FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Vara 2007

«12223242526107»
El Nino_930.05.2007 14:07

Publicitate :lol:

Matteo30.05.2007 14:08

sa fie asta avionu de care vb-ea Jiji ? :mrgreen:

Raul198830.05.2007 14:18

@Matteo

eu am inteles ca Becali vrea sa cumpere un avion cu 16 milioane de euro si aia din argentina cred ca Becali vrea sa dea 16 millioane pe jucator :grin:

daca Becali nu vrea sa dee 1 milion pe szekely atuncea crezi ca el vrea sa dee 16 milion pe argentianul ala

eu las propune sa il cumpere pe tibi Balan findca el vrea sa se duca de la sportul

problema ii ca aia cer 2.5 milioane pe el

lol :grin:

800 as da pe el da nu mai mult

sper sa facem transferuri mai adevarate ca pina acuma afara de Badoi si Neaga nu prea ma incanta transferurile

da ce vrei si sa cumperi in Romania?

cei mai buni jucatori sunt la noi steag2 ;):P:) 8)

Matteo30.05.2007 14:20

=))) pai asta zic...poate e un avion marca belusshi

alpopa30.05.2007 14:31

Daca da Becali 16 milioane pe un jucator, imi schimb numele in George Fecali !!! :D

zipper30.05.2007 14:45

Daca Belluschi vine la Steaua eu din momentul ii sterg cu burtele toate greselile de pana acum lui Gigi! Dar cum sincer sa fiu nu prea cred vestea acestui transfer, cred ca voi economisi niste bani din cumpararea buretelui...

 

 

 

steagcruce2

Virgil30.05.2007 14:56

Cred ca râde si Becali cu pofta de stirea asta.

Oricum stirea mi se pare o gluma buna,facuta cu buna stiinta.Un fel de a-l lua la misto pe batrânul Gigi.Mai mult decât atât,cred ca e o incercare de a sonda cât de mult pot pune fraierii botul la astfel de stiri... :lol:

MALDINI_STEAUA30.05.2007 15:05

16 mil pe un jucator ? si salariu 5.500.000...hai ma fiti seriosi ce draq...suntem in Romania

strezahuzum30.05.2007 15:33

Alt comentariu decat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nu gasesc .....

 

Hai dom'le, ca maine lansez si eu zvonul ca Steaua se intereseaza de Drogba si Lampard, dupa ce Abramovich a declarat ca nu mai baga bani in Chelsea.

FinalaUEFA30.05.2007 15:46

Fecali trebuie sa dea bani pe avioane, baze de pregatire de 80 mil(asta insa n-o cred) ce-i trebuie lui jucatori, doar el ce-o gand, o cursa cu avionul- 1 vot. Greu de spus ce-o fi prin mintea lui, un om nebun care nu are decat bani si nu stie ce sa faca cu ei.

bogd4n30.05.2007 16:43

pai da.. daca tot nu are ce face cu ei de ce sa nu faca o super echipa la Steaua? =))=)) ce tampenii spun =))

vlad7530.05.2007 16:51

frectie la picior de lemn...marile transferuri.

Cred ca Rica sa fie un transfer bun,dar Steaua a pierdut 2 jucatori buni,Thereau si Elton.Asa ca Principele face un pas in fata,doi in spate.

chiar n-are stofa daca il rateaza pe Szekely.

axl2330.05.2007 16:54

br][br personal, daca il aud pe Gigi ca o sa confirme stirea asta cu 16 milioane, eu il cred din tot sufletul. am o mare incredere in domnul Becali. br][br

c.ronaldo1730.05.2007 18:06

Astia de la sport.ro il dau pe argentinian ca fiind deja transferat.

Matteo30.05.2007 18:20
Virgil30.05.2007 18:39
Ayer llegaron al país los dirigentes de Steaua Bucarest Para intentar comprar a Fernando Belluschi, por el que ofrecerían unos 16 millones de dolares. Entre los dirigentes manejan el tema con cautela porque la oferta todavía no es oficial, pero la cifra la calificaron como "más que interesante". Como si fuera poco, los rumanos le pagarian un contrato de US$ 5.500.000 por tres años.

 

Stirea exista intr-adevar.Dar noi stim ca asa ceva nu e posibil.Din pacate ei nu cunosc posibilitatile financiare ale patronilor de club de fotbal din Romania.

Matteo30.05.2007 18:49

ok, dar de unde sa fi aparut? asa din senin?

danielcristian30.05.2007 18:50
br][br personal, daca il aud pe Gigi ca o sa confirme stirea asta cu 16 milioane, eu il cred din tot sufletul. am o mare incredere in domnul Becali. br][br

Salut axl23 br][br acu' te-ai molipsit si tu cu br-urile astea?

Stirea asta e o scorneala .N-ar da Jiji 16 milioane pe tot neamul lui.Ar gasi el alte rude mai ieftine... :mrgreen:

Matteo30.05.2007 18:52

sunt 16 milioane de dolari, adica 11 milioane euro si 5.5 milioane dolari pe 3 ani salariu...

 

nu inteleg dc nu au sunat televiziunile la Becali... sa confirme sau sa infirme zvonu....

c.ronaldo1730.05.2007 18:57

Ne imbatam cu apa chioara!

axl2330.05.2007 18:58
Salut axl23 br][br acu' te-ai molipsit si tu cu br-urile astea?

Stirea asta e o scorneala .N-ar da Jiji 16 milioane pe tot neamul lui.Ar gasi el alte rude mai ieftine... :mrgreen:

evident ca ma prosteam cu postul meu de mai sus, Becali ramane o jigodie indiferent pe cine ar aduce la Steaua. desi ar fi o "lovitura" politica extraordinara aducerea aluia cu 16 milioane. voturi dinamoviste are de la episodul "fularul", voturi rapidiste de la aducerea lui badoi si, se pare, buga, unii dintre cei mai iubiti jucatori de la rapid, asa ca un transfer care l-ar costa 16 milioane nu poate decat sa-i aduca si voturi steliste. pe al meu, insa, NICIODATA.

FinalaUEFA30.05.2007 19:11

Mai oameni buni voi daca chiar credeti ca Berbecali ar aduce un jucator de 16 milioane, ca ar face un lucru bun o data in viata lui inseamna ca nu credeti cu adevarat cat de retardat e omul asta. Cum zice si danielcristian foarte bine, el n-ar da defapt nici 2 lei (ron totusi) pe toata tara asta. (care valoreaza totusi o suta de mii) :D

Matteo30.05.2007 19:26

Atacantul giulestean Mugurel Buga s-a inteles cu conducatorii stelisti pentru un contract valabil pe o perioada de trei ani. Buga va incasa in Ghencea 150.000 de euro pe sezon, acelasi salariu pe care il va lua si celalalr rapidist transferat de Gigi Becali, Vali Badoi.

 

fanatik

 

asta era belushi? =))))))

Dj30.05.2007 19:32

o sa faca Gigi o echipa numai de atacanti..

problema noastra e la fundasii laterali..si poate inca un mijlocas stanga..nu la atacanti..

numai ca Oli...care stie asta...nu are loc de cioban..trist

v3n`0m30.05.2007 19:39

daca Becali il cumpara pe belluschi ...sa nui mai dati porecle lui Becali ca isi iarta pacatele :smile: Poate asta e avionu de care vorbea el :D belluschi prea tare ar fii

«12223242526107»