Sincer nu ma entuziasmez prea tare insa ma bucur sa vad ca nu suntem morti!!!Cum am mai zis,nu o sa iasa nimic,nu e nici o problema!!E de ajuns sa auda ciobanul ca inca nu suntem morti si e o reusita actiunea asta.Sa auda si alti suporteri care cred ca nu mai vrem sa plece nea Gigi pentru un amarat de titlu,ca inca mai sunt suporteri care tin la Steaua.
Ziceti ca nu pe Facebook sau pe net se fac revolutii sau ca ar fi trebuit tinut secret,din contra,sa fie public,sa auda lumea,sa vina cati mai multi.Sa vorbeasca televiziunile,pentru ca asta isi doresc,panarama!!
Pentru prima data in viata mea imi doresc sa luam bataie meci de meci,sa nu terminam nici macar in primele 10.Detest absolut tot ce avem la echipa in acest moment:jucatori,antrenori,manageri si mai ales patron.Si 2 oameni daca au de gand sa faca asta,eu voi fi alaturi de ei.
