Uraaaaaaaa! Joaca Goian! S-a confirmat. Avem aparare...
Hai Steaua !!
Uraaaaaaaa! Joaca Goian! S-a confirmat. Avem aparare...
Hai Steaua !!
E bine daca revine Goian, ar fi frumos sa-l vedem si pe Dica!!
[...]
Revine Dica cu gol in repriza secunda si castigam 1-0 ![]()
Baieti o sa castigam ca e Badea in teren si e clar! Iar da un gol din noroc!
Baieti o sa castigam ca e Badea in teren si e clar! Iar da un gol din noroc
Bravo lui daca ii oportunist, asa sunt toti marii atacanti! steagcruce2
Fratilor dar vad ca acum sunteti optimisti.... data trecuta cand am intrat pe site erati cu o falca-n cer si una in pamant ![]()
In legatura cu Steaua .... aveti vreun dubiu ca NU VA CASTIGA cu Unirea Urziceni ?
steagcruce2
Cu toate ca e in forma buna Unirea iar noi avem probleme de efectiv cred ca vom castiga cu 1-0 si spun ca golul o sa-l marcheze Iacob printr-o lovitura de cap
!
CFR - Rapid X2 !
Cred cu tarie in echipa noastra, in baietii nostri care au redescoperit increderea, bucuria si MANDRIA de a purta tricoul ros-albastru. Lasand deoparte toate declaratiile tampite ale lui Becali, care stie doar sa puna presiune aiurea, cred ca Dan Petrescu are perfecta dreptate. Daca nu batem pe Urziceni, nu meritam in CL. De aceea TREBUIE sa invingem, si vom invinge!
. Mizez pe o victorie totusi la limita, 0-1 sau 1-2, cu o revenire spectaculoasa CU GOL a lui DICANU. Bine ai revenit DICANE, esti cel mai bun, esti golgheterul nostru! dica10 . Ma bucur deasemenea sa aud ca Dorin Goian nu este suspendat. Se pare ca vom avea si aparare, cu Goe, si atac cu Dicanu (macar sa intre pe parcurs), Vali si Victoras, deci e logic sa castigam!! :grin:
Mizez pe urmatorul prim 11:
Cernea
P.Marin Goian(Lovin, daca cumva e adevarata totusi chestia cu cartonasul) Baciu Nesu
Nicolita Ov.Petre Paraschiv Croitoru
Badea Iacob(Dica in repr 2)
Da, si eu ca multi altii l-as vrea pe Elton in echipa, pe Ochirosii titular pe stanga, pe Lovin pe banca sau AFARA, un sistem 4-3-1-2 cu Elton coordonator. Din pacate, sunt doar vise. Cat este Oli aici, vom juca 4-4-2 pana ametim si nu vom mai trai sa vedem un meci fara doi inchizatori sezonu asta. Sper din tot sufletul insa sa ma insel. Oricum, FORZA Steaua, luptati baieti pentru CL! steag2 steaua_ro sprecl2 ![]()
Cat optimism...![]()
Daca sincer am emotii la orice sfarsit de campionat si chiar la meciul cu Urziceni. N-am incredere in Oli si in multi jucatori... dupa cum am spus nu-s de Steaua. Daca vom castiga toate meciurile pana la sfarsit, avem sanse la locul 2... sa nu ne lasam pe seama lu Dinamo sau Rapid.... sincer vreau un egal la meciul dintre Rapid si CFR ca-s niste ratati!
![]()
Stie cineva cat vor costa biletele la meciul cu Ceahlaul Piatra Neamt? Sau unde pot afla preturile?
Pana la urma de unde stiti ca joaca Goian 100%?
Ca nu am gasit nicaieri confirmarea.
Pana la urma de unde stiti ca joaca Goian 100%?Ca nu am gasit nicaieri confirmarea.
http://www.fanatik.ro/liga_i_sectiune_2/ar..._urziceni_.html
uite aici confirmarea
1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie.
fratilor ii rupem pe Urziceni steagcruce2
Oli sa scape de jucatorii lui de la national
De ce nu l-o mai baga pe Elton nu stiu... Olaroiu asta face o echipa...
@steaua_campioana
Tocmai aia e, ca nu o face el :roll:
Baieti sa fim seriosi chiar daca pierde Steaua tot nu o sa intre Clujul in Champions League. Nu o sa poata face fata si daca tot spunem ca daca pierdem un meci sigur Clujul pierde cu Dinamo si Rapid. Si noi castigam urmatoarele meciuri. Noi sa speram ca nu va fi castigul in favoarea Uniri Urziceni, !!!!! steagcruce2 steaua_ro
Pana la urma joaca Goian, sau nu?
Stie cineva cat vor costa biletele la meciul cu Ceahlaul Piatra Neamt? Sau unde pot afla preturile?
Am auzit cate ceva...cum ca ar fi 300 de mii biletul..cam mult mi se pare mie.... 8O
a? daca e asa, atunci el ciobandante chiar e c.... pe el de frica suporterilor care o sa`l injure. pe mine nu ma afecteaza cu nimic, am abonament ![]()
Tine de obraz, nu de ban.
stie cineva se televizeaza?????????? steagcruce2
teoretic ar trebui sa castigam si sper s-o facem si practic
spre cl