S-a tot discutat in ultimele doua luni, cam in fiecare thread in care se critica evolutia Stelei, despre jucatori, despre actualii jucatori din lot si despre eventuale solutii (la transferuri ma refer) pentru redresarea echipei.
Sezonul asta este, probabil, ratat, iar faptul ca ne aflam la 3 puncte de Cupa UEFA nu ma face sa fiu optimist, avand in vedere jocul practicat de echipa noastra. Astfel, e clar ca trebuie sa ne gandim la viitor, si tot ceea se intampla de-acum inainte la club ar trebui sa fie in ideea crearii unei echipe competitive pentru sezonul urmator.
De aceea, propun acest thread, ca o continuare a topicurilor similare din iarna si din vara anului trecut, pentru a incerca noi, suporterii, sa gasim niste variante. Iar apoi sa vedem, practic, care va fi atitudinea conducatorilor, comparativ cu doleantele noastre.
Asadar, concret, cine sa vina si cine sa plece?
