gata
locul doi se rezolva usor usor...
un meci-sacrificiu, castigat prin munca; de acum incolo avem nevoie sa crestem si in talent, pentru a nu suferi pe final
gata
locul doi se rezolva usor usor...
un meci-sacrificiu, castigat prin munca; de acum incolo avem nevoie sa crestem si in talent, pentru a nu suferi pe final
Gataaaaaa,s-a terminaaatt!!!Bineeee Steaua...apararea a fost eroica in ultimele 20....FORTA STEAUAAA!!!Locul 2 park e mai aproape ca niciodata ![]()
steagcruce2 steagcruce2
victorieeeee.jocul lasa de dorit ,dar cele 3 puncte vin in Ghencea.
s-a terminat 2-1 huh steagsimplu
streza - nu fii copil si uita-te ce-au patit stelistii ... Radoi, Thereau, Badea ... i-au cam spart neghiobii ...
Victorieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!! Si asta este tot ceea ce conteaza !!!
![]()
![]()
steagsimplu ![]()
in momentul de fata ma bucur pentru cele 3 puncte.
din pacate nu am vazut meciul, pentru ca sunt la servici, doar radio + ols.
Ce necazuri mai ai si tu...eu zic ca mai important e acum faptul ca Goian a dat un autogol si e 1-2... in loc de nasul lui Oli.
Da... fiecare cu ce-l f.... grija, nu?
eu nu am vazut meciul , s-a dat un autogol din partea lui Goian ? ce s-a intamplat ? imi ziceti si mie pls??? steag3
un meci cu putine faze de poarta,in schimbi multe accidentari la Steaua.Steaua nu a avut NICI O FAZA pe poarta.Cat despre autogol nu a fost vina lui Goian,a fost vina lu Baciu.Sa speram ca Thereau si Radoi nu au nimic grav...Locul 2 akm e foarte aproape de noi.Forzza Steaua! ![]()
un meci cu putine faze de poarta,in schimbi multe accidentari la Steaua.Steaua nu a avut NICI O FAZA pe poarta.Cat despre autogol nu a fost vina lui Goian,a fost vina lu Baciu.Sa speram ca Thereau si Radoi nu au nimic grav...Locul 2 akm e foarte aproape de noi.Forzza Steaua!![]()
msik pentru explicatie steagcruce2
De acord cu articolul! Stilul asta nu ne va duce nicaieri, iar aceasta victorie poate insemna NIMIC, dar macar azi sa privim partea plina a paharului .... Steaua a castigat si a redus diferenta dintre ea si locul 2 la doar 3 puncte. Ramane de vazut ce se intampla pana la final. FORZA Steaua !!! fularsteau2 steagcruce2
baaaaaaaaaa am castigat ,da ne-am chinuit groaznic
@ Filotas
Esti un cretin. Probabil nici nu ai vazut faza... Didy astepta liber....
Oricum si-a spalat pacatele cu golul 2, ca pe vremea lui Protasov. Bravo Goe!
P.S. Totul a pornit de la panarama de Baciu. Cum a disparut Radoi din aparare, s-a instalat haosul!
Foarte aproape nu putem zice ca e.. e mai aproape decat era in urma cu 2 ore... nu se stie nimic in campionatul nostru. vezi declaratia lu Rednic cum ca ar prefera sa iasa CFR pe 2.
Am invins...dar din nou,pe final,am suferit!Defensiva a jucat bine(in afara de autogolul lui Goian),dar nu-mi place ca trebuie mereu sa ne chinuim...Oli,indiferent d elocul de la final in clasament,TREBUIE sa plece!
De acord cu tine "Za Best"! Oli trebuie sa plece INDIFERENT de pozitia ocupata la final. Asta nu e stil de joc....poate bun de anii 60-70!
Victorieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!! Si asta este tot ceea ce conteaza !!!
steagsimplu
Daca am fi fost egalati pe final de meci?
![]()
eu nu am vazut meciul , s-a dat un autogol din partea lui Goian ? ce s-a intamplat ? imi ziceti si mie pls??? steag3
da, a dat autogol Goian, dar nu cred ca mai are vreo importanta din moment ce am luat 3 puncte.
meciul de azi nu mi`a aratat decat cateva lucruri:
1) Oli e o marioneta a lu` Becali
2) Becali, a lovit in suporteri (a cata oara?), nerezervand macar cateva bilete celor care trebuiau sa vina de la Bucuresti.
3) Becali, a lovit in MM obligandu`l pe Oli sa joace cu Lovin si Croitoru titulari, si sa`l tina pe Elton pe banca (vezi ultimele declaratii ale lui).
jucam prost, conteaza cele 3 pct extrem de mari.
1-1 rapid cu gloria
Sper sa nu fie grave accidentarile lui Radoi si Thereau.
Oricum finalul de campionat va fi foarte disputat.
Daca am fi fost egalati pe final de meci?
Am avut si noi noroc odata. Oricum, am tremurat pe final....
Forza Steaua!! Bravos baieti!!!
nu am jucat mai prost...adik cel putin mie nu mi s-a parut....dupa autogol intr-adevar ei au icneput sa prinda curaj...dar n-au avut nici un sut pe spatiul portii...greseala lui Oli cea mai a fost cand l-a trimis pe Baciu pe teren si cand a inceput cu Lovin,Croitoru...parerea mea e ca dak nu juca Elton(din cate am inteles e putin accidentat) putea macar sa joace Bostina....cel mai important lucru e ca am castigat si acest scor ne poate ajuta foarte mult in viitor...atat in a termina pe locul 2 cat si la moralul jucatorilor... ![]()
De acord cu articolul! Stilul asta nu ne va duce nicaieri, iar aceasta victorie poate insemna NIMIC, dar macar azi sa privim partea plina a paharului .... Steaua a castigat si a redus diferenta dintre ea si locul 2 la doar 3 puncte. Ramane de vazut ce se intampla pana la final. FORZA Steaua !!! fularsteau2 steagcruce2
M-am saturat de voi ! Daca si la victorie criticati ....
Un meci urat, din punctul meu de vedere. De altfel, ocaziile au lipsit cu desavarsire - CFR a avut 0 (ZERO) suturi pe poarta, noi 3...
Victoria Stelei este meritata, pentru ca CFR n-a jucat mai nimic. Si n-a aratat deloc ca merita sa fie pe locul 2 si cu atat mai putin sa joace in Champions League. In aceste conditii, Steaua a jucat mai pragmatic si cel putin pana la golul de 2-1 Clujul n-a miscat nimic pe teren. Mai mult, un plus este ca nici la 1-2 in conditii de presiune clujenii n-au prea miscat. Asa cum eram convins, o echipa mult umflata aceasta CFR, care a beneficiat de toate conjuncturile favorabile posibile. In urmatoarele 3 meciuri am un feeling ca n-o sa faca mai mult de 4 puncte.
De la noi, i-as evidentia pe Petre Marin, Goian (in ciuda autogolului) si Nesu. Mi-a placut mult si Thereau, pana sa iasa (cred ca iar il pierdem cateva meciuri
)
Un prim 11 dictat de "finantator"...voi spune mai multe pe acest subiect, mai tarziu.
Una peste alta, victorie meritata, dar urata. Oricum, la ce se joaca in Romania, daca e sa ia cineva locul 2, de ce nu l-am lua noi?