S-A TERMINAT UN CICLU!!! E clar.Meciul acesta mie unul mi-a demonstrat inca o data.
De vina sunt toti.Jucatorii..antrenorii..conducerea.Nu e posibil asa ceva.Mai bine de jumatate din echipa sunt pur si simplu morti.Probabil una din cauze e mentalitatea romanului.Au jucat cu Real Madrid..au incasat in ultimii anii vreo 300.000 de euro de om...si deja le-a ajuns.Pe langa faptul ca nu jucam nimic...un lucru foarte grav..cel mai grav...e lipsa de atitudine,de determinare..Parca nu mai alearga frate...sunt condusi si parca li se rupe.
La vara trebuie schimbata jumate de echipa.Dupa modelul Dinamo din vara.Au adus jucatori dornici de performanta...si uite ca ne-au umilit practic.TRebuie sa renuntam la vreo 10-12 jucatori..si sa aducem altii dornici de performanta.Asa nu se mai poate!!!
Despre Oli ce-ar mai fi de zis...el e condus si sta pe banca si rade.Asta da determinare si atitudine de invingator.Rusine sa le fie tuturor.
Ar fi bine sa se uite la anul la TV la cupele europene.Cum joaca Dinamo si Rapid in Liga...poate asa unii din ei se mai trezesc.Ceilalti...sa dea Domnul sa sfarseasca prin divizia B.