Am mare incredere in baieti si sper sa nu ma dezamageasca nici de aceasta data!Voi fi pe stadion si vreau sa vad toti suporterii adevarati alaturi de echipa! Va pup! Forza Steaua! :wink:
Am mare incredere in baieti si sper sa nu ma dezamageasca nici de aceasta data!Voi fi pe stadion si vreau sa vad toti suporterii adevarati alaturi de echipa! Va pup! Forza Steaua! :wink:
Sunt un catel dinamovist
Si recunosc ca sunt cam trist
Si spun lucrurilor pe nume
La noi in groapa-s doar legume
Iar Borcea e un mincinos
Si acum echipa o ia-n jos
De cand Ganezul a plecat
Suntem cu totii in c***t
Ce-i ala gol am si uitat
Cand blaturile le-am oprit
Pe loc de toti ne-am poticnit
Victoria e-un lucru rar
Iar de talent n-avem habar
Ne multumim doar cu-n egal
Sa vezi cum cuplul N& D
Face furori prin balarii
Cu echipe de copii (Liga III-a)
Dar cand se-ntorc in Liga intai
Nu bat acasa pe Vaslui.
Iar Sambata cu totii stim
In Ghencea 3-4 goluri primim.
Va fi o alta umilinta
Ce-o s-o avem pe constiinta
Ca acel 5-0 de cosmar
Ce ne-a lasat un mare amar.
Si vom deveni peste noapte
Agentul 007 :lol: :lol:
Trebuie sa ii rupem pe catelusi sambata in templu si sa le scoatem ifosele din capul ala spurcat si plin de balega.
Speram sa-i batem !
LA MULTI ANI ! Marius Lacatus
Forza Steaua!!!!
A trecut atata timp de la meciul tur dar eu tot turbat sunt pentru felul in care ne-au macelarit arbitrii in acel meci.
Sper ca si jucatorii si antrenorii sa nu uite ca au de dovedit ca in tur am pierdut pentru ca noi am fost redusi la 9 in timp ce Dinamo a jucat in 14.
Chiar daca avem probleme de lot, faptul ca suntem arbitrati de straini ne poate ajuta sa aratam ca Steaua adevarata bate cainii la scor.
Vreau sa vad spurcatii plangand la sfarsit, vreau sa il vad pe Borcea strivindu-si coa..le intre caramizi de ciuda. Vreau sa vad Steaua reintrand in lupta pentru titlu. Dupa cum joaca in returul asta, Dinamo cu greu va mai scoate 10 puncte pana la final. Bani sa cumpere arbitrii nu mai au, caci sunt in gaura deja de trei milioane de euro. Si cum se pare ca vor juca tur preliminar in CL, nimeni nu vrea sa mai bage bani acolo.
Asa ca, e o ocazie ce nu trebuie ratata!
Brigada slovacã de la întâlnirea de sîmbãtã seara îl va avea în frunte pe Vladimir Hrinak. Desi CCA l-a anunțat ca fiind "un arbitru aflat în prima categorie la UEFA", Hrinak este unul dintre arbitrii cu cea mai proastã imagine la forul european.
Parcursul sau european a fost catastrofal, semãnând izbitor cu cel al lui Sorin Corpodean.
Sursa : GSP
__________
Sper ca acest "Corpodean" sa fie de partea noastra.
2 cuvinte : **** Dinamo <:-p
Forza Steaua ! Vom câstiga sâmbata 100% !
fularsteau2 steaua_ro
steagcruce2
dica10
spre24
sprecl2 steagsimplu steagsahmic steagro
Meci foarte important pentru ambele echipe..sunt curios cum ne vom comporta in tribune si-n afara :twisted: :twisted: ...poate avem noroc si cade tabela peste ei!
Pentru moral si viitor , trebuie sa batem latratorii...
Arbitrul e strain, deci nu o sa greseasca intentionat in favoarea vreunei echipe...
Avem indisponibilitati, dar cei ce intra pe teren trebuie sa joace cu ambitia lui Radoi...
Lupta Steaua!
Spurcatii vor face deplasarea fara escorta jandarmeriei. Intram in ei? ![]()
DOAR victorie [.]
Am auzit la TV Sport, au zis aia ca din surse sigure Dinamo va juca in CL pe Ghencea daca se vor califica si Borcea a declarat la fel :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Pai cumparam biletele...mergem la meciuri si scandam ANTI Dinamo !!!
Pe noi ne intereseaza Steaua, nu Dinamo. Sa nu calcam pe urmele lor, adica sa ajungem sa fim mai mult anti-Dinamo decat pro-Steaua(acest lucru se intampla in cazul cainilor, milogilor si frustratilor timisoreni).
Lasati eventualele lor meciuri din UCL. Gandul trebuie sa ne stea numai la derby.
Din dragoste pentru culori, sa-i batem pe latratori!
Atmosfera de pe stadion va fi net in favoarea noastra, nu se mai pune problema...sa vedem cate patrupede vor ajunge pana in Ghencea. Ca daca vin fara jandarmi..nu ajunge nimeni ![]()
Am fost miercuri la stadion sa imi iau bilet ... si m-am dus prin spate putin sa vad tabela.Spre bucuria mea poarta din mijlocul peluzei 2 era deschisa pentru muncitorii care lucrau la aceasta asa ca am vb. cu un muncitor si ma lasat sa intru putin sa vad tabela.Tabela are ecranul negru ( normal )
marginea gri iar sus scrie cu albastru Panasonic.Este mai lata si mai inalta decat vechea tabela,acesteia urmand sai fie date drumu pentru probe in aceea seara ( miercuri ) .Astept cu nerabdare sa o vad la meciu cu dinamuistii desi mi-e cam frica deoarece este lcd ... iar daca pune vreun spurcat mana pe vreo piatra ![]()
![]()
adios ...
P.S. 2-1 :twisted: :twisted: :twisted:
Ar f bine sa inauguram aceasta tabela cu o victorie.
FORZA Steaua
Stelistii de peste Prut cred in Steaua lor:)
Mai sunt bilete la meci?
:twisted:
Nu vreau sa fiu rau, adica vreau :twisted:
Si o spun cu bucurie in suflet...
Imi doresc din tot sufletul Sa bata Steaua in Ghencea la scor pe Dinamo, sa "moara Borcea de ciuda" si sa fie si mai deprimati baietii; sa mai piarda inca 3-4 meciuri.. doamne ce vis frumos...sper sa se si realizeze...
Forza Steaua si la multi ani Lacatus!
Mai sunt bilete la meci?
Acum nu prea cred..98% nu mai sunt :?
Pai cumparam biletele...mergem la meciuri si scandam ANTI Dinamo !!!
Da.. si incasarile din biletele pe care le cumparam i le dam lui Borcea sa-si intareasca lotul :roll:
Se pare ca si Dinamo are ceva probleme de lot, Niculescu este incert, dar s-ar putea sa fie o stratagema a cainilor.
steagcruce2 steagro
TREBUIE SA CASTIGAM SAMBATA, TREBUIE SA-I BAGAM IN GROAPA PE CATEI,BAIETII TREBUIE SA PROFITE DE SCANDALURILE DE LA Dinamo .AS VREA SA-L VAD PE Borcea CUM ISI PLANGE IN PUMNI.
SPER SA FIE UN PASTE FERICIT PENTRU TOTI STELISTII DIN Romania.
FORZA Steaua ![]()
steagsimplu
Nu folosi caps lock decât
la început de propozitie(fraza),
pentru litera initiala a unui nume propriu,
pentru a sublinia o expresie.
Moderatorii
La stadion cu flori si lumanari..mergem la inmormantarea patrupedelor..bagati bani in cutia milei pt coroane ![]()
@VaSsy
Da ce-i Ghencea? Cimitir de caini?