Dupa GSP jucatorul de la AEK de care este vorba este :
Vine Ivici!
de Rãzvan Rotaru
Steaua a ajuns la un acord cu mijlocașul sîrb al lui AEK Atena, care va sosi azi la București. Continuã tratativele cu Dady și Camus
Hagi cere insistent fortificarea echipei! Iar Becali și Adi Ilie cautã soluții. Patronul a mãrturisit asearã, la televiziunea sportro, cã Steaua a ajuns la un acord cu un fotbalist al grecilor de la AEK Atena, însã n-a spus și numele acestuia. "Luni vine la București", a zis Becali.
Sursele gsp au dezvãluit cã jucãtorul este sîrbul Vladan Ivici. Mijlocașul de 30 de ani, 1,91 metri și 84 de kilograme joacã pentru AEK din 2005, iar acum e la final de contract. Fost cãpitan al lui Partizan Belgrad pînã în 2004, el a fost transferat apoi la Borussia Monchengladbach, de unde a fost cumpãrat de greci. În 3 sezoane la AEK, el a evoluat 13 meciuri în cupele europene, iar în campionat a marcat 9 goluri în 56 de partide.
Mai bun decit oare care Ungur, fie cel de la Watford sau cel de la AEK.
Nu stiu cine mai vreau Unguri, nu sunt capabil sa bata Malta 
Ilic are experientza, si e si atletic, si cred ca este si technic, asta da, daca vine e bun.