FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Vara 2007

«15354555657107»
Raul198807.07.2007 15:13

@Matteo

 

pulido va veni miercuri in Romania sa semneze contractul

de golanski nu stiu nici eu

 

off topic:

poate sa imi zica cineva cum pot sa imi pun un foto la profil

ca tot am probat da nu am reusit :sad2:

Z3US07.07.2007 19:24

Pulido si Golanski se poate spune ca sunt deja veniti. Pulido, fundasul central al celor de la Getafe ar putea sa semneze maine cu Steaua. :biggrin:

AmuntBoy07.07.2007 19:40

Golanski cred ca pleaca luni cu echipa si Pulido semneaza miercuri si tot atunci pleaca la Mierlo ;)

Z3US07.07.2007 19:58
Golanski cred ca pleaca luni cu echipa si Pulido semneaza miercuri si tot atunci pleaca la Mierlo ;)

 

@AmuntBoy eu stiam ca va semna maine... :mellow:

FC_STEAUA_194707.07.2007 21:15

Cat am dat pe Golanski?

Z3US07.07.2007 21:21
Cat am dat pe Golanski?

 

Parca 1 milion Euro...Daca nu gresesc...:-?

Raul198807.07.2007 22:29

eu am citit ca am dat 1250000 euro pe el

o sa vedem daca a fost o investitie buna

daca te gandesti nu e mare pretul findca el joaca si la echipa nationala poloniei

cota lui ii la 1700000 de euro

parerea mea ii ca Golanski ii un transfer reusit

acuma am citit in gsp ca olimpiakos piräus se intereseaza de nesu

ei sunt in stare sa plateasca un million de euro pe el

eu sper sa nu mai vindem nici un jucator :sad2:

Z3US08.07.2007 07:52
eu am citit ca am dat 1250000 euro pe el

o sa vedem daca a fost o investitie buna

daca te gandesti nu e mare pretul findca el joaca si la echipa nationala poloniei

cota lui ii la 1700000 de euro

parerea mea ii ca Golanski ii un transfer reusit

acuma am citit in gsp ca olimpiakos piräus se intereseaza de nesu

ei sunt in stare sa plateasca un million de euro pe el

eu sper sa nu mai vindem nici un jucator :sad2:

 

Mie Nesu nu mi se pare un jucator rau. Are viteza, stie sa paseze...Nu mi`as dori sa plece si el...

Wally08.07.2007 11:05

Nesu trebuie pastrat in lot...e un jucator valoros si care "pune osul"...daca vrem sa ne batem pe 3 fronturi avem nevoie de el...

amarel08.07.2007 12:24
Nesu trebuie pastrat in lot...e un jucator valoros si care "pune osul"...daca vrem sa ne batem pe 3 fronturi avem nevoie de el...

Suscriu, Nesu nu-i jucator de dat !!!De ce dracu nu-l da pe g.Coman, sau Lovin !!!

Pe Nesu, il vrea Protasov, in gazeta scrie ca el l-a recomandat la OLYMPIAKOS

Z3US08.07.2007 12:46
Suscriu, Nesu nu-i jucator de dat !!!De ce dracu nu-l da pe g.Coman, sau Lovin !!!

Pe Nesu, il vrea Protasov, in gazeta scrie ca el l-a recomandat la OLYMPIAKOS

 

Ai dreptate mai bine l`ar da pe Lovin sau pe paralellu ala de Gigel Coman...

Khalid08.07.2007 13:01

Pe Coman cine sa il cumpere?! FC Baligoasa Onesti poate...Coman nu e jucator de fotbal.(punct)

Z3US08.07.2007 13:02
Pe Coman cine sa il cumpere?! FC Baligoasa Onesti poate...Coman nu e jucator de fotbal.(punct)

 

@Khalid exagerezi..

cristi_mold08.07.2007 14:41

http://www.youtube.com/watch?v=SizCrm-Wii8

http://www.youtube.com/watch?v=nrGwrQ2ZSVs...ted&search=

http://www.youtube.com/watch?v=nrGwrQ2ZSVs

 

Cam asta am gasit despre Golanski pe youtube. Din cate vad este un tip foarte receptiv la presa. Daca ar putea cineva traduce ce zice.

saint08.07.2007 15:21

Poate Hagi isi da seama ca G. Coman e varza, si il zboara de la Steaua.

 

In caz ca transferurile lui Pulido si Golanski se vor realiza, vom avea o aparare destul de buna. Mai trebuie sa ne intarim in atac si in special in mijloc (parerea mea).

alpopa08.07.2007 18:13

Coman cik ishi ia zboru' spre Al Hilal ! Pe sec, ca altfel ii taie mainile mahomedanii si incepe sa bea cu paiu' :D

stelistu2509.07.2007 07:59

am auzit aseara la stiri ca Gigel Coman e pe lista de neagra....prima decizie bunaa luata de Hagi

saint09.07.2007 08:29

Imi pare rau de Andrey. Nu mi se pare un portar asa slab. Cel putin consider ca e mai bun decat Cernea.

 

Sa vedem daca vine Bobadilla de la Boca Juniors. steagsimplu

Alex_9109.07.2007 10:39

Acum e mai sigur ca Pulido semneaza cu Steaua pentru ca gruparea din Ghencea i-a promis un milion de euro prima daca semneaza cu Steaua. fularsteaua2 steag2 spre cl dica10 steag2 fularsteaua2

Flaviu8609.07.2007 10:56

Doamne ajuta!!! Gigi Coman pleaca dupa Oli.

sa nu cumva sa se opuna Jiji :unsure:

 

Baciu si Lovin la buzau?! nu se poateeeeeee! cea mai fericita zi din viata mea :biggrin:

Alex_9109.07.2007 11:18

Chestia cu Coman la Al Hailan (echipa antrenata de Oli) nu e adevatara ,e decat un zvon ......De Lovin si Baciu nu am auzit nimic . Dar s-ar putea ca Baciu sa ramana daca nu o sa vina Golansky si Pulido . In privinta lui Lovin , eu cred ca o sa ramana la Steaua,pentru ca am cam ramas fara mijlocasi buni , din cauza multilor accidentari . Lovin pleaca numai daca o sa fie cumparati vreo doi mijlocasi buni . Sper ca conducerea din Ghencea sa achizitioneze cat mai rapid cei cinci jucatori ceruti de Hagi si Adrian Ilie ........ steagcruce2 fularultrasfularultras steagcruce2

strezahuzum09.07.2007 11:39

Gigel baiatule, vezi ca deja plange taicutul Oli dupa tine ! Ti-ai facut bagajele ? Pasaportul e in regula ? Daca nu, scrie aici pe forum, ca din atatia suporteri stelisti e imposibil sa nu gasim pe careva cu relatii la politie, sa te ajute :biggrin: . Nu cred ca exista stelist care nu te-ar ajuta din toate puterile sa pleci cat mai repede cu putinta .

 

In rest, daca scapam si de vedetele Baciu si Lovinho (si-i inlocuim cu jucatori valorosi), aproape ca putem zice ca avem un lot valoros. Bravo Hagi, tine-o tot asa :biggrin: .

Khalid09.07.2007 11:43

@Alex_91

 

Noul fundaș al Stelei, Pawel Golanski, a sosit în aceastã noapte la București. El a ajuns la ora 1:20, cu un zbor de la Varșovia.

 

Managerul Adrian Ilie și președintele Valeriu Argãsealã au fost oficialii Stelei care l-au așteptat pe polonez la aeroport.

 

Primul polonez din istoria Stelei a declarat la sosire: "Am venit la Steaua pentru cã este o echipã foarte bunã și îmi doresc foarte mult sã joc în Liga Campionilor". (gsp.ro)

 

Ciudat este faptul ca pana la aceasta ora nu au aparut niste poze de la aeroport.

Matteo09.07.2007 12:13

Pawel Golanski a semnat un contract pe 3 ani cu Steaua

2007-07-09 14:48:00

 

Fundașul transferat de Steaua de la Korona Kielce, Pavel Golanski, a semnat un contract cu vicecampioana României valabil pe trei ani. Polonezul va face astãzi deplasarea în cantonamentul de la Mierlo.

 

În vârstã de 25 de ani, Golanski a strâns 5 meciuri la "naționala" Poloniei, debutând anul trecut, contra Danemarcei. Fundașul a mai fost dorit și de Lazio Roma.

 

vedeti poze la aeroport cu el si Argaseala pe stelisti.ro

Khalid09.07.2007 12:21

Sunt multumit de cartea lui de vizita si sper sa confirme la Steaua. Sa nu uitam de Saban, care era si el titular la echipa nationala a Israelului dar la Steaua nu a confirmat.

«15354555657107»