Am intrat pe AISS.ro,si por si simplu am inceput sa plang cand am vazut micul videoclip de pe youtube postat acolo!plangeam de ciuda,ca nu am fost acolo,si nici nu am cum sa fiu alaturi de voi foarte curand,si in acelasi timp plangeam de ura,vreau o schimbare,nu mai suport ca aceste culori sa fie patate de un nenorocit.
Este inadmisibil ce se intampla,trebuie sa fie cineva cu suflet mare,sa cumpere echipa,sunt sigur ca Nastase nu va ramane indiferent,nici Hagi,nici Laca,si multi alti oameni de afaceri cu foarte multi bani.
Sunt sigur,ca daca s-ar creea o campanie de donare a unor sume de bani din toata tara,s-ar strange macar 5.000.0000 € ,iar ceilalti investitori sa puna restul de bani.
Nu stiu daca este vreo norma legala de a face asa ceva,dar totusi un club de fotbal apartine suporterilor,exact ca in Spania,si asa ar trebui sa se procedeze sin in Romania!
Iubim foarte mult acest club,si voi sustine AISS pentru inlaturarea jigodiei de la carma echipei!
Forza Steaua! 