Problema nu e cati atacanti avem, ci cate locuri de atacanti sunt in echipa. Pai Steaua a ajuns o echipa cu profil defensiv cu Zenga, Olaroiu si, mai nou, Hagi. Noi jucam cu doi inchizatori, cu doi mijlocasi de banda (nu cu extreme), un mijlocas ofensiv si un varf. Dintre cei sapte doar Badea, Iacob, Zaharia si Stancu sunt atacanti centrali (atacanti propriu-zisi). Ceilalti sunt extreme, mijlocasi de creatie, mijlocasi ofensivi sau cum vreti sa le spunem. Asadar, intrebarea este - renuntam la stat cu fundu' in poarta si facem o echipa sa mergem peste ei, acuma ca avem si cu cine ?
