FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Putem Face In Fata Lui Becali???

«1111213»
pytycrys11.02.2011 12:22

Puteti sa il puneti ca un "promo" al evenimentului. Din partea mea, nu e nicio problema. :)

 

Edit: Eventual ca o descriere la facebook. :)

navodarean11.02.2011 18:47

Da, ar fi bine. O sa adaugam in cursul zilei de azi... din ce-a mai ramas...

Multumim.

 

Am depasit cota 300. Mai multi decat... SPARTanii din groapa de gunoi a orasului Bucuresti.

 

Sper sa ne ducem la bun-sfarsit proiectul, iar pentru asta avem nevoie de sustinerea voastra.

 

Impreuna militam impotriva CANCERULUI !

dee15.02.2011 09:26

Ciobanul, "atacat" in Pipera de ultrasii Stelei

 

Da-o incolo de treaba! ca ati gresit gardul e una, dar puteati macar scrie corect :)) Mai bine faceti din gardul lui nea Gigi un zid al plangerii, pe care-i lipiti fiecare cu banda adeziva cate o foaie cu mesaje de bine, insa nu-l mazgaliti. Micile acte de vandalism in forma repetata ii discrediteaza pe stelisti si totodata revendicarile.

thumb_612_x_0_4680_334188_becali.jpg

pytycrys15.02.2011 09:52

Ce poza urata au gasit cu Costi. :))

E putin cam penibil articolul, ma refer la partea asta "dar promit că vor colora cu proteste tot satul ilfovean Pipera". Cine plua mea a zis asa ceva? :ce_oameni::dry:

Costi15.02.2011 10:00

@dee, din cate vad pe la comentarii, mesajul ala de pe gard cica ar fi de un an de zile, nu de acum :))

dee15.02.2011 10:03

a rezistat un an de zile? atunci e clar, l-a scris proprietarul casei :)) or fi stelisti si prin Pipera ...

navodarean15.02.2011 12:00

Cum ati indraznit ma drogatilor sa scrieti pe gardu' ( care cica nu-i al lui ) ne-a guie ?

 

Numai niste bezmetici fara casa puteau face asa ceva. RUSINE SA VA FIE !

 

</irony>

 

Pan' la urma Costi... esti presedinte sau vice? Ca astia de la Libertatea te fac sef peste AISS-isti . :)

Au pomenit si de protestu' facut pe net. E bine ca nu e rau ...

Costi15.02.2011 12:06

liderul factiunii radicale AISS

navodarean15.02.2011 12:07

de dreapta sau stanga? Maine-poimaine modifica astia poza cu tine ... facand salutul nazist spre huligani ...

pytycrys15.02.2011 15:48

El este Führer-ul nostru. :clap:

navodarean15.02.2011 17:38

Heil Costi !

navodarean28.02.2011 22:06
Dragos_G01.03.2011 19:32

Ati facut rost de autorizatie?

MRS07.05.2011 20:41

inpuscat in cap !

si scapam de cioban !!

Blackzie07.05.2011 21:07

Ce putem face?

 

Putem protesta..pana se satura si pleaca.

«1111213»