Mai e ceva de zis?
Olaroiu= ZERO
Nicolita=ZERO
Lovin=ZERO
Mai e ceva de zis?
Olaroiu= ZERO
Nicolita=ZERO
Lovin=ZERO
Bravo Oli....tot inainte spre B. Poate nu pleci dupa meciul asta!
Cei care aveti posibilitatea sa vedeti meciul va rog comentati-l si pentru noi care avem ghinionul sa fim la munca.
Special pt tine. JUCAM EXACT CE AM JUCAT IN ERA zerolaroiu... adica nimic
si din pacate e si 1-0 pentru Timisoara la pauza... am luat gol din corner!
Ce-au mancat ashtia azi ?! Nu sunt in stare sa faca o preluare ca lumea, sa dea o pasa ca lumea. De shut la poarta nici nu mai zic !!! Am impresia ca le-a extirpat careva creierele, nu-mi vine sa cred ! si ca un facut, deshi nu ma mai mira nimic, ajung si adversarii la poarta si o baga in atze !!! Dar e meritat, macar au tras la poarta, nu ca noi !!!
Ce tzurca jucam ! Doamneeee ! La cum joaca ashtia-s buni de divizia B !!!
Care-i vina lui Oli ?! Sa intre el sa dea pase si sa faca preluari ?!
Ochiroshii n-a facut nimic bun.
Cernea a scapat prima lui minge din meci.
ADIO CUPE EUROPENE!
CEA MAI MIZERABILA REPRIZA PE CARE A JUCAT-O Steaua anul' ASTA
...
Steaua ALEEE Steaua ALEEEE FORZA Steaua>...
nuuuu c drq fac astiaaaa:(((
s-a dus si cupa...poate mai avem vreo sansa la locul 3.....oricum FORZZA Steaua!!!
1-0 pt Poli....vom trai si vom vedea...asteptam a 2-a repriza....hai
hai
steagsahmic steagcruce2 apropo...Olaroiu ia-ti ma roiu
Daca lua Andrey golu asta isi facea bagajele si pleca in Brazilia, sigur il gaseau vinvat si pentr asta.Suporterii de nota 10 tac si arunca obiecte in teren ca ratatii ce poti sa ceri mai mult?
ce joc fad!
exceptional, Lovin a pasat IN FATA, prin minutul 20. pacat ca a pasat prost.
de remarcat jocul bun facut de nesu, parca e prezent peste tot, bravo cretule!
cineva l-a sfatuit sau l-a obligat pe Elton sa dribleze mai putin si sa paseze mai mult.
Ce fotbal te rog Oli fane un favor si pleaca ,numai spune nimica doar pleaca ,nu vrem satzi auzim demisia ci doar sa nu mai fii antrenor la Steaua ,asea ca zi lu Becali la pauza ceva sii dute cat oi vedea cu ochii, neai ingropat omule nu tzin minte sa fii jucat asea penibil un campionat intreg vreodata
bv Oli esti cu adevarat un antrenor varza
ah si imi aduc aminte de amicu care se lua de mine cand am batut acu juma de an pe nu stiu cine cu 3-0 si nu jucam nimic eh ? uite acu ce se intampla
noi la fiecare victorii aa ce bine jucam ... nimic nu jucam de 10 meciuri NImic bubuim niste mingi in fata ... achiztii canci... Croitoru freaca bara cred ca acu sa specializat ... nu prindem nimic anul asta e clar steagsimplu Walter Zenga !!!!!!!!!!!! sau Laca
nuuuu c drq fac astiaaaa:(((
MI-E RAU, ASTA NU E Steaua! E UN SIMULACRU DE ECHIPA ... O MEDIOCRITATE! AM AJUNS SA NE BATA TOTI LOSERII ! SUNTEM DISTRUSI! FACETI CEVA OAMENI BUNI! NU MAI SUPOOOOOORT!
Nu au mancat nimic .pentru ca le ardea de IDM.Biliard,popice,septic sau ce or mai juca ei.Mai putin fotbal,evident.Cand ma pregateam sa spun ca Poli nu joaca nimic,iar Steaua nu este in stare sa profite de slabiciunea adversarului am fost contrazis de australian.Oricum rusine intregii echipe in frunte cu manager,purcel oier,catel...
PS azi am revazut la Pro TV ,declaratii pline de infatuare ale managerului nostru drag.Cata umilinta trebuie sa fi simtit managerul.
asta e astia sunt suporterii liberi ai nostri.....fac echipa de ras pe unde se duc si nici nu striga nimik impotriva antrenorului anului nu iau atitudine...
ce fel de suporteri mai sunt si astia?
la Bistrita cetatenii au luat atitudine si au strigat demisia.DEMISIA SI LU OLITA SI LU MM SI LA GALERIE!
Dupa prima repriza, singurul jucator care a jucat mai bine decat ma asteptam, a fost Nesu. Sper sa isi revina ca sa poata trece Petre Marin pe dreapta. In rest Nicolita, Lovin, Badea sunt praf
Probabil ca vom vedea niste schimbari disperate. Iacob in locul lui Ochirosii si Bostina in locul lui Lovin. Si probabil Croitoru din minutul 89, pentru ca ex-vasluianului ii ajung minutele de prelungire sa intoarca soarta meciului, nu?
psihologul... aduceti repede psihologul
eu pariez pe locul 8 la sfirsitul campionatului... cine da mai mult? ![]()
Ce-au mancat ashtia azi ?! Nu sunt in stare sa faca o preluare ca lumea, sa dea o pasa ca lumea. De shut la poarta nici nu mai zic !!! Am impresia ca le-a extirpat careva creierele, nu-mi vine sa cred ! si ca un facut, deshi nu ma mai mira nimic, ajung si adversarii la poarta si o baga in atze !!! Dar e meritat, macar au tras la poarta, nu ca noi !!!Ce tzurca jucam ! Doamneeee ! La cum joaca ashtia-s buni de divizia B !!!
Care-i vina lui Oli ?! Sa intre el sa dea pase si sa faca preluari ?!
Ochiroshii n-a facut nimic bun.
Cernea a scapat prima lui minge din meci.
Nu joaca Oli,dar jucatorii joaca partitura antrenorului!Sper sa-si dea demisia azi, imi fac sila meciurile lui Oli!Si daca batem,tot trebuie sa plece, i-a stricat pe toti!Si sa-l ia cu el si pe ala cu hegemonia ...
hahaha vedem ce face psihologu la pauza iar fuge... unde sunt vitejii lui ? =)) sa intre Gigel si ar fi spectacolu complet bine ca a plecat Oprita sa fi intrat amandoi
Oli vrea sa-si dea demisia da nu-l lasa bou de oier
trebuie sa facem ceva nu mai suport sa vad Steaua in halu asta ![]()
Ce spuneti de portarul nostru ?... E bun portar, nu?
Multumesc Olaroiu pt ca l-ai bagat pe Cernea in poarta , asa poate vad si unii suporteri ca Cernea nu este portar bun...
Cei care l-au contestat pe Andrey ar trebui sa se gandeasca mai intai la ce rezerva de portar avem si mai apoi sa comenteze ca Andrey e portar prost ... O fi prost dar altul mai bun nu avem si nici nu cred ca intr-un viitor apropiat (25 ani) vom avea vreodata....
Respectul meu Andrey.....
daca in a doua jucam cu pase rapide si in forta am putea provoca un al doilea galben la plesan sau alexa si atunci s-ar rupe jocul, am avea chiar sanse bunicele sa egalam.