pai nu era obiectiv primordial.dar cand au vazut ca le-a scapat titlul si nici nu prindem loc de cupe au schimbat obiectivele din mers.parca asta era competitia looserilor .asa zicea MM nu?de aia am vrut noi s-o aducem in Ghencea?????
Nu e problema ca am pierdut campionatul,NU e problema ca am iesit din UEFA,NU e problema ca am fost eliminati din cupa...fratilor,NU putem castiga la nesfarsit!!!!
Problema e ca nu putem sa dam un sut pe poarta tot meciul....NEPUTINTA asta e umilitoare,jocul in sine...dupa o prestatie ca asta,ar trebui sa le fie rusine,dar pe ei ii doare in c...ot