@Matteo
pulido va veni miercuri in Romania sa semneze contractul
de golanski nu stiu nici eu
off topic:
poate sa imi zica cineva cum pot sa imi pun un foto la profil
ca tot am probat da nu am reusit :sad2:
@Matteo
pulido va veni miercuri in Romania sa semneze contractul
de golanski nu stiu nici eu
off topic:
poate sa imi zica cineva cum pot sa imi pun un foto la profil
ca tot am probat da nu am reusit :sad2:
Pulido si Golanski se poate spune ca sunt deja veniti. Pulido, fundasul central al celor de la Getafe ar putea sa semneze maine cu Steaua. :biggrin:
Golanski cred ca pleaca luni cu echipa si Pulido semneaza miercuri si tot atunci pleaca la Mierlo ![]()
Golanski cred ca pleaca luni cu echipa si Pulido semneaza miercuri si tot atunci pleaca la Mierlo![]()
@AmuntBoy eu stiam ca va semna maine... ![]()
Cat am dat pe Golanski?
Cat am dat pe Golanski?
Parca 1 milion Euro...Daca nu gresesc...:-?
eu am citit ca am dat 1250000 euro pe el
o sa vedem daca a fost o investitie buna
daca te gandesti nu e mare pretul findca el joaca si la echipa nationala poloniei
cota lui ii la 1700000 de euro
parerea mea ii ca Golanski ii un transfer reusit
acuma am citit in gsp ca olimpiakos piräus se intereseaza de nesu
ei sunt in stare sa plateasca un million de euro pe el
eu sper sa nu mai vindem nici un jucator :sad2:
eu am citit ca am dat 1250000 euro pe elo sa vedem daca a fost o investitie buna
daca te gandesti nu e mare pretul findca el joaca si la echipa nationala poloniei
cota lui ii la 1700000 de euro
parerea mea ii ca Golanski ii un transfer reusit
acuma am citit in gsp ca olimpiakos piräus se intereseaza de nesu
ei sunt in stare sa plateasca un million de euro pe el
eu sper sa nu mai vindem nici un jucator :sad2:
Mie Nesu nu mi se pare un jucator rau. Are viteza, stie sa paseze...Nu mi`as dori sa plece si el...
Nesu trebuie pastrat in lot...e un jucator valoros si care "pune osul"...daca vrem sa ne batem pe 3 fronturi avem nevoie de el...
Nesu trebuie pastrat in lot...e un jucator valoros si care "pune osul"...daca vrem sa ne batem pe 3 fronturi avem nevoie de el...
Suscriu, Nesu nu-i jucator de dat !!!De ce dracu nu-l da pe g.Coman, sau Lovin !!!
Pe Nesu, il vrea Protasov, in gazeta scrie ca el l-a recomandat la OLYMPIAKOS
Suscriu, Nesu nu-i jucator de dat !!!De ce dracu nu-l da pe g.Coman, sau Lovin !!!Pe Nesu, il vrea Protasov, in gazeta scrie ca el l-a recomandat la OLYMPIAKOS
Ai dreptate mai bine l`ar da pe Lovin sau pe paralellu ala de Gigel Coman...
Pe Coman cine sa il cumpere?! FC Baligoasa Onesti poate...Coman nu e jucator de fotbal.(punct)
Pe Coman cine sa il cumpere?! FC Baligoasa Onesti poate...Coman nu e jucator de fotbal.(punct)
@Khalid exagerezi..
http://www.youtube.com/watch?v=SizCrm-Wii8
http://www.youtube.com/watch?v=nrGwrQ2ZSVs...ted&search=
http://www.youtube.com/watch?v=nrGwrQ2ZSVs
Cam asta am gasit despre Golanski pe youtube. Din cate vad este un tip foarte receptiv la presa. Daca ar putea cineva traduce ce zice.
Poate Hagi isi da seama ca G. Coman e varza, si il zboara de la Steaua.
In caz ca transferurile lui Pulido si Golanski se vor realiza, vom avea o aparare destul de buna. Mai trebuie sa ne intarim in atac si in special in mijloc (parerea mea).
Coman cik ishi ia zboru' spre Al Hilal ! Pe sec, ca altfel ii taie mainile mahomedanii si incepe sa bea cu paiu' ![]()
am auzit aseara la stiri ca Gigel Coman e pe lista de neagra....prima decizie bunaa luata de Hagi
Imi pare rau de Andrey. Nu mi se pare un portar asa slab. Cel putin consider ca e mai bun decat Cernea.
Sa vedem daca vine Bobadilla de la Boca Juniors. steagsimplu
Acum e mai sigur ca Pulido semneaza cu Steaua pentru ca gruparea din Ghencea i-a promis un milion de euro prima daca semneaza cu Steaua.
steag2 spre cl dica10 steag2 ![]()
Doamne ajuta!!! Gigi Coman pleaca dupa Oli.
sa nu cumva sa se opuna Jiji ![]()
Baciu si Lovin la buzau?! nu se poateeeeeee! cea mai fericita zi din viata mea :biggrin:
Chestia cu Coman la Al Hailan (echipa antrenata de Oli) nu e adevatara ,e decat un zvon ......De Lovin si Baciu nu am auzit nimic . Dar s-ar putea ca Baciu sa ramana daca nu o sa vina Golansky si Pulido . In privinta lui Lovin , eu cred ca o sa ramana la Steaua,pentru ca am cam ramas fara mijlocasi buni , din cauza multilor accidentari . Lovin pleaca numai daca o sa fie cumparati vreo doi mijlocasi buni . Sper ca conducerea din Ghencea sa achizitioneze cat mai rapid cei cinci jucatori ceruti de Hagi si Adrian Ilie ........ steagcruce2 ![]()
steagcruce2
Gigel baiatule, vezi ca deja plange taicutul Oli dupa tine ! Ti-ai facut bagajele ? Pasaportul e in regula ? Daca nu, scrie aici pe forum, ca din atatia suporteri stelisti e imposibil sa nu gasim pe careva cu relatii la politie, sa te ajute :biggrin: . Nu cred ca exista stelist care nu te-ar ajuta din toate puterile sa pleci cat mai repede cu putinta .
In rest, daca scapam si de vedetele Baciu si Lovinho (si-i inlocuim cu jucatori valorosi), aproape ca putem zice ca avem un lot valoros. Bravo Hagi, tine-o tot asa :biggrin: .
@Alex_91
Noul fundaș al Stelei, Pawel Golanski, a sosit în aceastã noapte la București. El a ajuns la ora 1:20, cu un zbor de la Varșovia.
Managerul Adrian Ilie și președintele Valeriu Argãsealã au fost oficialii Stelei care l-au așteptat pe polonez la aeroport.
Primul polonez din istoria Stelei a declarat la sosire: "Am venit la Steaua pentru cã este o echipã foarte bunã și îmi doresc foarte mult sã joc în Liga Campionilor". (gsp.ro)
Ciudat este faptul ca pana la aceasta ora nu au aparut niste poze de la aeroport.
Pawel Golanski a semnat un contract pe 3 ani cu Steaua
2007-07-09 14:48:00
Fundașul transferat de Steaua de la Korona Kielce, Pavel Golanski, a semnat un contract cu vicecampioana României valabil pe trei ani. Polonezul va face astãzi deplasarea în cantonamentul de la Mierlo.
În vârstã de 25 de ani, Golanski a strâns 5 meciuri la "naționala" Poloniei, debutând anul trecut, contra Danemarcei. Fundașul a mai fost dorit și de Lazio Roma.
vedeti poze la aeroport cu el si Argaseala pe stelisti.ro
Sunt multumit de cartea lui de vizita si sper sa confirme la Steaua. Sa nu uitam de Saban, care era si el titular la echipa nationala a Israelului dar la Steaua nu a confirmat.