Gurita este un atacant muncitor si profitor in acelasi timp, un adevarat golgeter. Pacat ca e nitel cam inaintat in varsta, dar asta este un dezavantaj doar pt managementul pe termen scurt, pentru ca in teren nu isi arata deloc varsta.
Neaga va fi un real castig pentru Steluta, nu mai e nimic de zis despre el...
Herea... nu stiu cat de reala e valoarea lui sau cat de umflat este, totusi daca Iacov cere 3 milioane, poate face macar 1 milion. In plus, ii va face concurenta lui Nicolita, ceea ce e iarasi un lucru imbucurator.
Insa, in cazul in care vom avea tot lotul valid, la un moment dat, unde isi vor face loc, ca titluari, Thereau, Neaga, Elton si Dica? Asta presupunand ca Vali Badea va ramane in general, rezerva...