va dati si voi cu parerea de Herea de parca v-ati si uitat la meciurile lui (in afara de cele jucate de Steaua poate rapid si Dinamo)... o sa vedeti cum o sa ne scoata peri albi este un jucator cu calitati extraordinare...in schimb din toata treaba asta rezulta 1 lucru : Iacov ala e cel mai infect , imputit conducator de pe la noi, o femeie de om. saptamana trecuta incepuse sa delireze ca are el oferta de 2.6 mil de afara tocmai ca sa creasca pretul. da Herea e bun dar acum valoreaza 1.5 maxim. grifiths ala a jucat 1 sezon la national si nici nu m-a impresionat. Herea e de ceva timp capitan asa ca nu se merita comparatia....
Multi plangeau si dupa Griffiths si Sapunaru - mari talente ...si ia uite ce s-a ales de pe urma lor . La fel si cu Herea .Pur si simplu diferenta National - Steaua, Dinamo , rapid e una imensa ....Herea o sa treaca de la 15 suporteri la cateva mii si sa vedem daca o sa faca fata presiunii . E tanar , insa e mult prea supra-evaluat asa cum a fost si cu cangurul ala si cu Sapunis .
Dar hai sa nu mai discutam despre Herea , pentru ca oricum ramane un jucator nesemnificativ.
Cat priveste transferurile:
era de asteptat sa nu luam argentinianul pentru ca ne trezim in ultimul moment ca mai avem nevoie de jucatori
Dady e accidentat -deci e clara treaba
Macar sa vina Zapata si un fundas central . ..desi nu cred
PS : imi puteti spune de ce nu pot scrie Dinamo cu d mic ?