Sâmbata, 7 aprilie 2007, de la orele 19:00, în Templul Fotbalului Romanesc, campioana en titre Steaua Bucuresti, va întâlni în derby-ul traditional al Ligii I, pe liderul la zi al campionatului, Dinamo.
Speram ca echipa noastra sa încheie cu o noua Victorie, un meci cu o alta rivala bucuresteana.
Steaua
