FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Care sunt cei mai buni jucatori ai Stelei in prezent?

«1567»
DelPiero1001.03.2008 14:20
Becali ... fara indoiala ... e un fenomen il intrece si pe Materazzi la provocari, pe Corleone la prostie, si pe Banel la talent . Ce sa mai ... ca sa nu mai spunem, ca joaca pe toate posturile (de la finantator, antrenor pana la postul de atacant) .

Il concureaza grasu' de Muresan de la o vreme...saptamana asta premergatoare derbiului(cica derbi),fekali a fost chiar cuminte...

DelPiero1001.03.2008 14:30

Gasesti la maimute...pardon,bisnitari!De cinci ori pretul oficial daca stai la tanguiala!

cornisa5802.03.2008 10:55

Zapata , D. Moreno . Pepe, Dicã , Mendoza , Goian , Pleșan

marius_self02.03.2008 18:02

salut se mai fac abonamente ?

heroina02.03.2008 21:20

Dayro :X

MoWeed02.03.2008 21:32

Dayro a fost senzational azi

DelPiero1002.03.2008 21:41

Dayro e super-clasa!

Myha28.04.2008 12:20

Cei mai buni jucatori de la Steaua in prezent sunt Nicolae Dica dica10 ,portar:Zapata,categoric,Fundas:Dorin Goian si Dayro Moreno fular-campionii .I love Steaua forzateauafularultras:steagcruce:

stelistul stelist28.04.2008 12:33

portar: ZAPATA fundas: GOLANSKY mijlocas: Ovidiu Petre atacant: Dayro MORENO

MoWeed28.04.2008 13:00

Cel mai bun din returul asta a fost Golanski, in viziunea mea. A fost singurul jucator care a fost constant printre cei mai buni stelisti de pe teren....

oanna_r3d_and_blu3_4ever28.04.2008 13:04

Portar : Zapata

Fundas : Goian, Radoi

Mijlocas : Dica

Atacant : Badea, Pepe Moreno

:steag_sah_mic:

redandblue29.04.2008 16:40

tot Dica a ramas cel mai bun...de cand a venit la Steaua a fost cel mai bun si asa va fi pana va pleca(sper sa nu plece niciodata)

este ingrijorator ca in ultima vreme tot felul de non-valori vin la Steaua pe bani foarte multi

stelistul stelist29.04.2008 18:18
Portar : Zapata

Fundas : Goian, Radoi

Mijlocas : Dica

Atacant : Badea, Pepe Moreno

:steag_sah_mic:

 

si pe Dayro moreno cui il lasi??? potailor sau cioroilor???

.Ax3L.29.04.2008 19:06

zapata

Goian, Radoi, golanski

Dayro moreno, mendoza, Dica

oanna_r3d_and_blu3_4ever30.04.2008 11:03
si pe Dayro moreno cui il lasi??? potailor sau cioroilor???

 

nu'l las la niemni....tot a nostru este :D

«1567»