Zapata, Rada, Emeghara.
Zapata, Rada, Emeghara.
Zapata, Emeghara, Rada, Goian, Bicfalvi, Ov.Petre, Ochirosii.
Raman nedumerit de valoare lui Dica, Radoi, Plesan, Golanski, Ghionea, Nicolita si Vali Badea.
Zapata....restul Goian poate...restul cu oile pe camp
zapata singurul care mai are dupa parerea mea ce cauta la Steaua
restul isi cera demisia
Zapata, Rada, Goian, Nicolita
Zapata, Emeghara, Badoi, Ghionea... poate si Plesan. Restul, la dinamu.
Doar Rufay. Restul is de divizia C si cativa de B. La pascut cu voi.
Poarta:Cernea/Zapata
Fundasi:Goian,Emeghara,Radoi
Mijlocasi:Bicfvalvi,Nicolita(ar mai fi si Croitoru)
Atacanti:Badea(ar fi si Rica)
+Rufay Zapata (nu e nimic de comentat, super portar)
+Nicolae Dica (nu poate tine singur echipa in spate)
+Dorin Goian (idem Dica \ fundas ofensiv care mai si marcheaza,cum zicea si o reclama)
+Ovidiu Petre (nu i-a picat deloc scandalu' cu noi, si se chinuie ,si face niste recuperari fara de care Steaua nu s-ar putea descurca)
+Banel Nicolita (idem Dica)
+Ifeanyi Emeghara (imi place daruirea lui...)
~Mihaita Nesu (blond si ascutit... in rest ok)
~Mirel Radoi (cine ? a jucat la Steaua ? inca mai e ? cum ?)
~Mihaita Plesan (asta e la Poli nu ? cum la Steaua , unde ?)
~Eric Bicfalvi ( talentat pustiu, parca e mic si negru' nu?a nu era Elton ala, rar vazut pe la meciuri)
~Vasilica Cristocea ( ala ? de dadea centrari misto ? cand ? acum 2 de ani ? in revenire...)
~Dorel Zaharia ( dorele , ia mai fa ma zzzz ca la bacau )
-Victoras Iacob (din toata inima te-am asteptat, ai venit , esti ca un rahat)
-Rica Neaga (prea multe ne-am dorit de la un om care nu stie sa lege o pasa)
-Romeo Surdu' (praf , o pasa nu reuseste)
-Ionut Rada (anti-tehnic , anti-talent , foarte norocos)
-Florin Lovin (nu l-am suferit in viata mea,si acum joaca si prost)
-Pawel Golanski (nu prea a jucat... mi se pare ca e ''tras'' mereu cand joaca)
-Petre Marin (mai batran ca Irinel, mai lent ca Monica)
Legenda:
+ = bun
~ = hmmm
- = afara din Ghencea
Va rog sa va spuneti parerea despre cei mai buni jucatori ai Stelei. Pentru fiecare post in parte. Care ar trebui sa fie tituar, care nu...
Editat de moderatori.
prea mult manager, nu crezi ![]()
Dica,Radoi,Zapata,Goian,Ghionea,Nicolita,Emeghara,Plesan(?),Bicfalvi,Ochirosii .....restul jucatorilor sunt mediocri.....
Dica,Goian,Emeghara,Zapata,Nicolita,Ovidiu Petre (Ghionea,Radoi,Plesan,Badea,Golanski cand isi revin)
eram buni pe atunciPortar - Cernea(in lipsa de altceva mai bun)Fundasi laterali - Emeghara, Badoi
Fundasi centrali - Ghionea, Goian
Mijloc - Radoi, Croitoru, Ochirosii, Dica
Varfuri - Badea, Neaga
Iacob a pascut destul cu sevilla cand intra intr-un duel umar la umar era pe gazon(pasune)Doar Rufay. Restul is de divizia C si cativa de B. La pascut cu voi.
Dica,Radoi,Zapata,Goian,Ghionea,Nicolita,Emeghara,Plesan(?),Bicfalvi,Ochirosii .....restul jucatorilor sunt mediocri.....
Zapata-Emeghara,Ghionea,Goian,?,Dica,Radoi,Plesan,?,?,?,? atacul este =0,000000000000001
+Rufay Zapata (nu e nimic de comentat, super portar)
+Nicolae Dica (nu poate tine singur echipa in spate)
+Dorin Goian (idem Dica \ fundas ofensiv care mai si marcheaza,cum zicea si o reclama)
+Ovidiu Petre (nu i-a picat deloc scandalu' cu noi, si se chinuie ,si face niste recuperari fara de care Steaua nu s-ar putea descurca)
+Banel Nicolita (idem Dica)
+Ifeanyi Emeghara (imi place daruirea lui...)
~Mihaita Nesu (blond si ascutit... in rest ok)
~Mirel Radoi (cine ? a jucat la Steaua ? inca mai e ? cum ?)
~Mihaita Plesan (asta e la Poli nu ? cum la Steaua , unde ?)
~Eric Bicfalvi ( talentat pustiu, parca e mic si negru' nu?a nu era Elton ala, rar vazut pe la meciuri)
~Vasilica Cristocea ( ala ? de dadea centrari misto ? cand ? acum 2 de ani ? in revenire...)
~Dorel Zaharia ( dorele , ia mai fa ma zzzz ca la bacau )
-Victoras Iacob (din toata inima te-am asteptat, ai venit , esti ca un rahat)
-Rica Neaga (prea multe ne-am dorit de la un om care nu stie sa lege o pasa)
-Romeo Surdu' (praf , o pasa nu reuseste)
-Ionut Rada (anti-tehnic , anti-talent , foarte norocos)
-Florin Lovin (nu l-am suferit in viata mea,si acum joaca si prost)
-Pawel Golanski (nu prea a jucat... mi se pare ca e ''tras'' mereu cand joaca)
-Petre Marin (mai batran ca Irinel, mai lent ca Monica)
Legenda:
+ = bun
~ = hmmm
- = afara din Ghencea
[/quote
Despre primii 6 ai spus adevarul Trofeul Cude cacao il imparte Iacob,Neaga,Surdu.......m-apuca noaptea
Zapata e clar cel mai bun portar din Liga I si cel mai bun jucator al Stelei.... Dica cred ca ramane un jucator valoros , dar are o pasa proasta ca si a Stelei.... Emeghara cred ca este un castig, baga picioru, paseaza , e jucator bun.... Nesu imi place ca baga picioru fara frica(spre deosbire de Croitoru care alearga numa cand are mingea la picior)..... Plesan nu prea a jucat , dar cat a facut-o s-a miscat bine.... Golanski nu cred ca merita peste 1 milion de euro cat s-a dat pe el....Rada joaca bine cu Goian in aparare.... Badea si Iacob nu mai sunt aceeasi dupa ce au trecut prin accidentari... Deci remarcatii mei sunt Zapata, Rada, Emeghara, Nesu si poate Dica
Momentan Emeghara si Zapata. Astept revenirea lui V. Badea...
O sa-l astepti mult si bine...
Nu cred ca Zapata e mai bun decit Lobont ! Dar cel mai bun stelist la moment, asta e sigur. Naiba sa fie !!! Cind nu avem portari avem echipa, acum avem portar, dar unde e echipa ? La pescuit.
O sa-l astepti mult si bine...
Sper sa isi revina cat mai repede...
Si io de vreo luna astept sa isi revina. Oricum si asa intr-un picior joaca mai bine ca Iacob.
Zapata 100% conduce detasat .... da inafar de el , dintree jucatorii de camp , ar fii doi : Goian si Emeghara , in rest ailalti viseaza la tzatzele lu Ana Maria Prodan ...
Dica , Nicolita, zapata si mai sunt si altii dak stai bine sa te gandesti
zapata Goian Ghionea Radoi ov Petre Dica si Thereau daca vine
.
Dica,Goian,Emeghara,Zapata,Nicolita,Ovidiu Petre (Ghionea,Radoi,Plesan,Badea,Golanski cand isi revin)
Razvan nu mai e de mult la Steaua ... l-a dat Hagi la imprumut la Buzau ... si de acolo a ajuns in carucioru cu rotile , ca si-a rupt picioru .
ai o MARE bila neagra denii......nu Hagi l-a dat pe Razvan!!!
ai o MARE bila neagra denii......nu Hagi l-a dat pe Razvan!!!
Ba da !!!! Si eram sigur ca o sa ma contrazica cineva .... nu o sa uit nici o data ... cand citeam pe sport.ro si zicea ca Hagi a hotarat sa il dea la BUZAU