FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIVE: Poli AEK Timisoara - Steaua

«11213141516»
ULTRASSICK18.04.2007 22:25
Pai noi suntem uniti dar vin unii si incep pe noi sa ne critice tu daca vedeai asa ceva ce facei?http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/index/FOTO__Intra_pentru_a_vedea_gestu.html il acceptai si il aplaudai?

deci crede-ma mai rau faceam mai ales k e fosta cioara,nu stiu ce sa zic acum ne certam aiurea totul din cauza esecurilor din ultima vreme...

inches18.04.2007 22:26

Nu conteaza in cine arunca aia cu scaune, oricum este gest de maimuta. :/ Ce draq sintem oameni nu animale, sa se duca la gradina zooligica cu gesturile lor de salbatice !

 

Am ajuns toti in Europa in ultimul hal, ne luom dupa graselile Englezilori din ani 80 (si tot fac prostii insularii) si n'am invatat nimik.

Fotbalu' este un joc, un sport, deci trebuie sa fie ceva fair play. Numai e fotbal in Liga 1 doar batai, injuraturi si gesturi murdare. Daca aveti atata energie ca sa va luati la bataie cind cu uni cind cu politia, ducesiva si va inscrieti la box thai, karate si mai stiu eu ce sport.

 

Pentru mine un suporter cinta pentru echipa, o sustine, dar mai si arata ca nu le convine anumite atitudini al jucatorilori, cind joaca prost sau nu dau maximu.

Pentru mine, cei care arunca scaune, care se iau la bataie, care striga **** Dinamo si mai stiu eu ce (adica preferati sa injurati adversari, decit sa incurajati echipa), nu este suporter.

alex_sud_forever18.04.2007 22:28
deci crede-ma mai rau faceam mai ales ca e fosta cioara,nu stiu ce sa zic acum ne certam aiurea totul din cauza esecurilor din ultima vreme...

Eu nu am nimik cu esecurile eu am fost printre putinii din peluza care am vrut sa sustinem echipa dar la atatea provocari nu ai cum sa te abtii,toti sunt vinovati si jucatorii si antrenorii si noi suporterii dar sa nu vina un CETATEAN si sa imi zica mie ca sunt huligan si arunc cu scaune cand el sta si vede meciul lin la TV.A dat televiziunea imagini cu ce s-a intamplat acolo?

Spryte18.04.2007 22:28

Asta a pus capac.... nu se mai vrea prezenta pe stadion. totul sa renuntzam.... incet incet o sa renuntzam.... o sa transformam stadionul in teatru. Felicitari jandarmeriei romane.... Forza de represiune !!!! sa dea Dumnezeu sa sufere si copii lor ce a patit baiatu ala intre scaune. sa vada presa adevaratele bestii. A facut vreodata tweety pe cineva sa sufere? raspunsul e unu simplu: nu ! A facut jandarmeria romana pe cineva sa sufere? Raspunsul e prea lung ca sa fie scris aici. DA a facut prea multa lume sa sufere... in Romania Europeana inca mai exista fortze de represiune. Vreau sa-i aud pe cei care il vroiam pe tweety la puscarie, cam ce ar merita jandarmii care aproape l-au bagat in coma pe baiatu ala , jos langa gard. El cazut jos ei il calcau pe cap. BAAAAAAAAAA cetatzenilor , unde sunteti ma acu sa urlati ca merita puscarie tweety, astia ce mai merita?????????? Celor de pe teren nu le-a facut nimic.... noua? cei care au fost prinsi in fata , au fost spulberati de bestiile in albastru. mi-e scarba de voi cei care vorbiti fara sa stiti.... sunteti niste nimicuri in viata asta... s-a adunat prea multa ura in sufletul nostru... uffff greu fratilor greu... o sa ne luam bilete la teatru de acu!!!!!

alex_sud_forever18.04.2007 22:29
Nu conteaza in cine arunca aia cu scaune, oricum este gest de maimuta. :/ Ce draq sintem oameni nu animale, sa se duca la gradina zooligica cu gesturile lor de salbatice !

 

Am ajuns toti in Europa in ultimul hal, ne luom dupa graselile Englezilori din ani 80 (si tot fac prostii insularii) si n'am invatat nimik.

Fotbalu' este un joc, un sport, deci trebuie sa fie ceva fair play. Numai e fotbal in Liga 1 doar batai, injuraturi si gesturi murdare. Daca aveti atata energie ca sa va luati la bataie cind cu uni cind cu politia, ducesiva si va inscrieti la box thai, karate si mai stiu eu ce sport.

 

Pentru mine un suporter cinta pentru echipa, o sustine, dar mai si arata ca nu le convine anumite atitudini al jucatorilori, cind joaca prost sau nu dau maximu.

Pentru mine, cei care arunca scaune, care se iau la bataie, care striga **** Dinamo si mai stiu eu ce (adica preferati sa injurati adversari, decit sa incurajati echipa), nu este suporter.

Dar daca galeria rapidului ar striga de tine ce striga de Mirel Radoi sau de noi pe stadion ce ai face?I-ai aplauda si ai striga Bine voi suporterilor?

inches18.04.2007 22:30
Uite prostule in cine aruncam cu scaune http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/index/FOTO__Intra_p...edea_gestu.html

daca ala este un timpit, prost si umputit si tu arunci scaune, scuza ma, esti si mai prost. Te cobori la nivelu lui sau chiar ma jos. imi pare rau, dar uni nau mentalitate buna.

 

si gata cu injuraturi intre noi, important este ca acuma sa scapam de ZerOli si sa facem totu si totu pentre locul 3 sau chiar 2 daca se mai impiedica si CFR-u

Weed4All18.04.2007 22:30
Nu conteaza in cine arunca aia cu scaune, oricum este gest de maimuta. :/ Ce draq sintem oameni nu animale, sa se duca la gradina zooligica cu gesturile lor de salbatice !

 

Am ajuns toti in Europa in ultimul hal, ne luom dupa graselile Englezilori din ani 80 (si tot fac prostii insularii) si n'am invatat nimik.

Fotbalu' este un joc, un sport, deci trebuie sa fie ceva fair play. Numai e fotbal in Liga 1 doar batai, injuraturi si gesturi murdare. Daca aveti atata energie ca sa va luati la bataie cind cu uni cind cu politia, ducesiva si va inscrieti la box thai, karate si mai stiu eu ce sport.

 

Pentru mine un suporter cinta pentru echipa, o sustine, dar mai si arata ca nu le convine anumite atitudini al jucatorilori, cind joaca prost sau nu dau maximu.

Pentru mine, cei care arunca scaune, care se iau la bataie, care striga **** Dinamo si mai stiu eu ce (adica preferati sa injurati adversari, decit sa incurajati echipa), nu este suporter.

CEL MAI DESTEPT POST DE PANA ACUM!!! ASA E FRATE!!!

ULTRASSICK18.04.2007 22:30
Nu conteaza in cine arunca aia cu scaune, oricum este gest de maimuta. :/ Ce draq sintem oameni nu animale, sa se duca la gradina zooligica cu gesturile lor de salbatice !

 

Am ajuns toti in Europa in ultimul hal, ne luom dupa graselile Englezilori din ani 80 (si tot fac prostii insularii) si n'am invatat nimik.

Fotbalu' este un joc, un sport, deci trebuie sa fie ceva fair play. Numai e fotbal in Liga 1 doar batai, injuraturi si gesturi murdare. Daca aveti atata energie ca sa va luati la bataie cind cu uni cind cu politia, ducesiva si va inscrieti la box thai, karate si mai stiu eu ce sport.

 

Pentru mine un suporter cinta pentru echipa, o sustine, dar mai si arata ca nu le convine anumite atitudini al jucatorilori, cind joaca prost sau nu dau maximu.

Pentru mine, cei care arunca scaune, care se iau la bataie, care striga **** Dinamo si mai stiu eu ce (adica preferati sa injurati adversari, decit sa incurajati echipa), nu este suporter.

inches tu esti un suporter de TV e un sport da ok nu aruncam cu scaune da sa stii k peste tot in lume se injura mai rau k la noi nush dak ai fost vreodata pe stadion (nu cred)sa vezi atmosfera macar...crede-ma si eu sunt cuminte cat de cat in viata de zi cu zi da pe stadion e altceva....

alex_sud_forever18.04.2007 22:32
Asta a pus capac.... nu se mai vrea prezenta pe stadion. totul sa renuntzam.... incet incet o sa renuntzam.... o sa transformam stadionul in teatru. Felicitari jandarmeriei romane.... Forza de represiune !!!! sa dea Dumnezeu sa sufere si copii lor ce a patit baiatu ala intre scaune. sa vada presa adevaratele bestii. A facut vreodata tweety pe cineva sa sufere? raspunsul e unu simplu: nu ! A facut jandarmeria romana pe cineva sa sufere? Raspunsul e prea lung ca sa fie scris aici. DA a facut prea multa lume sa sufere... in Romania Europeana inca mai exista fortze de represiune. Vreau sa-i aud pe cei care il vroiam pe tweety la puscarie, cam ce ar merita jandarmii care aproape l-au bagat in coma pe baiatu ala , jos langa gard. El cazut jos ei il calcau pe cap. BAAAAAAAAAA cetatzenilor , unde sunteti ma acu sa urlati ca merita puscarie tweety, astia ce mai merita?????????? Celor de pe teren nu le-a facut nimic.... noua? cei care au fost prinsi in fata , au fost spulberati de bestiile in albastru. mi-e scarba de voi cei care vorbiti fara sa stiti.... sunteti niste nimicuri in viata asta... s-a adunat prea multa ura in sufletul nostru... uffff greu fratilor greu... o sa ne luam bilete la teatru de acu!!!!!

Respect!!!!

Weed4All18.04.2007 22:33
daca ala este un timpit, prost si umputit si tu arunci scaune, scuza ma, esti si mai prost. Te cobori la nivelu lui sau chiar ma jos. imi pare rau, dar uni nau mentalitate buna.

 

si gata cu injuraturi intre noi, important este ca acuma sa scapam de ZerOli si sa facem totu si totu pentre locul 3 sau chiar 2 daca se mai impiedica si CFR-u

DA DAR CU SCAUNE SI CU DIVERSE OBIECTE SE ARUNCA DE PRI MINUTUL 20... ASA CA GESTUL CIORII A FOST FACUT LA PAUZA SAU LA FINAL... ASA CA UNII DIN GALERIE SAU COMPORTAT EXACT CA NISTE MAIMUTE.... SA LE FIE RUSINE!!! DE AIA NU SUNT UNITI!!!

inches18.04.2007 22:34
Dar daca galeria rapidului ar striga de tine ce striga de Mirel Radoi sau de noi pe stadion ce ai face?I-ai aplauda si ai striga Bine voi suporterilor?

Pe mine ma duare in **** ce zic niste retardati de cioroi, ce trebuie sa le acorti attentie si sa le dai dreptate? Prin violentza, atat verbala cit fisica, nu se resolva nimik sau aproape nimik.

E clar ca daca milogi sar la voi cu bete, bai atunci nu zic sa nu faci nimik, dar altfel este stupid.

 

In sfirsit este parerea mea.

ULTRASSICK18.04.2007 22:34
daca ala este un timpit, prost si umputit si tu arunci scaune, scuza ma, esti si mai prost. Te cobori la nivelu lui sau chiar ma jos. imi pare rau, dar uni nau mentalitate buna.

 

si gata cu injuraturi intre noi, important este ca acuma sa scapam de ZerOli si sa facem totu si totu pentre locul 3 sau chiar 2 daca se mai impiedica si CFR-u

nu cred k noi provocam scandalul ...dak nu erau ciorile era altceva eu unu nu le suport am boala numai cand vad o cioara pe strada ...hai sa iti zic ceva galeria rapidului formata din 80-90 % ciori asta e confirmat instiga si romanii rapidisti la violenta si automat si pe celelalte echipe...ma rog suporteri ...si inca ceva "cind"se scrie CAND

alex_sud_forever18.04.2007 22:35
DA DAR CU SCAUNE SI CU DIVERSE OBIECTE SE ARUNCA DE PRI MINUTUL 20... ASA CA GESTUL CIORII A FOST FACUT LA PAUZA SAU LA FINAL... ASA CA UNII DIN GALERIE SAU COMPORTAT EXACT CA NISTE MAIMUTE.... SA LE FIE RUSINE!!! DE AIA NU SUNT UNITI!!!

Bai pisatule esti Rapidist cumva?Pleaca in MM la somn, sa dea domnu sa patesti exact ce a patit baiatu ala in seara asta cand vi la urmatorul meci si atunci sa vad ce mai zicI!!!

Weed4All18.04.2007 22:37
Bai pisatule esti Rapidist cumva?Pleaca in MM la somn, sa dea domnu sa patesti exact ce a patit baiatu ala in seara asta cand vi la urmatorul meci si atunci sa vad ce mai zicI!!!

daca voi pati ce a patit baiatul ala din seara asta sigur va fi din cauza unuia ca tine!!! tiam mai zis: go to sleep cetatene!!!

alex_sud_forever18.04.2007 22:38
daca voi pati ce a patit baiatul ala din seara asta sigur va fi din cauza unuia ca tine!!! tiam mai zis: go to sleep cetatene!!!

E atunci imi doresc sa patesti chiar din cauza mea si atunci voi veni sa dau si eu alaturi de jandarm!

Weed4All18.04.2007 22:40
E atunci imi doresc sa patesti chiar din cauza mea si atunci voi veni sa dau si eu alaturi de jandarm!

atunci dute la jandarmi si vei avea ocazia!!! iar eu iti doresc ce imi doresti tu mie si sa ti se intample tie!!!

ULTRASSICK18.04.2007 22:42

ne certam k fraierii pt ce pt incompetenta unui antrenor si pt agresiunile jandarmeriei sa stii k are dreptate mai bine ne ducem draq la teatru si terminam treaba ...si ne uitam la meci la TV k asa nu ajungem in spital doar la puscarie k ne-am omorat nevasta k a pierdut Steaua campionatul sau k a murit ala de trecea pe strada cand i-a cazut TV in cap ..au pardon asta cu telev se intampla doar in Stefan cel mare..:)) eu nu voi renunta sa o sustin pe Steaua da e prea de tot ce se intampla .... steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steaua_ro

inches18.04.2007 22:44
inches tu esti un suporter de TV e un sport da ok nu aruncam cu scaune da sa stii k peste tot in lume se injura mai rau k la noi nush dak ai fost vreodata pe stadion (nu cred)sa vezi atmosfera macar...crede-ma si eu sunt cuminte cat de cat in viata de zi cu zi da pe stadion e altceva....

Bai ce sa zic.

Eu deja iam injurat tare pe prosti de la TVR (sau TVRi), ca numai vad meciurile de fotbal din Romania. Deci vad imagini de la gpstv, mai citesc (stiu ca nu tot ce spun gsp prosport este adevarat), mai citesc ce scrieti voi si ma deranjaza uneori citeva remarci.

 

Am fost la stadion, pe Parc de Prince, pe Stade de France, pe la mine la Paris, sunt si suporter a lui Paris St Germain (cu toate ca am tinut, evident cu Steaua, cind am mancat bataie de la PSG, stiu ca a fost blat credema stiu din surse sigure, unchiu meu il stie foarte bine pe Stoichita).

Pe Stade de France am vazut acel Frantza - Romania (2-1 gol Ganea foarfeca) si mia placut atunci Romania, jucase cel putin 30 de minute fara ca Frantza sa atinga o minge. Mi amintesc un Roman, parca iesise de la Nebuni, scria in alergand "Romania ****".

 

Mie miar place sa fiu cu voi acolo, mai ales anul trecut cind am vazut toate meciurile posibile (nu cel cu Middleborough, bine si a fost ca poate ar fi distrus TV-ul ;)

Dar imi zic ca daca ar fi acolo, oare mar fi luat la bataie un Dinamovist, Rrrrrapidist sau Politist? Nu zic asta pentru ca sunt "varza", am 1m83 si 88 kg si nu mie frica dar totusi sinteti cam nebuni acolo LOL

Weed4All18.04.2007 22:44
ne certam k fraierii pt ce pt incompetenta unui antrenor si pt agresiunile jandarmeriei sa stii k are dreptate mai bine ne ducem draq la teatru si terminam treaba ...si ne uitam la meci la TV k asa nu ajungem in spital doar la puscarie k ne-am omorat nevasta k a pierdut Steaua campionatul sau k a murit ala de trecea pe strada cand i-a cazut TV in cap ..au pardon asta cu telev se intampla doar in Stefan cel mare..:)) eu nu voi renunta sa o sustin pe Steaua da e prea de tot ce se intampla .... steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steaua_ro

ai dreptate dar toata cearta vine de la 1 huligan care intelege din stadion arena de lupte!!! Normal ca ar trebui sa fim uniti si sa nu ne certam... yo aici miam postat parerile doar da pe unii deranjeaza... asta e

MARY_radoi18.04.2007 22:46
nici tu nu esti intreaga.

lasa ma ca esti tu:))

Weed4All18.04.2007 22:47
ai dreptate dar toata cearta vine de la 1 huligan care intelege din stadion arena de lupte!!! Normal ca ar trebui sa fim uniti si sa nu ne certam... yo aici miam postat parerile doar da pe unii deranjeaza... asta e

si probabil ca acum e mandru ca iam zis huligan... o fi vazut si el filmul ala si se umfla in pene acum...

oop18.04.2007 22:48

Cel mai bine ar trebui sa se calmeze dracu' toata lumea...parca ati innebunit cu totii!!!Nu mai raspundeti la provocari,de ce sa nu inceapa sportivitatea de la noi?Ne credem superiori...superiori la ce?ca sustinem o echipa cu un palmares mai bogat?care e meritul nostru in asta?hai sa fim civilizati...astfel nu o sa ne mai vaneze nici presa nici jandarmeria,dimpotriva o sa starnim valuri de simpatie

 

Vorbesc degeaba...cine sunt eu?doar un "cetatean"...faceti ce vrei meseriasilor,dar nu va plangeti cand sunteti calcati pe cap

MARY_radoi18.04.2007 22:49
JAVRA AIA ESTI!!! DUTE PE SITEUL JAVRELOR SAU AL CIORILOR!!!

DACA NU ESTI JAVRA SAU CIOARA INSEAMNA CA ESTI CHIOR-SURDO-MUT SI NU VEZI CE SE INTAMPLA!!!

Cum tu ai dreptul sa-ti spui parerea cred ca si eu am acest drept si dak tin cu Oli nu inseamna ca sunt cioara sau javra.Din cate stiu eu acest site e pt toti SUPORTERII Stelei nu numai pt tine.

ULTRASSICK18.04.2007 22:49
Bai ce sa zic.

Eu deja iam injurat tare pe prosti de la TVR (sau TVRi), ca numai vad meciurile de fotbal din Romania. Deci vad imagini de la gpstv, mai citesc (stiu ca nu tot ce spun gsp prosport este adevarat), mai citesc ce scrieti voi si ma deranjaza uneori citeva remarci.

 

Am fost la stadion, pe Parc de Prince, pe Stade de France, pe la mine la Paris, sunt si suporter a lui Paris St Germain (cu toate ca am tinut, evident cu Steaua, cind am mancat bataie de la PSG, stiu ca a fost blat credema stiu din surse sigure, unchiu meu il stie foarte bine pe Stoichita).

Pe Stade de France am vazut acel Frantza - Romania (2-1 gol Ganea foarfeca) si mia placut atunci Romania, jucase cel putin 30 de minute fara ca Frantza sa atinga o minge. Mi amintesc un Roman, parca iesise de la Nebuni, scria in alergand "Romania ****".

 

Mie miar place sa fiu cu voi acolo, mai ales anul trecut cind am vazut toate meciurile posibile (nu cel cu Middleborough, bine si a fost ca poate ar fi distrus TV-ul ;)

Dar imi zic ca daca ar fi acolo, oare mar fi luat la bataie un Dinamovist, Rrrrrapidist sau Politist? Nu zic asta pentru ca sunt "varza", am 1m83 si 88 kg si nu mie frica dar totusi sinteti cam nebuni acolo LOL

acum inteleg de ce scrii asa :|...ms k mi-ai amintit cu groaza de acel meci terifiant cu psg :(..ms ironic desigur...nu ti-e frik pt k traiesti in franta eu am 1.81 si 90 de kg si tot mi-e frik...si dak n-ai vazut cum arata janddarmeria de la meciuri eu zic sa te uiti mai bine au in general 1-90 200 m si kg nu mai zic...ori muschi la greu ori solizi de iti trag una te lasa lat....asa k dak ai fi aici ti-ar fi frik ....crede-ma

ULTRASSICK18.04.2007 22:52
Cum tu ai dreptul sa-ti spui parerea cred k si eu am acest drept si dak tin cu Oli nu inseamna k sunt cioara sau javra.Din cate stiu eu acest site e pt toti SUPORTERII Stelei nu numai pt tine.

mary nu vreau sa fiu misogin(pp k esti fata ) da ...te bagi unde nu e cazul ...nu poti sustine un antrenor k poate arata bine sau nush ce aveti voi in cap k si prietena mea ii placea ccarlos k arata bine ....ma lasi....imi venea sa ...aoloo....nu va bagati unde nu stiti..pls

«11213141516»