@Virgil: stii ce cred eu legat de titularizarea lui? Ca s-au terminat banii din CL si e nevoie de altii. Adica la vara trebuie sa fie vandut neaparat.
Locul lui Lovin nu e la Steaua. De ce? Pentru ca pe acel post avem jucatorii cu o valoare mult mai mare ca a lui. Paraschiv, care a prins mult mai multe campanii europene, Ov. Petre (care era singurul jucator al nostru care mai jucase in CL la primul nostru meci european (CL) din toamna) sau in caz de urgenta chiar Radoi, care si-a demonstrat valoarea in foarte multe meciuri.
