zapata, Cernea, vatca
golanski, Goian, Ghionea, rada, Baciu, p.Marin, nesu, emeghara
Nicolita, badoi, Radoi, Lovin, ov.Petre, plesan, Croitoru, Cristocea, Ochirosii, bicfalvi, Iacob
Dica, Neaga, Badea, Iacob, zaharia
===
nu vi se pare ca avem un pic prea multi oameni? 2 pe post plus un al treilea portar plus 1-2 pusti mi s-ar parea suficient... dar uitati-va la mijloc ce de jucatori avem... in banda stanga mai ales si chiar in centru acum cu plesan - asta in conditiile in care Neaga ar avea mai multe sanse sa joace ca extrema stanga decat ca al doilea varf...
stiu ca urmeaza un sezon lung dar parca s-ar putea renunta la 1-2 jucatori... sa fie imprumutati undeva ca sa joace macar