FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Care sunt cei mai buni jucatori ai Stelei in prezent?

«14567»
1uLy4Nn02.12.2007 19:56

Zapata, Emegara, Radoi, Dica, Rada, Nicolita sper ca nu am uitat pe careva :-s

-=Danny=-02.12.2007 20:00
Zapata, Emegara, Radoi, Dica, Rada, Nicolita sper ca nu am uitat pe careva :-s

 

Neaga ... care in ultima vreme am vazut ca a inceput sa isi revina :D

bodanelu02.12.2007 20:12

@Danny vad ca ai cam impanzit forumul si vorbesti numai prosti ce le citesti prin presa. calmeaza-te!

1uLy4Nn02.12.2007 20:15
Neaga ... care in ultima vreme am vazut ca a inceput sa isi revina :D

 

 

am obiceiul de a caracteriza un jucator dupa o prestatie de lunga durata nu dupa un gol marcat impotriva rivalei...intr-adevar a fost un gol care mi-a provocat o satisfactie imensa dar totusi...aqm 2 ani era un jucator bun..narca meci de meci si isi vedea de treaba :D

-=Danny=-02.12.2007 21:38
@Danny vad ca ai cam impanzit forumul si vorbesti numai prosti ce le citesti prin presa. calmeaza-te!

 

 

Am marele defact de a fii influentzat de presa , chiar si cand imi propun sa raman la o parere anume (cum era cu Hagi ) , acum presa asta idioata m-a influentzat prea mult v... sunt de acord sa dai declaratia peroanei , da nu sa incepi tu sa comentezi ca etc .... Asa era si pe vremuri cu presa asta ??:(

 

Neaga mi s-a parut mie ca se daruieste parca mai mult pe teren ...

yo_marius02.12.2007 21:57

@denii

 

un sfat: de pe siteuri sa crezi numai stirile la obiect(si aici sa ai cateva rezerve...) si sa ignori cu desavarsire "comentariile specialistilor"......crede-ma ca nu Hagi l-a dat pe Razvan la Buzau,el a spus asta cand inca mai credea ca poate fi lasat sa lucreze la Steaua....

mountytoma05.12.2007 14:13

buni sunt toti, dar nu prea joaca.

singurul care joaca bine mereu este Zapata.

in rest, astept sa le vina mintea la cap sau sa moara Becali, ca alta sansa la mai bine nu avem!

razvan_stelist200706.02.2008 15:25

portari:zapata

fundas:Goian,golanski/emeghara/nesu

mijlocasi:Nicolita,ov.Petre/Radoi

atacanti:pepe moreno,Dica,Dayro moreno.....ce mai avem echipa valoroasa

DelPiero1006.02.2008 21:01

Nicolita?Ovidu Petre?? :blink: :laugh:

novac06.02.2008 21:05
Nicolita?Ovidu Petre?? :blink: :laugh:

Normal! ca-s oameni de nationala!! :D

steaua_gloria06.02.2008 22:00

Dupa meciul acesta cu Israel ,pot sa zic ca cel mai bun jucator roman al Stelei este Dorin Goian.Este clar un fundas de clasa.

Wally06.02.2008 23:05

Eu personal nu il vad asa mare fundas pe Goian, mi se pare lent si fara tehnica. Totusi e clar ca e unul din jucatorii de baza ai Stelei. In schimb, Ghionea mi se pare un fundas foarte bun(judecandu-l aici la forma care o avea inainte de accidentare) cu un joc aerian foarte bun si care loveste mingea la fel de bine cu ambele picioare...

Stelistu_infocat07.02.2008 10:16

Hmm...parerea mea

 

Portar:Zapata

Fundasi: Petre Marin(Golanski)/Goian/Ghionea/Nesu

Mijlocasi: Nicolita/Radoi/Ov. Petre/ Plesan (chiar daca nu a jucat cred ca o sa faca treaba)

Atacanti: Dica/Badea

 

Am refuzat sa ma pronunt inca cu noile achizitii... intradevar au facut impresie in meciurile amicale...dar sunt doar amicale... vreau sa ii vad intai in meciuri oficiale :)

MoWeed07.02.2008 11:10

@Stelistu_infocat

 

Emeghara?? E mult peste Nesu sa fim seriosi....

**alex**07.02.2008 11:57
In schimb, Ghionea mi se pare un fundas foarte bun(judecandu-l aici la forma care o avea inainte de accidentare) cu un joc aerian foarte bun si care loveste mingea la fel de bine cu ambele picioare...

 

Ce pase in adancime decisive dadea Ghionea inainte de accidentare.. sa speram ca nu a uitat :)

BADboySteaua07.02.2008 16:55

Dupa parerea mea cei mai buni sunt : Zapata,Dayro Moreno,Mendoza. cel din urama a dovedit deja ca are fata de Steaua si ca s-a acomodat cu fotbalu din Romania!!!

stelistu_607.02.2008 19:42

Pana acum: Pepe Moreno, Mendoza. :)

RaMs3s26.02.2008 09:16

pe zapata il stiu....e unu dintre cei mia buni oameni de la Steaua...daca nu cel mai bun....cat despre ceilalti sud-americani...sa-i vedem la lucru in meciurile oficiale

DelPiero1026.02.2008 11:40
Pana acum:Pepe Moreno :)

Oare?Pana acum,in 25 de minute,Dayro a demonstrat mai multe decat el...

IONUTZ-CIPRIAN26.02.2008 12:11

Cred ca pentru a spune ceva de jucatorii straini ar trebui sa mai treaca cateva etape!Dayro este un jucator care va face multe la Steaua insa nici ceilalti nu sunt de neglijat!

DelPiero1026.02.2008 12:15

Cu Jiji antrenor e greu ca un jucator sa arate ceva!Sper ca Laca sa-i dea peste nas oierului si sa-si faca el singur echipa...

Fifty29.02.2008 22:10

Portar Robinson Zapata

Fundas Mihaita Nesu

Mijlocas Ovidiu Petre

Varf Andrés Mendoza

alexynho01.03.2008 10:44

Becali ... fara indoiala ... e un fenomen il intrece si pe Materazzi la provocari, pe Corleone la prostie, si pe Banel la talent . Ce sa mai ... ca sa nu mai spunem, ca joaca pe toate posturile (de la finantator, antrenor pana la postul de atacant) .

ultras_sud01.03.2008 12:55

Imi place mult Golanski eu cred ca e si peste George Ogararu(parerea mea),Goian in primi 10 fundasi centarli din Europa, Mendoza eu cred ca o sa demonstreze ca e cel mai tare din Romania pe postul sau, Zapata pot sa pun pariu ca e in primi 10 portari din Europa la ora actuala, Emeghara cel mai bun fundas stanga din Romania si in primi 10 din Europa, eu mai astept mult si de la Dayro pentru ca se vede ca are talent si clasa si cred ca in maxim la luna o sa se integreze si o sa fie la potential maxim.

anr9401.03.2008 14:20

Deocamdata : Zapata , Dayro Moreno , Pepe si Mendoza.

«14567»