Becali așteaptã rãspunsul lui Camus pînã marți
Steaua îl așteaptã pe Fabien Camus. "Dupã meci am fost la hotel și am avut o discuție cu jucãtorul. I-am spus cã-i dau 350.000 de euro la semnãturã și un salariu de 200.000 de euro", a declarat Gigi Becali la TV Sport.
"El a fost mai încîntat de prime. 150.000 pentru calificarea în grupe, 200.000 pentru titlul de campioanã și 1.000 de euro pentru fiecare punct cîștigat. Sumele sunt brute. A zis cã ia legãtura cu impresarul și vine. Nu a mai dat nici un semn. Dacã pînã marți nu am un rãspuns, renunțãm"
sursa gsp
steagcruce2
