@ bodanelu
Intotdeauna mi-au placut persoanele cunoscatoare. Iar tu esti una dintre ele.
Sunt de acord cu tine ca Balan nu e de Steaua. Iar aducem jucatori care au suferit accidente serioase în trecutul apropiat si care joaca la echipe de doi lei (noi) de Liga a 2-a ?
Nu as da niciodata un jucator ca Lovin, care a prins în ultimii 3 ani,3 campanii europene deosebite si a acumulat o experienta pe care un jucator de la Sportul nu o va avea niciodata, pe un Balan.
Lovin e în crestere de valoare si de forma în ultima vreme si cred ca s-ar face o mare greseala daca i s-ar da drumul.
Dar daca Valerenga IF, echipa ros-albastra ca si Steaua, insista foarte tare, daca Parintele Nostru Gigi încaseaza suma de transfer dorita, iar Lovin este dispus sa primeasca o marire considerabila de salariu, nu mai insist pe tema blocarii lui Lovin la Steaua.