Sa plece frate Olaroiu...n-are treaba cu meseria, se vede de la o posta. O echipa moderna joaca atacand mai mult pe centru nu ca mooie seaca asta...numai pe flancuri. Golul lui Badea din meciul cu Iasi a fost dat pe un atac central...ma si miram...dar asta nu a fost meritul lu Oli, ci a jucatorilor care au ales sa joace faza asa....daca era dupa Ola o mai lungeam nitel pe flancuri....PLEACA BA MAI REPEDE CA ESTI JENANT !
Imi pare rau din cauza muncii nu am putut sa vad meciul decat scris dar cand vad unele comentarii pur si simplu nu ma pot abtine.
Sa o luam pe rand.Victorie cu Rapid - naspa afara Oli ca am dat 3 goluri din okzii si nu am avut 50 in deplasare fara suporteri.Noi vrem sa jucam super spectaculos si sa avem multe okzii nu ne intereseaza scorul....
Infrangere cu Dinamo dupa cred cel mai bun joc al nostru din retur cu Lobont care a scos tot si cu Radoi gafand ca la extensiv - Afara cu Oli ca am luat bataie acasa de la spurcati,huo Oli esti un zero bah.Pai asta vrem noi sa jucam bine si sa luam bataie.De parca e vina lui Oli ca Thereau din 6 okzii a dat un gol si ca restul au sutat in Lobont din fiecare pozitie plus ca golurile dinamuistilor au fost din executii incredibile.Deci am schimbat macazul noi vrem victorii nu sa jucam asa si sa pierdem.
Victorie cu CFR in care din ce-am citit CFR a avut ZERO suturi pe poarta. Afara cu Oli - Am dat iar 2 goluri din 2 okzii ce varzar.DE ce joaca cu Lovin ? Huo
PAI CA Lovin E DEOCAMDATA SINGURUL MIJLOCAS CENTRAL DEFENSIV VALABIL!!!!!!!!
Cum vreti sa jucam la mijloc? Fara mijlocas defensiv? Cu un mijloc din Croitoru,Elton,Cristiocea/Bostina , Nicolita cine face faza defensiva?Bunica-mea?!?!?!!?
IAr cand atata prostie ca in postul de mai sus mi se face greata.Deci oameni buni aflati de la specialistul in fotbal artex ca o echipa moderna ataca pe centru.
Ca sa nu fiu chiar super rautacios si sa il fac de kko luand 10 echipe o sa iau decat astea din CL mai rasarite.
MAN UTD - Ataca pe centru cu Carrick/Scholes/O'sea nu cum ati crede voi prostilor cu Rooney,Cristiano Ronaldo si Giggs pe flancuri.
Chelsea - Iar pe centru nu pe flancuri cu Joe Cole sau mai stiu eu ce alti fraieri.Cei drept datorita lui Lampard aici mai apar si mingii in centru la finalizare.
Barcelona - Deci clar pe centru.Nu i-ati vazut pe Ronaldinho cu Messi si cu Giuly cum se calca pe picioare la mijlocul terenului.NUmai fraierii vad ca acolo sunt 2 mijlocasi defensivi ca Xavi/Iniesta/Edmilson/MOtta care duc greul la recuperare.
Mah rog nu mai are rost.Doamne mare e gradina DOMNULUI si multi "artexi" mai sar gardul.
SI asta e cea mai tare faza .NU le-a zis Olaroiu au jucat ei faza asa ca le-a venit lor.DEci daca dam goluri au jucatorii revelatii mistice becaliene.Daca luam gol e punerea incorecta a lui Oli in teren.
Doamne, Doamne...
P.S.LA sfarsitul campionatului decizia normala trebuie sa fie demiterea lui Oli/MM aducerea unui nou antrenor plus vreo 20 de jucatori noi.Exista insa posibilitatea sa ramana Oli daca prinde locul 2 si CL.
P.S.1 Sunt perfect de acord ca avem un sezon RATAT pentru ca locul 2 NU EXISTA!