FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo 2 - 4 (0 - 3)

«13456716»
Lory_4everSTEAUA04.04.2007 18:47

Am mare incredere in baieti si sper sa nu ma dezamageasca nici de aceasta data!Voi fi pe stadion si vreau sa vad toti suporterii adevarati alaturi de echipa! Va pup! Forza Steaua! :wink:

r.ochirosii04.04.2007 19:51

Sunt un catel dinamovist

Si recunosc ca sunt cam trist

Si spun lucrurilor pe nume

La noi in groapa-s doar legume

 

Iar Borcea e un mincinos

Si acum echipa o ia-n jos

De cand Ganezul a plecat

Suntem cu totii in c***t

Ce-i ala gol am si uitat

 

Cand blaturile le-am oprit

Pe loc de toti ne-am poticnit

Victoria e-un lucru rar

Iar de talent n-avem habar

Ne multumim doar cu-n egal

 

Sa vezi cum cuplul N& D

Face furori prin balarii

Cu echipe de copii (Liga III-a)

Dar cand se-ntorc in Liga intai

Nu bat acasa pe Vaslui.

 

 

Iar Sambata cu totii stim

In Ghencea 3-4 goluri primim.

Va fi o alta umilinta

Ce-o s-o avem pe constiinta

Ca acel 5-0 de cosmar

Ce ne-a lasat un mare amar.

 

Si vom deveni peste noapte

Agentul 007 :lol: :lol:

Flow_ultras4ever05.04.2007 01:16

Trebuie sa ii rupem pe catelusi sambata in templu si sa le scoatem ifosele din capul ala spurcat si plin de balega.

amareto7805.04.2007 04:31

Speram sa-i batem !

LA MULTI ANI ! Marius Lacatus

Forza Steaua!!!!

mountytoma05.04.2007 05:49

A trecut atata timp de la meciul tur dar eu tot turbat sunt pentru felul in care ne-au macelarit arbitrii in acel meci.

 

Sper ca si jucatorii si antrenorii sa nu uite ca au de dovedit ca in tur am pierdut pentru ca noi am fost redusi la 9 in timp ce Dinamo a jucat in 14.

 

Chiar daca avem probleme de lot, faptul ca suntem arbitrati de straini ne poate ajuta sa aratam ca Steaua adevarata bate cainii la scor.

 

Vreau sa vad spurcatii plangand la sfarsit, vreau sa il vad pe Borcea strivindu-si coa..le intre caramizi de ciuda. Vreau sa vad Steaua reintrand in lupta pentru titlu. Dupa cum joaca in returul asta, Dinamo cu greu va mai scoate 10 puncte pana la final. Bani sa cumpere arbitrii nu mai au, caci sunt in gaura deja de trei milioane de euro. Si cum se pare ca vor juca tur preliminar in CL, nimeni nu vrea sa mai bage bani acolo.

 

Asa ca, e o ocazie ce nu trebuie ratata!

Virgil05.04.2007 07:14

Brigada slovacã de la întâlnirea de sîmbãtã seara îl va avea în frunte pe Vladimir Hrinak. Desi CCA l-a anunțat ca fiind "un arbitru aflat în prima categorie la UEFA", Hrinak este unul dintre arbitrii cu cea mai proastã imagine la forul european.

Parcursul sau european a fost catastrofal, semãnând izbitor cu cel al lui Sorin Corpodean.

 

Sursa : GSP

 

__________

 

Sper ca acest "Corpodean" sa fie de partea noastra.

bco0605.04.2007 08:16

2 cuvinte : **** Dinamo <:-p

yell05.04.2007 08:52

Forza Steaua ! Vom câstiga sâmbata 100% !

 

fularsteau2 steaua_ro fular-campionii steagcruce2 fularultras dica10 fularsteaua2 spre24 forzateaua sprecl2 steagsimplu steagsahmic steagro

ultrasnucleo05.04.2007 09:06

Meci foarte important pentru ambele echipe..sunt curios cum ne vom comporta in tribune si-n afara :twisted: :twisted: ...poate avem noroc si cade tabela peste ei!

BandiT05.04.2007 09:25

Pentru moral si viitor , trebuie sa batem latratorii...

Arbitrul e strain, deci nu o sa greseasca intentionat in favoarea vreunei echipe...

Avem indisponibilitati, dar cei ce intra pe teren trebuie sa joace cu ambitia lui Radoi...

 

Lupta Steaua!

kaycee05.04.2007 09:26

Spurcatii vor face deplasarea fara escorta jandarmeriei. Intram in ei? fularultras

drlv8505.04.2007 09:42

DOAR victorie [.]

VaSsY05.04.2007 11:22
Am auzit la TV Sport, au zis aia ca din surse sigure  Dinamo va juca in CL pe Ghencea daca se vor califica si Borcea a declarat la fel  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

 

Pai cumparam biletele...mergem la meciuri si scandam ANTI Dinamo !!!

Bogdan4Steaua05.04.2007 11:28

Pe noi ne intereseaza Steaua, nu Dinamo. Sa nu calcam pe urmele lor, adica sa ajungem sa fim mai mult anti-Dinamo decat pro-Steaua(acest lucru se intampla in cazul cainilor, milogilor si frustratilor timisoreni).

 

Lasati eventualele lor meciuri din UCL. Gandul trebuie sa ne stea numai la derby.

VaSsY05.04.2007 11:30

Din dragoste pentru culori, sa-i batem pe latratori!

 

Atmosfera de pe stadion va fi net in favoarea noastra, nu se mai pune problema...sa vedem cate patrupede vor ajunge pana in Ghencea. Ca daca vin fara jandarmi..nu ajunge nimeni :)

spiridusu05.04.2007 11:42

Am fost miercuri la stadion sa imi iau bilet ... si m-am dus prin spate putin sa vad tabela.Spre bucuria mea poarta din mijlocul peluzei 2 era deschisa pentru muncitorii care lucrau la aceasta asa ca am vb. cu un muncitor si ma lasat sa intru putin sa vad tabela.Tabela are ecranul negru ( normal ) :)) marginea gri iar sus scrie cu albastru Panasonic.Este mai lata si mai inalta decat vechea tabela,acesteia urmand sai fie date drumu pentru probe in aceea seara ( miercuri ) .Astept cu nerabdare sa o vad la meciu cu dinamuistii desi mi-e cam frica deoarece este lcd ... iar daca pune vreun spurcat mana pe vreo piatra :(:(:( adios ...

 

P.S. 2-1 :twisted: :twisted: :twisted:

c.ronaldo1705.04.2007 11:46

Ar f bine sa inauguram aceasta tabela cu o victorie.

valiksteaua05.04.2007 12:26

FORZA Steaua

Stelistii de peste Prut cred in Steaua lor:)

mircea_zion05.04.2007 12:56

Mai sunt bilete la meci?

dragos_badea05.04.2007 13:11

:twisted:

Nu vreau sa fiu rau, adica vreau :twisted:

Si o spun cu bucurie in suflet...

 

Imi doresc din tot sufletul Sa bata Steaua in Ghencea la scor pe Dinamo, sa "moara Borcea de ciuda" si sa fie si mai deprimati baietii; sa mai piarda inca 3-4 meciuri.. doamne ce vis frumos...sper sa se si realizeze...

 

Forza Steaua si la multi ani Lacatus!

bogd4n05.04.2007 13:24
Mai sunt bilete la meci?

Acum nu prea cred..98% nu mai sunt :?

***alex***05.04.2007 14:09
Pai cumparam biletele...mergem la meciuri si scandam ANTI Dinamo !!!

 

Da.. si incasarile din biletele pe care le cumparam i le dam lui Borcea sa-si intareasca lotul :roll:

 

Se pare ca si Dinamo are ceva probleme de lot, Niculescu este incert, dar s-ar putea sa fie o stratagema a cainilor.

nec-teo05.04.2007 14:23

steagcruce2 steagro fularsteaua2 TREBUIE SA CASTIGAM SAMBATA, TREBUIE SA-I BAGAM IN GROAPA PE CATEI,BAIETII TREBUIE SA PROFITE DE SCANDALURILE DE LA Dinamo .AS VREA SA-L VAD PE Borcea CUM ISI PLANGE IN PUMNI.

SPER SA FIE UN PASTE FERICIT PENTRU TOTI STELISTII DIN Romania.

FORZA Steaua forzateauafular-campionii steagsimplu

 

Nu folosi caps lock decât

la început de propozitie(fraza),

pentru litera initiala a unui nume propriu,

pentru a sublinia o expresie.

Moderatorii

VaSsY05.04.2007 14:41

La stadion cu flori si lumanari..mergem la inmormantarea patrupedelor..bagati bani in cutia milei pt coroane :))

c.ronaldo1705.04.2007 15:48

@VaSsy

 

Da ce-i Ghencea? Cimitir de caini?

«13456716»