in timpul acestui meci am imbatranit cu 10 ani!!!in viata mea nu am mai vazut asa ceva,e ingrozitor ce se intampla!nu jucam NIMIC,cel mai prost meci posibil si nu pot sa imi dau seama ce se intampla.cred ca este mai mult decat vina lui Olaroiu,deja e prea dubios...nu poti sa distrugi o echipa in halul asta.chiar nu pot sa cred ca e numai vina lui,daca ar fi de ce insista Becali sa-l tina?e ciudat rau,dar cel mai trist e ca noi suferim...nimeni altcineva in afara de noi.ei isi primesc salariile,dorm linistiti,dar noua ni se rupe sufletul cand vedem in ce hal a ajuns o legenda...

