INCREDIBIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cum castigam si noiun meci, cum apara iar ca din mormant "laudatorii" lu' Olaroiu. Bai baieti, Steaua nu joaca fotbal, momentan. Joaca turca E adevarat, o turca mai buna decat cea jucata de rapid si de CFR. Dar tot o turca ramane. Probabail ca o sa batem si pe Otelul, greu, cu 1-0, nu se stie ce o sa facem la Urziceni, va fii greu si acasa cu Ceahlaul (doar se lupta sa scape de retrogradare dar un 1-0 merge si cu ei), cu Nationalul defilam din nou (sunt deja retrogradati si au ramas si fara antrenor), cu Pandurii se intelege Gigi cu Condescu (iar un 1-0 sau 2-1), si pe Jiul ii "zdrobim" in ultima etapa asa cum am facut anul trecut la Vaslui. Din calculele mele si tinand cont ca Cljul nu va iesi prea bine din meciurile ramase de jucat si de fptul ca rapidul nu mai e ce a fost nici macar cu Gloria, rezulta un loc doi care ne trimite cap de serie in tururile doi si trei ale CL.
Asa si? Nu jucam nimic. Si in cazul in care intram in Liga, ce sa facem? Sa speram ca Dica o sa se intoarca la fel cum era cand a plecat? Putin probabil. Sa asteptam sa vedem transferurile lui Gigi si sa ne rugam la un antrenor tehnic, pentru. ca asta e blestemul nostru: sa jucam tehnic si spectaculos
LA REVEDERE Olaroiu