incredibil!!! revad faza cu suporterii pe sport.ro. incredibil. MURITI IN CHINURI BAI ANIMALELOR!!!!!
sa dea imaginile aste la televizor de 1000 de ori ca sa va tinem minte sa va da bata luema pe strada de fiecare data cand iesiti jigodiilor.
calmeaza-te [..........] ca esti mai rau tu decat un animal...ce ma amuzati voi astia de va dati cu parerea din fata televizorului si va exprimati care cum puteti despre fenomenul ultras
recunosc ca gestu a fost necugetat si imi pare rau ca ciobanul are de castigat dar omu a facut asta din proprie initiativa si nu impins de grupari
cat despre tzaranii de la tribuna 2 ce sa mai zic....comentatori sunt si la TV...vine nea gogu cu samanta si incepe sa comenteze: "bai Dica vezi ca daca-ti vine un coordonator esti primu care pupa banca de rezerve"
taceti [..........] facaturi de suporteri ce sunteti...veniti la stadion in slapi si ciorapi negri cu sepcile voastre murdare de tzarana si va credeti la birtu comunal sa va dati cu parerea despre joc sau despre "huligani"
a fost prima oara cand am stat la tribuna a 2-a o data cu galeria si ce mai auzeam din stanga si dreapta ma scarbea...
incetati sa mai generalizati unu doua cazuri
incetati sa jigniti galeria fara de care s-ar auzi doar manelele din telefoanele voastre de nespalati
peluzele creeaza atmosfera, peluzele o intretin si tot ele au dreptu s-o stinga. PUNCT.
cat despre dragii vostrii protectori aka jandarmii va doresc sa va dea si voua pe la nas cu lacrimogene cum au dat acum cu toate ca IN NICIUN CAZ NU ERA NEVOIE
bv Bostina
rusine voua tribuna unu care v-ati primit chifteaua de la cioban
respect pentru toti care protesteaza ori de cate ori drepturile le sunt incalcate....
fara noi ar iesi bekali presedinte si s-ar trezi ferentaristii cu partid
nu in ultimul rand nasol gestu de a lovi portaru...regretabil
Editat de moderatori.