Dani 2005....io le am ...si 99 00...si 2001 -2002....mi se pare cele mai marfa...prin prisma ca sunt cele mai grele
deci nu ai sanse...tre sa faci niste avioane de tactici si sa gandesti orice aspect...daca foloseti clasicul 442 esti mancat....
baraja...pavel...si io vreau sa jucam neaparat un Fm 2007 in retea....dar...mereu imi da eroare la multiplayer...mama masii...si nu jtiu ce sa fac...ideei careva ?
ca am tot incercat unele chestii daa....in fine...
