? :biggrin: glumeam dar uitate prin anglia la meciurile de cupa ...sa vezi surprize...intr adevara hattrick e mai complex decat sokker dar eu tot fan sokker raman...

cristi_mold10.09.2007 19:12

Si eu tot fan hattrick. :P

_yang14.09.2007 21:18
nu omiteti in a cumpara...2 jucatori...de vis dupa parerea mea...daminuta..si torje...in 2-3 ani fac ravagii...

 

100% de acord... eu cu oricine joc ii transfer...

«123422»