FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Putem Face In Fata Lui Becali???

«110111213»
Co-Steaua08.02.2011 14:11

Sincer nu ma entuziasmez prea tare insa ma bucur sa vad ca nu suntem morti!!!Cum am mai zis,nu o sa iasa nimic,nu e nici o problema!!E de ajuns sa auda ciobanul ca inca nu suntem morti si e o reusita actiunea asta.Sa auda si alti suporteri care cred ca nu mai vrem sa plece nea Gigi pentru un amarat de titlu,ca inca mai sunt suporteri care tin la Steaua.

Ziceti ca nu pe Facebook sau pe net se fac revolutii sau ca ar fi trebuit tinut secret,din contra,sa fie public,sa auda lumea,sa vina cati mai multi.Sa vorbeasca televiziunile,pentru ca asta isi doresc,panarama!!

Pentru prima data in viata mea imi doresc sa luam bataie meci de meci,sa nu terminam nici macar in primele 10.Detest absolut tot ce avem la echipa in acest moment:jucatori,antrenori,manageri si mai ales patron.Si 2 oameni daca au de gand sa faca asta,eu voi fi alaturi de ei.

 

 

navodarean08.02.2011 14:36

din ce stiam eu si sediul Stelei... este pe Aleea Alexandru.

 

Costi, tu vrei sa-l deranjezi pe om acasa? :)

probabil un protest in fata stadionului nu va fi sanctionat, asa cum s-ar face in cazul unui miting neautorizat pe Aleea Alexandru. Nu-s vreo 4 ambasade pe strada aia?

 

p.s proteste in fata institutiilor ( inclusiv sedii de partide) s-au mai autorizat, oare "palatul lui Gigi", nu e si sediul PNG?

rezistenta_ultras08.02.2011 16:41

Razboaie virtuale adevarate , toate castigate .

stix08.02.2011 16:59
Razboaie virtuale adevarate , toate castigate .

 

 

:))))

Cu puzderie de luptatori virtuali!

Kellerman08.02.2011 17:37

Nu le mai da idei dinamuistilor de bannere. :)) Daca SRI-ul ne citeste, sigur ne citesc si ei!

AG08.02.2011 18:00

mai bine il urmarim cand se opreste la benzinarie sa alimenteze,, il stropim bine cu pompa, si facem atmosfera de derby!

leoSUD08.02.2011 18:10
mai bine il urmarim cand se opreste la benzinarie sa alimenteze,, il stropim bine cu pompa, si facem atmosfera de derby!

ma lasi pe mine sa arunc o torta pe el ? te rog te rog te rog

:worthy::worthy::beer2:

dee08.02.2011 20:17

sigur n-ai gresit topicul? vezi ca exista si "Gluma zilei".

 

mai bine il urmarim cand se opreste la benzinarie sa alimenteze,, il stropim bine cu pompa, si facem atmosfera de derby!
navodarean08.02.2011 21:39

Am observat ca unii au primit bine vestea ca se organizeaza asa ceva, altii au luat-o in deradere.

 

Ramane de vazut pe viitor ce se va intampla. Dar nu se va renunta la eveniment.

navodarean10.02.2011 05:12
Andrei*10.02.2011 05:41
FRATILOR AM AJUNS IN CANCAN ! =))

 

http://cancan.ro/sport/fotbal-intern/fanii...lat-148325.html

 

si fetele de la sporn punct ro au inceput imediat dansul la bara...

 

http://www.sport.ro/Liga-1/nu-l-mai-vor-pe...lui-Oierul.html

navodarean10.02.2011 11:27

Incet dar sigur.

Daniel-Ionut10.02.2011 11:49

In cancan cu comentarii de genul:

Boschetarii astia nu sunt fanii Stelei. Sunt niste pusti tam.piti, fara creier care au fost manipulati de altii cu alte interese. Si aia nu e stema Echipei de Fotbal. Este stema CS. Probail ca cre.tinii de la AISS (asociatia anti suporterilor stelisti) si fetitele plangacioase de pe fcsteaua.ro vor sa uneasca clubul de fotbal cu sectia de handbal. Niste scursuri ordinare de care Oierul trebuia sa scape de mult timp.
stix10.02.2011 12:01

Da, le-am citit si eu pe cateva......scrise de oameni complet oligofreni care nu stiu sa lege 3 vorbe in limba romana.

 

Mama, cata ura si rautate pe unii care urasc si AISS-UL si P.S, care vor distrugerea Stelei prin orice mijloace.....atat ii duce pe ei capul, n-ai ce pretentii sa ai de la astfel de oameni.

 

E bine ca-l lauda pe vandutul de mustata si pe fane dediu..........cica astia iubesc cu adevarat Steaua, mai e ceva de zis???!!!

 

Cica ne plateste AISS-UL sa postam pe aici, deci astept banii:)))))

navodarean10.02.2011 12:28

Postu' pe forum, cat e postu', cat e postu' ?

 

Oameni de nimic , cu gandire sub nivelul marii. Atat ii duce capul.

 

As fi bucuros daca ne-ati sustine pe acest drum. Avem nevoie.

 

Chit ca pe net am inceput, in strada terminam.

cristian01410.02.2011 13:06

In pauza dintre 2 labe, mache mai scrie si pe cancan.

MoWeed10.02.2011 13:16

Ignorati cretinii aia. Majoritatea sunt ori pusti de 15 ani care vor sa ii enerveze pe ceilalti, ori niste cretini

navodarean10.02.2011 13:42

Nimeni nu-i baga in seama pentru ca nu are rost sa te pui la mintea unui dezaxat psihic.

 

Intrebarea zilei este: Cum se naste un "Ciobanul"?

Iar raspunsul este : Ne-a aratat mache.

pytycrys10.02.2011 15:10

O sa va cer drepturi de autor ma! :))

 

A iesit super frumos. Felicitari navodarean!

 

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...5_4005074_n.jpg

elika10.02.2011 15:20
Ignorati cretinii aia. Majoritatea sunt ori pusti de 15 ani care vor sa ii enerveze pe ceilalti, ori niste cretini

NoWeed

Eu cred ca majoritatea au peste 20 de ani dar deja sunt sclavi lui Gigi cel pe care ni-l dorim sa-l vedem plecat cu tot clanul lui ..Asta este Romania si atata este gandirea celor care in aceasta tara bani fac totul chiar fac uitata iubirea fata de un club care inainte era totul..!!

navodarean10.02.2011 15:26

mersi, oricum ... sa vedem ce va fi pe viitor. Atata timp cat va exista sustinere, totul s-ar putea derula foarte bine. Timp este, incredere sa acordati.

 

O sa va cer drepturi de autor ma! :))

 

A iesit super frumos. Felicitari navodarean!

 

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...5_4005074_n.jpg

1on10.02.2011 16:44
si fetele de la sporn punct ro au inceput imediat dansul la bara...

 

http://www.sport.ro/Liga-1/nu-l-mai-vor-pe...lui-Oierul.html

 

DÇŽ un copy-paste, dacÇŽ nu e doar video. Nu intru pe acel sait decáș£t dacÇŽ vÇŽd ceva cu adevÇŽrat interesant. Nu vreau sÇŽ le fac trafic (pe láș£ngÇŽ faptul cÇŽ la cáș£te reclame, reclÇŽmuțe și reclÇŽmioare au, ỉmi blocheazÇŽ sistemul excremențenia aia de sait.).

navodarean10.02.2011 16:48

E acelasi text si in Cancan si in Sporn dot ro

 

Fanii Stelei vor cu orice pret sa scape de actualul patron al echipei. In vara lui 2009, cu ocazia celei de-a 62-a aniversari a clubului, aproximativ 3.000 de fani si-au exprimat nemultumirea in fata stadionului, intr-o actiune denumita "62 - ne vrem clubul inapoi". De aceasta data, "ultrasii" sunt hotarati sa actioneze direct si sunt gata sa mearga pana la palatul lui Ciobanul. Actiunea este deja promovata pe internet, fiind asteptata prezenta a peste 2.000 de fani care sa isi exprime nemultumirile: gestionarea gresita a intereselor clubului in ultimii ani, care a culminat in acest sezon cu desele schimbari de antrenori si campania slaba de transferuri modesta din aceasta iarna. In ultima vreme, fanii renuntasera la proteste, dupa venirea lui Marius Lacatus, preferand sa nu mai mearga pe stadion, media de spectatori la meciurile "ros-albastrilor" de pe propriul teren fiind foarte scazuta in tur.

 

fara video, probabil dupa stirile de la ora 8 de pe proteve sa apara si-un video :-??

pytycrys10.02.2011 21:07

De cand...?

 

-De cand n-am mai facut "noapte alba" inaintea unui meci datorita emotiilor?

-De cand n-am mai trait cu adevarat bucuria unei victorii?

-De cand n-am mai iesit mandri dintr-un derby?

-De cand n-am mai simtit fiori pe sira spinarii la un gol?

-De cand n-am mai indurat frig, zapada si ploaie doar pentru a vedea culorile pe care le iubim?

-De cand n-a mai fost peluza plina?

-De cand n-am mai avut o coregrafie "ca pe vremuri" ?

-De cand nu au mai "sarit" jucatorii pe gard pentru a se bucura alaturi de noi?

-De cand nu au mai salutat jucatorii galeria?

-De cand nu am mai fost respectati de catre conducerea clubului?

-De cand nu am mai avut un antrenor in adevaratul sens al cuvantului?

-De cand nu avem un staff competent, nu rude ale ciobanului?

-De cand n-am castigat trofeul?

-De cand nu i se mai acorda interes Cupei?

-De cand nu avem un capitan, ci doar un "ras"?

-De cand n-am mai avut o glorie stelista?

-De cand nu am mai promovat jucatori tineri?

-De cand avem "limita de salariu"?

-De cand toti reprezentantii Stelei ne fac de ras?

-De cand nu mai pastram jucatori de valoare?

-De cand nu mai simtim adevaratul spirit al Armatei?

-De cand nu mai exista Steaua?

 

Din 2003, de cand un cioban isi bate joc de noi. Vreti sa schimbam ceva?

HAI LA PALAT!

 

10 aprilie,

2011.

 

 

 

Semnat : pytycrys

navodarean11.02.2011 05:31

Frumos text. E bun de promovat asta.

«110111213»