FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea - Steaua 1-2 (0-2)

«1234568»
sorineatza03.05.2007 13:32

Uraaaaaaaa! Joaca Goian! S-a confirmat. Avem aparare...

Hai Steaua !!

IONUTZ-CIPRIAN03.05.2007 14:38

E bine daca revine Goian, ar fi frumos sa-l vedem si pe Dica!!

amoroso_mail03.05.2007 14:48

[...]

FC_STEAUA_194703.05.2007 15:46

Revine Dica cu gol in repriza secunda si castigam 1-0 :cool:

ninjax_treme03.05.2007 16:40

Baieti o sa castigam ca e Badea in teren si e clar! Iar da un gol din noroc!

robisteaua03.05.2007 16:48
Baieti o sa castigam ca e Badea in teren si e clar! Iar da un gol din noroc

Bravo lui daca ii oportunist, asa sunt toti marii atacanti! steagcruce2

deeaisa03.05.2007 16:58

Fratilor dar vad ca acum sunteti optimisti.... data trecuta cand am intrat pe site erati cu o falca-n cer si una in pamant :)

 

In legatura cu Steaua .... aveti vreun dubiu ca NU VA CASTIGA cu Unirea Urziceni ?

 

steagcruce2

ktalyn03.05.2007 17:15

Cu toate ca e in forma buna Unirea iar noi avem probleme de efectiv cred ca vom castiga cu 1-0 si spun ca golul o sa-l marcheze Iacob printr-o lovitura de cap ;) !

 

CFR - Rapid X2 !

Hassan03.05.2007 17:53

Cred cu tarie in echipa noastra, in baietii nostri care au redescoperit increderea, bucuria si MANDRIA de a purta tricoul ros-albastru. Lasand deoparte toate declaratiile tampite ale lui Becali, care stie doar sa puna presiune aiurea, cred ca Dan Petrescu are perfecta dreptate. Daca nu batem pe Urziceni, nu meritam in CL. De aceea TREBUIE sa invingem, si vom invinge! forzateaua . Mizez pe o victorie totusi la limita, 0-1 sau 1-2, cu o revenire spectaculoasa CU GOL a lui DICANU. Bine ai revenit DICANE, esti cel mai bun, esti golgheterul nostru! dica10 . Ma bucur deasemenea sa aud ca Dorin Goian nu este suspendat. Se pare ca vom avea si aparare, cu Goe, si atac cu Dicanu (macar sa intre pe parcurs), Vali si Victoras, deci e logic sa castigam!! :grin:

 

Mizez pe urmatorul prim 11:

 

Cernea

P.Marin Goian(Lovin, daca cumva e adevarata totusi chestia cu cartonasul) Baciu Nesu

 

Nicolita Ov.Petre Paraschiv Croitoru

 

Badea Iacob(Dica in repr 2)

 

Da, si eu ca multi altii l-as vrea pe Elton in echipa, pe Ochirosii titular pe stanga, pe Lovin pe banca sau AFARA, un sistem 4-3-1-2 cu Elton coordonator. Din pacate, sunt doar vise. Cat este Oli aici, vom juca 4-4-2 pana ametim si nu vom mai trai sa vedem un meci fara doi inchizatori sezonu asta. Sper din tot sufletul insa sa ma insel. Oricum, FORZA Steaua, luptati baieti pentru CL! steag2 steaua_ro sprecl2 fularsteaua2

cozmin04.05.2007 01:04

Cat optimism...:)

guguta04.05.2007 06:08

Daca sincer am emotii la orice sfarsit de campionat si chiar la meciul cu Urziceni. N-am incredere in Oli si in multi jucatori... dupa cum am spus nu-s de Steaua. Daca vom castiga toate meciurile pana la sfarsit, avem sanse la locul 2... sa nu ne lasam pe seama lu Dinamo sau Rapid.... sincer vreau un egal la meciul dintre Rapid si CFR ca-s niste ratati!

fularsteaua2

eduard.1004.05.2007 07:01

Stie cineva cat vor costa biletele la meciul cu Ceahlaul Piatra Neamt? Sau unde pot afla preturile?

fedora04.05.2007 09:58

Pana la urma de unde stiti ca joaca Goian 100%?

Ca nu am gasit nicaieri confirmarea.

stelistu1404.05.2007 13:59
Pana la urma de unde stiti ca joaca Goian 100%?

Ca nu am gasit nicaieri confirmarea.

http://www.fanatik.ro/liga_i_sectiune_2/ar..._urziceni_.html

uite aici confirmarea

 

 

 

1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie.

sile 8304.05.2007 14:05

fratilor ii rupem pe Urziceni steagcruce2

sile 8304.05.2007 14:22

Oli sa scape de jucatorii lui de la national

steaua_campioana04.05.2007 15:56

De ce nu l-o mai baga pe Elton nu stiu... Olaroiu asta face o echipa...

Eazy04.05.2007 16:03

@steaua_campioana

 

Tocmai aia e, ca nu o face el :roll:

ninjax_treme04.05.2007 16:23

Baieti sa fim seriosi chiar daca pierde Steaua tot nu o sa intre Clujul in Champions League. Nu o sa poata face fata si daca tot spunem ca daca pierdem un meci sigur Clujul pierde cu Dinamo si Rapid. Si noi castigam urmatoarele meciuri. Noi sa speram ca nu va fi castigul in favoarea Uniri Urziceni, !!!!! steagcruce2 steaua_ro

robisteaua04.05.2007 16:29

Pana la urma joaca Goian, sau nu?

alice4steauaBUC04.05.2007 18:02
Stie cineva cat vor costa biletele la meciul cu Ceahlaul Piatra Neamt? Sau unde pot afla preturile?

 

Am auzit cate ceva...cum ca ar fi 300 de mii biletul..cam mult mi se pare mie.... 8O

bodanelu04.05.2007 18:11

a? daca e asa, atunci el ciobandante chiar e c.... pe el de frica suporterilor care o sa`l injure. pe mine nu ma afecteaza cu nimic, am abonament :D

c.ronaldo1704.05.2007 18:43

Tine de obraz, nu de ban.

nebuni_star04.05.2007 18:56

stie cineva se televizeaza?????????? steagcruce2

stelistul2204.05.2007 19:14

teoretic ar trebui sa castigam si sper s-o facem si practic forzateaua spre cl

«1234568»