Zapata, Emegara, Radoi, Dica, Rada, Nicolita sper ca nu am uitat pe careva :-s
Zapata, Emegara, Radoi, Dica, Rada, Nicolita sper ca nu am uitat pe careva :-s
Zapata, Emegara, Radoi, Dica, Rada, Nicolita sper ca nu am uitat pe careva :-s
Neaga ... care in ultima vreme am vazut ca a inceput sa isi revina ![]()
@Danny vad ca ai cam impanzit forumul si vorbesti numai prosti ce le citesti prin presa. calmeaza-te!
Neaga ... care in ultima vreme am vazut ca a inceput sa isi revina![]()
am obiceiul de a caracteriza un jucator dupa o prestatie de lunga durata nu dupa un gol marcat impotriva rivalei...intr-adevar a fost un gol care mi-a provocat o satisfactie imensa dar totusi...aqm 2 ani era un jucator bun..narca meci de meci si isi vedea de treaba ![]()
@Danny vad ca ai cam impanzit forumul si vorbesti numai prosti ce le citesti prin presa. calmeaza-te!
Am marele defact de a fii influentzat de presa , chiar si cand imi propun sa raman la o parere anume (cum era cu Hagi ) , acum presa asta idioata m-a influentzat prea mult v... sunt de acord sa dai declaratia peroanei , da nu sa incepi tu sa comentezi ca etc .... Asa era si pe vremuri cu presa asta ??![]()
Neaga mi s-a parut mie ca se daruieste parca mai mult pe teren ...
@denii
un sfat: de pe siteuri sa crezi numai stirile la obiect(si aici sa ai cateva rezerve...) si sa ignori cu desavarsire "comentariile specialistilor"......crede-ma ca nu Hagi l-a dat pe Razvan la Buzau,el a spus asta cand inca mai credea ca poate fi lasat sa lucreze la Steaua....
buni sunt toti, dar nu prea joaca.
singurul care joaca bine mereu este Zapata.
in rest, astept sa le vina mintea la cap sau sa moara Becali, ca alta sansa la mai bine nu avem!
portari:zapata
fundas:Goian,golanski/emeghara/nesu
mijlocasi:Nicolita,ov.Petre/Radoi
atacanti:pepe moreno,Dica,Dayro moreno.....ce mai avem echipa valoroasa
Nicolita?Ovidu Petre??
:laugh:
Nicolita?Ovidu Petre??:laugh:
Normal! ca-s oameni de nationala!! ![]()
Dupa meciul acesta cu Israel ,pot sa zic ca cel mai bun jucator roman al Stelei este Dorin Goian.Este clar un fundas de clasa.
Eu personal nu il vad asa mare fundas pe Goian, mi se pare lent si fara tehnica. Totusi e clar ca e unul din jucatorii de baza ai Stelei. In schimb, Ghionea mi se pare un fundas foarte bun(judecandu-l aici la forma care o avea inainte de accidentare) cu un joc aerian foarte bun si care loveste mingea la fel de bine cu ambele picioare...
Hmm...parerea mea
Portar:Zapata
Fundasi: Petre Marin(Golanski)/Goian/Ghionea/Nesu
Mijlocasi: Nicolita/Radoi/Ov. Petre/ Plesan (chiar daca nu a jucat cred ca o sa faca treaba)
Atacanti: Dica/Badea
Am refuzat sa ma pronunt inca cu noile achizitii... intradevar au facut impresie in meciurile amicale...dar sunt doar amicale... vreau sa ii vad intai in meciuri oficiale ![]()
@Stelistu_infocat
Emeghara?? E mult peste Nesu sa fim seriosi....
In schimb, Ghionea mi se pare un fundas foarte bun(judecandu-l aici la forma care o avea inainte de accidentare) cu un joc aerian foarte bun si care loveste mingea la fel de bine cu ambele picioare...
Ce pase in adancime decisive dadea Ghionea inainte de accidentare.. sa speram ca nu a uitat ![]()
Dupa parerea mea cei mai buni sunt : Zapata,Dayro Moreno,Mendoza. cel din urama a dovedit deja ca are fata de Steaua si ca s-a acomodat cu fotbalu din Romania!!!
Pana acum: Pepe Moreno, Mendoza. ![]()
pe zapata il stiu....e unu dintre cei mia buni oameni de la Steaua...daca nu cel mai bun....cat despre ceilalti sud-americani...sa-i vedem la lucru in meciurile oficiale
Pana acum:Pepe Moreno![]()
Oare?Pana acum,in 25 de minute,Dayro a demonstrat mai multe decat el...
Cred ca pentru a spune ceva de jucatorii straini ar trebui sa mai treaca cateva etape!Dayro este un jucator care va face multe la Steaua insa nici ceilalti nu sunt de neglijat!
Cu Jiji antrenor e greu ca un jucator sa arate ceva!Sper ca Laca sa-i dea peste nas oierului si sa-si faca el singur echipa...
Portar Robinson Zapata
Fundas Mihaita Nesu
Mijlocas Ovidiu Petre
Varf Andrés Mendoza
Becali ... fara indoiala ... e un fenomen il intrece si pe Materazzi la provocari, pe Corleone la prostie, si pe Banel la talent . Ce sa mai ... ca sa nu mai spunem, ca joaca pe toate posturile (de la finantator, antrenor pana la postul de atacant) .
Imi place mult Golanski eu cred ca e si peste George Ogararu(parerea mea),Goian in primi 10 fundasi centarli din Europa, Mendoza eu cred ca o sa demonstreze ca e cel mai tare din Romania pe postul sau, Zapata pot sa pun pariu ca e in primi 10 portari din Europa la ora actuala, Emeghara cel mai bun fundas stanga din Romania si in primi 10 din Europa, eu mai astept mult si de la Dayro pentru ca se vede ca are talent si clasa si cred ca in maxim la luna o sa se integreze si o sa fie la potential maxim.
Deocamdata : Zapata , Dayro Moreno , Pepe si Mendoza.