FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Care sunt cei mai buni jucatori ai Stelei in prezent?

«1234567»
vivi01.09.2007 18:31

pai...

 

portar - ZAPATA care dupa mine e un portar bun care are si ce i trebuie in primul rand unui portar pe langa valoare si talent...noroc;))

fundasi - Goian

mijlocasi - Banel Nicolita

atacant - Dica cel mai tehnic jucator din Liga 1 :X

yo_marius_xxx02.09.2007 00:20

bineinteles ca Dica (cred ca daca Dica ar reusi sa puna ceva la capitolul viteza de joc l-ar putea depasi pe Mutu).........

 

..........dar trebuie sa-l amintesc si pe preferatul meu eric.......jucator de mare viitor....ca si Ochirosii,Tudose,Simion si Litu.....

 

fular-campionii

amarel02.09.2007 17:05

Cel mai constant mi se pare GOLANSKI la egalitate cu ZAPATTA !!

 

Foatre bun dar inconstant e Dica !!!!

Constant ...bunicel, dar nu joaca pe postul care-l stie , e Neaga

Bunicel , dar nefolosit decat sporadic si pe final ---BADOI 1!!!

UTILI RADA ,Lovin ,P Marin ,ZAHARIA

Iesiti din forma NESU ,Nicolita,BICFALVI

Wally02.09.2007 17:11

Intr-adevar, Golo e numarul 1 in momentul actual!

c.ronaldo1702.09.2007 17:19

Portar: Vatca

Fundas: Baciu

Mijlocas: Lovin

Atacant: Zaharia

cristi_mold02.09.2007 17:41

Dupa meciul cu Urziceni mi se par Zapata si Golanski

Acrhine02.09.2007 18:54

portar : zapata

fundas: Goian

mijlocas: Lovin

atacant: zaharia (asta pana revine Badea)

yo_marius_xxx02.09.2007 22:19

cei mai buni:r.Ochirosii,al.Tudose,a.Litu si v.Simion................adica aia care nu se fac de ras cu urziceniul.....c'mon deja suntem penibili...si mai radeam ca prostu de Dinamo.......

PortarNr4303.09.2007 10:50

Mie Zapata mi se pare cel mai in forma in momentul de fata. E din ce in ce mai sigur pe el si asta da siguranta echipierilor. Vad ca de ceva vreme a inceput sa si coordoneze echipierii ... in limba romana. :happy:

PoWeR03.09.2007 16:23

Zapata, Dica, Rada ...

Prodigy_andrey04.09.2007 09:34

Golanski, Zapata

MadFroG04.09.2007 12:30

Zapata , Golanski , Goian , Ghionea , Rada(partial) ,Radoi(partial),Plesan(partial) Marin , Dica , Neaga(partial) , Badea - astia sunt jucatori de Liga Campionilor .

 

Abia astept sa-l vad la lucru si pe Emeghara , tind sa cred ca si el e jucator de Liga Campionilor . Si poate Iacob daca revine la forma de dinainte .

 

Buni pentru campionat si Cupa UEFA : Ov.Petre, Cristocea , Croitoru , Badoi , Bicfalvi , Surdu ,Zaharia

 

Jucatori care n-au ce cauta la echipa : Vatca , Baciu , Nesu , Nicolita , Lovin

 

Dintre cei care au plecat in ultimii ani singurii de Liga Campionilor erau Ogarau si Thereau

MoRRano04.09.2007 13:51

Zapata----Golanski--Ghionea--Goian--Emegara----(Radoi)--Dica--Bicvalvi-- (Plesan)--Neaga--Cristocea----Badea--Surdu :rolleyes: + Rezerve : Rada, Nicolita,Croitoru,P. Marin,Iacob, - Jucatorii de creatie care au plecat si eu 1 ii regret f mult si ar fi facut treaba buna : Bostina,Elton,Thereu,Paraschiv,Ochirosii cu care am fi avut cu adevarat o echipa competitiva si cu joc placut

IONUTZ-CIPRIAN04.09.2007 14:21

Momentan cei mai in forma jucatori sunt ZAPATA si GOLANSKI!!

endemic04.09.2007 20:04

adevarat Ochirosii. da' daca nu e "vitezist" ce sai faci?:)) lasa ca termina urziceniu pe loc de Cupa UEFA, ca nu-i Ochirosii "vitezist", luaias schimbatoru de viteze in pl.

la cioban m... la cioban

Linu05.09.2007 15:02

Zapata, Goian, Radoi, Dica fular-campionii

MALDINI_STEAUA05.09.2007 18:45

Zapata , Golanski , Dica , Goian si Rada :D

DelPiero1005.09.2007 19:32
Zapata, Goian, Radoi, Dica fular-campionii

Mai ales Radoi... :unsure:

steaua_gloria05.09.2007 22:21

Nu va pare rau dupa Elton? Ia priviti ce face piticul atomic in arabia saudita http://www.sport.ro/stiri/15603/Fotbal-Ext...-al-Stelei.html

RobYnho02.11.2007 18:04

Furnicutza...:X...Parca si acum aud acel OLE - OLE -OLE -OLE Elton, Elton ! :|

tzepelea08.11.2007 08:30

@RobYnho

pacat ca a fost considerat de cioban circar...si intr-un fel nici nu prea se potrivea in echipa pentru ca el mai juca si fotbal nu numai turca,cum fac unii jucatori de la Steaua...

dmb08.11.2007 17:28

Care jucatori ? :sad2:

Cristocea_08.11.2007 18:42

Tomi Petrescu ;)

anr9408.11.2007 19:02

Portar: Zapata

Fundasi: Goian

Mijlocasi: Bicfalvi

Varf: Dica

Alex... atat08.11.2007 19:12

Cred ca in momentul de fata Zapada si Emeghara.

«1234567»