FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Care sunt cei mai buni jucatori ai Stelei in prezent?

«134567»
cristian01408.11.2007 19:35

Zapata, Rada, Emeghara.

c.ronaldo1708.11.2007 19:45

Zapata, Emeghara, Rada, Goian, Bicfalvi, Ov.Petre, Ochirosii.

 

Raman nedumerit de valoare lui Dica, Radoi, Plesan, Golanski, Ghionea, Nicolita si Vali Badea.

claudiu alexandru08.11.2007 20:18

Zapata....restul Goian poate...restul cu oile pe camp

ghindoi08.11.2007 20:36

zapata singurul care mai are dupa parerea mea ce cauta la Steaua

restul isi cera demisia

1uLy4Nn09.11.2007 17:12

Zapata, Rada, Goian, Nicolita

Joint09.11.2007 17:27

Zapata, Emeghara, Badoi, Ghionea... poate si Plesan. Restul, la dinamu.

dax4709.11.2007 18:33

Doar Rufay. Restul is de divizia C si cativa de B. La pascut cu voi.

vladfcs200709.11.2007 18:40

Poarta:Cernea/Zapata

Fundasi:Goian,Emeghara,Radoi

Mijlocasi:Bicfvalvi,Nicolita(ar mai fi si Croitoru)

Atacanti:Badea(ar fi si Rica)

IzzI09.11.2007 20:27

+Rufay Zapata (nu e nimic de comentat, super portar)

+Nicolae Dica (nu poate tine singur echipa in spate)

+Dorin Goian (idem Dica \ fundas ofensiv care mai si marcheaza,cum zicea si o reclama)

+Ovidiu Petre (nu i-a picat deloc scandalu' cu noi, si se chinuie ,si face niste recuperari fara de care Steaua nu s-ar putea descurca)

+Banel Nicolita (idem Dica)

+Ifeanyi Emeghara (imi place daruirea lui...)

 

~Mihaita Nesu (blond si ascutit... in rest ok)

~Mirel Radoi (cine ? a jucat la Steaua ? inca mai e ? cum ?)

~Mihaita Plesan (asta e la Poli nu ? cum la Steaua , unde ?)

~Eric Bicfalvi ( talentat pustiu, parca e mic si negru' nu?a nu era Elton ala, rar vazut pe la meciuri)

~Vasilica Cristocea ( ala ? de dadea centrari misto ? cand ? acum 2 de ani ? in revenire...)

~Dorel Zaharia ( dorele , ia mai fa ma zzzz ca la bacau )

 

-Victoras Iacob (din toata inima te-am asteptat, ai venit , esti ca un rahat)

-Rica Neaga (prea multe ne-am dorit de la un om care nu stie sa lege o pasa)

-Romeo Surdu' (praf , o pasa nu reuseste)

-Ionut Rada (anti-tehnic , anti-talent , foarte norocos)

-Florin Lovin (nu l-am suferit in viata mea,si acum joaca si prost)

-Pawel Golanski (nu prea a jucat... mi se pare ca e ''tras'' mereu cand joaca)

-Petre Marin (mai batran ca Irinel, mai lent ca Monica)

 

Legenda:

+ = bun

~ = hmmm

- = afara din Ghencea

masu09.11.2007 23:25
Va rog sa va spuneti parerea despre cei mai buni jucatori ai Stelei. Pentru fiecare post in parte. Care ar trebui sa fie tituar, care nu...

 

Editat de moderatori.

 

 

prea mult manager, nu crezi :P

sorin_daniel10.11.2007 05:11

Dica,Radoi,Zapata,Goian,Ghionea,Nicolita,Emeghara,Plesan(?),Bicfalvi,Ochirosii .....restul jucatorilor sunt mediocri.....

Raul198810.11.2007 08:53

Dica,Goian,Emeghara,Zapata,Nicolita,Ovidiu Petre (Ghionea,Radoi,Plesan,Badea,Golanski cand isi revin)

stelistub10.11.2007 09:03
Portar - Cernea(in lipsa de altceva mai bun)

Fundasi laterali - Emeghara, Badoi

Fundasi centrali - Ghionea, Goian

Mijloc - Radoi, Croitoru, Ochirosii, Dica

Varfuri - Badea, Neaga

eram buni pe atunci

 

Doar Rufay. Restul is de divizia C si cativa de B. La pascut cu voi.
Iacob a pascut destul cu sevilla cand intra intr-un duel umar la umar era pe gazon(pasune)

 

Dica,Radoi,Zapata,Goian,Ghionea,Nicolita,Emeghara,Plesan(?),Bicfalvi,Ochirosii .....restul jucatorilor sunt mediocri.....

Zapata-Emeghara,Ghionea,Goian,?,Dica,Radoi,Plesan,?,?,?,? atacul este =0,000000000000001

 

+Rufay Zapata (nu e nimic de comentat, super portar)

+Nicolae Dica (nu poate tine singur echipa in spate)

+Dorin Goian (idem Dica \ fundas ofensiv care mai si marcheaza,cum zicea si o reclama)

+Ovidiu Petre (nu i-a picat deloc scandalu' cu noi, si se chinuie ,si face niste recuperari fara de care Steaua nu s-ar putea descurca)

+Banel Nicolita (idem Dica)

+Ifeanyi Emeghara (imi place daruirea lui...)

 

~Mihaita Nesu (blond si ascutit... in rest ok)

~Mirel Radoi (cine ? a jucat la Steaua ? inca mai e ? cum ?)

~Mihaita Plesan (asta e la Poli nu ? cum la Steaua , unde ?)

~Eric Bicfalvi ( talentat pustiu, parca e mic si negru' nu?a nu era Elton ala, rar vazut pe la meciuri)

~Vasilica Cristocea ( ala ? de dadea centrari misto ? cand ? acum 2 de ani ? in revenire...)

~Dorel Zaharia ( dorele , ia mai fa ma zzzz ca la bacau )

 

-Victoras Iacob (din toata inima te-am asteptat, ai venit , esti ca un rahat)

-Rica Neaga (prea multe ne-am dorit de la un om care nu stie sa lege o pasa)

-Romeo Surdu' (praf , o pasa nu reuseste)

-Ionut Rada (anti-tehnic , anti-talent , foarte norocos)

-Florin Lovin (nu l-am suferit in viata mea,si acum joaca si prost)

-Pawel Golanski (nu prea a jucat... mi se pare ca e ''tras'' mereu cand joaca)

-Petre Marin (mai batran ca Irinel, mai lent ca Monica)

 

Legenda:

+ = bun

~ = hmmm

- = afara din Ghencea

[/quote

Despre primii 6 ai spus adevarul Trofeul Cude cacao il imparte Iacob,Neaga,Surdu.......m-apuca noaptea

crist3a10.11.2007 11:05

Zapata e clar cel mai bun portar din Liga I si cel mai bun jucator al Stelei.... Dica cred ca ramane un jucator valoros , dar are o pasa proasta ca si a Stelei.... Emeghara cred ca este un castig, baga picioru, paseaza , e jucator bun.... Nesu imi place ca baga picioru fara frica(spre deosbire de Croitoru care alearga numa cand are mingea la picior)..... Plesan nu prea a jucat , dar cat a facut-o s-a miscat bine.... Golanski nu cred ca merita peste 1 milion de euro cat s-a dat pe el....Rada joaca bine cu Goian in aparare.... Badea si Iacob nu mai sunt aceeasi dupa ce au trecut prin accidentari... Deci remarcatii mei sunt Zapata, Rada, Emeghara, Nesu si poate Dica

Wally10.11.2007 20:55

Momentan Emeghara si Zapata. Astept revenirea lui V. Badea...

DelPiero1010.11.2007 22:12

O sa-l astepti mult si bine...

inches11.11.2007 01:20

Nu cred ca Zapata e mai bun decit Lobont ! Dar cel mai bun stelist la moment, asta e sigur. Naiba sa fie !!! Cind nu avem portari avem echipa, acum avem portar, dar unde e echipa ? La pescuit.

Wally11.11.2007 11:46
O sa-l astepti mult si bine...

Sper sa isi revina cat mai repede...

cristi_mold11.11.2007 12:56

Si io de vreo luna astept sa isi revina. Oricum si asa intr-un picior joaca mai bine ca Iacob.

-=Danny=-30.11.2007 21:05

Zapata 100% conduce detasat .... da inafar de el , dintree jucatorii de camp , ar fii doi : Goian si Emeghara , in rest ailalti viseaza la tzatzele lu Ana Maria Prodan ...

pritzessik ros_albastra02.12.2007 12:16

Dica , Nicolita, zapata si mai sunt si altii dak stai bine sa te gandesti

urse02.12.2007 12:30

zapata Goian Ghionea Radoi ov Petre Dica si Thereau daca vine ;).

-=Danny=-02.12.2007 19:32
Dica,Goian,Emeghara,Zapata,Nicolita,Ovidiu Petre (Ghionea,Radoi,Plesan,Badea,Golanski cand isi revin)

 

 

Razvan nu mai e de mult la Steaua ... l-a dat Hagi la imprumut la Buzau ... si de acolo a ajuns in carucioru cu rotile , ca si-a rupt picioru .

yo_marius02.12.2007 19:37

ai o MARE bila neagra denii......nu Hagi l-a dat pe Razvan!!!

-=Danny=-02.12.2007 19:54
ai o MARE bila neagra denii......nu Hagi l-a dat pe Razvan!!!

 

Ba da !!!! Si eram sigur ca o sa ma contrazica cineva .... nu o sa uit nici o data ... cand citeam pe sport.ro si zicea ca Hagi a hotarat sa il dea la BUZAU

«134567»