FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Care sunt cei mai buni jucatori ai Stelei in prezent?

«1237»
Z3US03.07.2007 20:34

Va rog sa va spuneti parerea despre cei mai buni jucatori ai Stelei. Pentru fiecare post in parte. Care ar trebui sa fie tituar, care nu...

 

Editat de moderatori.

alpopa03.07.2007 21:32

Portar - Cernea (Andrey are potentialul sa-l depaseasca cu mult, trebuie doar cultivat corespunzator)

Fundas - Dorin Goian

Mijlocas - Mirel Radoi

Extrema - Vali Badoi (cu Ochiroshii potential enorm)

Varf - Valentin Badea

 

Si culmea, ce-ar fi echipa noastra fara jucatori ca Dica, Neaga sau Nicolita, despre care nu se poate spune ca sunt fundasi, mijlocasi sau varfuri autentice?

weeezer03.07.2007 21:43

[.................................................................]

 

Portar: Cernea

Fundas (unul singur, sau cate unul pe fiecare post de fundas?): Ghionea

Mijlocas: Bicfalvi

Varf: Neaga/Dica

 

Editat de moderatori.

axl2304.07.2007 07:26

Portar - Cernea(in lipsa de altceva mai bun)

Fundasi laterali - Emeghara, Badoi

Fundasi centrali - Ghionea, Goian

Mijloc - Radoi, Croitoru, Ochirosii, Dica

Varfuri - Badea, Neaga

c.ronaldo1704.07.2007 07:44

Portari: Cernea

Fundasi: Ghionea, Emeghara, Badoi

Mijloc: Radoi, Bicfalvi, Ochirosii

Atac: Neaga, Badea, Dica

 

Rezerva: Gigel Coman :unsure:

stelista_pe_viata04.07.2007 08:52

[...]

raducelbun04.07.2007 09:30

Raspuns perfect. Ce putem spune de exemplu despre Neaga, pe care nu l-am vazut nici macar la antrenamente. Dar despre Dica, care vine dupa o lunga accidentare?

Cred ca mai usor ne-ar fi sa spunem ce jucatori nu au nas de Steaua.

 

Numai de bine!

Alex_9104.07.2007 19:45

Portari: Cernea

Fundasi: Ghionea, Goian, Badoi

Mijloc: Radoi, Bicfalvi, Ochirosii

Atac: Neaga, Badea, Dica

tzepelea08.07.2007 08:51

Portar: Vatca

Fundasi: Goian/Ghionea/Petre Marin

Mijlocasi: Ochirosii/Radoi/Bostina/Dica

Atacant: Neaga

Z3US08.07.2007 08:54

@tzepelea fiecare jucator pentru fiecare post in parte... mai nou nu stiam ca se joaca cu 9 jucatori... :mellow:

cristi_mold08.07.2007 08:57

Portar - aici oricare dintre Cernea, Vatca si Andrey ar putea fi titulari. Sunt de valori apropiate si cred ca va fi o lupta apriga pentru titularizare

Fundasi - Goian

Mijlocasi-Radoi

Atacant-Neaga

Wally08.07.2007 11:01

Portar: Andrey

Fundas: Ghionea

Mijlocas: Ochirosii

Atacant: Dica

Alex_9111.07.2007 20:18

Portar: Anonim

Fundasi: Pulido

Mijlocasi: Mirel Radoi

Atacant: Vali Badea fularsteaua2

cris12.07.2007 05:19

Dica - sper sa revina la forma pe care a avut-o inainte de accidentare .

Neaga - are pofta de joc si a renuntat la bani pentru Steaua ( exemplu pentru multi )

stelista_pe_viata13.07.2007 12:46

[Am si eu o intrebare....si o scriu aici ca sa o vada Moderatorii....De ce mi-au sters mesajul de mai sus....?chiar e culmea....nu am scris nimic neadevarat

Z3US14.07.2007 09:28

@Stelista_Pe_Viata daca nu ai observat motivul editarii era ca nu stii sa scrii si daca n`ai observat si nici nu ai inteles nici de la mn --> http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showforum=2 intra aici si zi ce nu iti convine ( Scuze de off`topic )

axl2314.07.2007 09:43

Daca a ajuns Zeus sa dea lectii de gramatica inseamna ca s-a dus dracului forumul asta.

IONUTZ-CIPRIAN14.07.2007 09:44

Pana primeste o mustrare,ca dupa aia nu-l mai vad eu sa de-a lectii!!

stelista_pe_viata14.07.2007 09:58

Greseli gramaticaleeeee?...nu cred...si pana la urma daca asta era motivul,inseamna ca jumatate din postarile anumitor persoane ar trebui sterse....dar daca comitzi o eroare gramaticala,nu inseamna ca mesajul trebuie sters....erorile se pot comite si pe motiv de graba nu neaparat de prostie....oricum asta e....multa democratie....mult prea multa.....scuze ca am lasat mesajul aici!!!!!!!!!!!

MadFroG14.07.2007 10:12

Portar- nu AVEM

Fundas- Goian

Mijlocas- Dica

Atacant- Badea

Z3US15.07.2007 19:35
Portar: Anonim

Fundasi: Pulido

Mijlocasi: Mirel Radoi

Atacant: Vali Badea fularsteaua2

 

@Alex_91 de unde si pana unde Pulido ? Mai nou e la Steaua ?

mirceaor29.07.2007 18:32

portar - Vatca

fundas - Mirel

mijlocas - Dica

atacant - Vali Badea

 

nota - am luat in considerare pozitiile din teren in care cred ca baietii ar da cel mai bun randament

Raul198829.07.2007 18:53

Fundasi: Goian

Mijlocasi: Radoi,Nicolita,Badoi,Cristocea

Atacanti: Dica,Badea

dica_10steaua29.07.2007 19:10

Portar:Vatca

Fundasi:Ghionea,Goian

Mijlocasi:Bicfalvi,Bostina

Atacanti:Neaga,Dica

steaua_gloria30.07.2007 11:19

Portar: Cernea

Fundas: Goian, Radoi

Mijlocas: Dica

Atacant:Neaga

«1237»