Nicolita dribleaza? Mai sa fie,in acest sezon Banel a facut un singur meci de exceptie,la Petrosani in rest a avut evolutii mediocre spre slabe.In mod normal sezonul trecut nu trebuie sa joace atat de mult dupa felul cum evolua.In continuare avem un singur mijlocas capabil sa dribleze( Croitoru ) si uneori Bostina.
Se vede clar ca Hagi are de gand sa renunte la un mijlocas la inchidere si cauta un jucator gen Herea pentru linia mediana a Stelei.Venirea unui fundas si a unui mijlocas este vitala daca vrem sa demostram ca am capatat experienta dupa ce sezonul trecut am facut transferuri de dragul de a le face.
