FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIVE: Poli AEK Timisoara - Steaua

«12316»
fcsteaua.ro18.04.2007 17:16

Poli: Pantilimon, S. Radoi, Mckain, Canu, Emeghara, Matei, Alexa, Omoduemuke, Karamyan, Plesan, Mansour.

 

 

 

Steaua: Cernea, Goian, Radoi, Badea, Nesu, Nicolita, P. Marin, Lovin, Paraschiv, Ochirosii, Elton.

 

 

 

Goluri:

 

 

 

Min 46' - GOL: Mckain (Poli) marcheaza in urma unui corner batut de Karamyan !

 

 

 

Click aici pentru a citi rezumatul text

sheva_dicanio18.04.2007 17:20

steagcruce2 steagcruce2 sa batem fulgerul bragadiru sa umilim aek........Poli-tehnica de a fuziona steagcruce2 steagcruce2

AndreyCor18.04.2007 17:27

[...]

 

Limbaj inadecvat. La urmatoarea abatere urmeaza BAN. Moderatorii

_Answer_18.04.2007 17:33

Asta chiar nu invata... nici macar in ceasul al 12-lea... Ce dracu joaca iar cu 2 inchizatori din care unul e Lovin? Sincer m-am saturat sa il injur pe zerolaroiu asta !

Bogdan4Steaua18.04.2007 17:37

Este inexplicabila formula de joc. Iar doi inchizatori, iar Lovin in teren.....

 

Abordam meciul intr-o formula defensiva.

 

Lovin, Paraschiv, Nicolita. Tehnica ZERO la mijlocul terenului. Se mizeaza pe un Elton mai retras probabil.

Joga Bonito18.04.2007 17:39

Timisorenii vor juca cu multa ambitie si determinare! Ne asteapta un meci greu.

 

Din pacate, Oli a ales un prim '11' neinspirat. Lovin nu are ce cauta printre titularii de baza....

ultras_dany18.04.2007 17:40

urmadinamozp9.jpg steagcruce2 steagsimplu

 

 

forzateau fularsteau2

 

 

 

SA UMILIM, ECHIPA DE PE RAU steag2

CU Dica, FARA CU TRADATORI SAU FARA SUNTEM Steaua MERGEM NUMAI LA VICTORIE. PANA LA MOARTE CU fularsteau2 SI DUPA

 

steag2 fular-campionii

 

 

By ULT('_')RAS Dany forzateaua

Phanttom18.04.2007 17:41

Nu se poate iar 2 inchizatori x-(

Dragoshel18.04.2007 17:43

OLAROIUUUUU nu se invata mine la fiecare meci in care Lovin era pe teren NIMIC nu a facut.

Esta chiar enervant omul acesta.

Asta e ne descurcam cu ce avem.

 

FORZA Steaua steaua_ro

Di@n@18.04.2007 17:47

Oricum tot Steaua CASTIGA steagsimplu fular-campionii

AndreyCor18.04.2007 17:48

mi se pare mie sau administratorii sitului nu doresc criticarea antrenorului anului.....

imi cer scuze pt limbajul folosit dar chiar ma scoate din sarite si nu mai rezist sper ca totusi noul format al sitului sa nu aiba nici o influenta asupra impartialitatii voastre....multumesc.

oliver_1918.04.2007 17:50

steagcruce2

Phanttom18.04.2007 17:52

Cei care aveti posibilitatea sa vedeti meciul va rog comentati-l si pentru noi care avem ghinionul sa fim la munca.

oliver_1918.04.2007 17:57
:) a dat Badea un sut din 15m aproape a fost o transformare.....in rest un cap in gura la Ochirosii si arbitru nu a vzt!!!
aburici18.04.2007 18:09

frumos tackling din partea lui nesu... ne-o scapat de o boaba acuma... :roll:

Blue_mika18.04.2007 18:22

dumnezeule ce meci.......maini moarte....Nicolita para si eternul LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOVIN (!!!!!!!!) ...mi-e somn..cel mai plictisitor meci care l-am vazut de multa vreme incoace...nici macar o ocazie clara de gol....crek in seara asta o sa castige cine da un gol bulanos daca nu cumva se ajunge la 11 m...a da..as nu uit ...DEMISIAAAAAAAAAAAAAA!!!! HUOOO!!!

oliver_1918.04.2007 18:25

bai sa fim cinstiti nici Poli nu a avut ocazii............aiurea meciu

stelist_4_ever9018.04.2007 18:28

ce comentator de kkt nu vochin celalalt il loc sa comenteze ce este in teren el vede cum arunca suporteri Stelei cu bete..

.

AndreyCor18.04.2007 18:33

bai da suporterii ce au cautat ma pe stadion.....in semn de protest pt rezultatele marelui antrenor ar trebui sa nu mearga nimeni la meci.....hai ca incep sa ma enervez si daca il mai critic mult pe"antrenorul anului..olita"ma baneaza ADMINISTRATORII ASTIA IMPARTIALI.

oliver_1918.04.2007 18:36

nuuuu c drq fac astiaaaa:(((

nemilosul18.04.2007 18:36

Multumim Olaroiu ca ai ramas sa ne iei si Cupa!

 

Te rugam noi mai ramai sa pierdem si Intertoto!

AndreyCor18.04.2007 18:37

Eu nu pot sa vad meciul dar va rog sa-mi spuneti: milogii aia de sub pod si-au facut aparitia ......intreb asa doar de curiozitate...

SebaSS18.04.2007 18:37

Cine sunt nenorocitii aia care arunca cu bete pe teren? Asa suporteri asa echipa, chiar o meritam. Deja mi-e rusine sa mai urmaresc evolutia huliganilor stelisti...sa va fie rusine!

redbluer18.04.2007 18:38

Un singur lucru de remarcat: atitudinea sinucigasa a lui (P)Oli care a ales sa piara pe limba lui (nulitatile Paraschiv si Lovin).

brada18.04.2007 18:38

Pretenii mei asta nu e fotbal e bataie de joc si daca batem Oli [...] ! M-am saturat sa vad cum sunt niste mingi bubuite in fata aiurea noi care bateam AEK lejer cu 2 goluri avans ...

Ah si apropo, aia macar daca arunca cu bete sa arunce in ai nostri ca nu merita nimic.... au tot ce vor si probabil au uitat sa dea cu piciorul in minge!

«12316»