FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dinamo 2 - 4 (0 - 3)

«123416»
NyKO02.04.2007 08:24

:D :evil: :) Batem pe Dinamo 3-2 :D:D 8O

Daca am batut rAPIDUL batem si pe Dinamo .

Sper sa fie bine pregatita Steaua de victorie.

 

:D FORZA Steaua :D

radoi8602.04.2007 08:56

Care stiti mailul marelui parior Chiotea care a pronosticat inaintea meciului din tiganie 2-0 pentru Rapid???

 

Ard de nerabdare sa aud ce pronostic da la Steaua-Dinamo!

bco0602.04.2007 09:24

Cat costa un bilet la Steaua-Dinamo ? Merci

Rpk_Satu_Mare02.04.2007 09:24

Vor venii ultrasii sa sustina echipa pe Ghencea ? Peluza Nord si Peluza Sud ... de acum incolo .. ar trebui sa vina .. parerea mea .. Steaua si`a recastigat anvergura de formatie de prim-plan a Romania dupa meciul castigat in compania echipei de sub podul grant ... Steaua TREBUIE INCURAJATA IMPOTRIVA JAVRELOR !!!!!!! PLS RASPUNDETI !!!

forever_STEAUA02.04.2007 09:29

@Virgil

 

Pot totusi sa sper in recuperarea lui, nu? :)

 

@bco06

 

In momentul in care se va anunta, sa fii convins(a) ca va fi postat si aici...

Virgil02.04.2007 09:59
@Virgil

 

Pot totusi sa sper in recuperarea lui, nu?  

 

 

Sigur ca poti, si mi se pare normal sa speri ceea ce spera alte câteva milioane de Stelisti.

freyutz02.04.2007 10:00

Abia astept meciul cu Cateii...Ii jucam in picioare:D Poate va fi si tabela gata pana sambata:X:X

Abea astept sa batem...

 

Uitati ca incet incet Steaua se ridica chiar daca sunt absenti si cativa titulari...ca dovada ca incepem sa avem un lot foarte competitiv:D

 

Forza Steaua!!!

Cine stie cumva cand se pun biletele in vanzare si la ce preturi sa zica va rog:D

Alessandro02.04.2007 10:35

Asta e un meci care trebuie neaparat castigat!Catelusii sunt in vrie,trebuiesc batuti rau de tot!De batut n-au cum sa ne bata...Ghencea le este un teritoriu interzis! :) Dinamo,uita-te,ora ta se apropie! :P

Rpk_Satu_Mare02.04.2007 10:38
Vor venii ultrasii sa sustina echipa pe Ghencea ? Peluza Nord si Peluza Sud ... de acum incolo .. ar trebui sa vina .. parerea mea .. Steaua si`a recastigat anvergura de formatie de prim-plan a Romania dupa meciul castigat in compania echipei de sub podul grant ... Steaua TREBUIE INCURAJATA IMPOTRIVA JAVRELOR !!!!!!! PLS RASPUNDETI !!!

Raspunde cinevA ?

Dj02.04.2007 10:49

Daca nu gresesc...la meciul cu milogii, absenta de la meci s-a decis in ultimele ore..

Asa ca .. ai rabdare :wink:

cody02.04.2007 10:49

Va rog frumos sa punetzi pe site cand se pun in vanzare si care este pretul lor !! Multumesc! La milogi m... la milogi...

 

O iubire ros-albastra pentru Campioana Noastra/ O iubim si o stimam/ Spre victorii o purtam!!!!!

 

Forza Steaua!!!

c.ronaldo1702.04.2007 10:56

Daca batem si Dinamo nu voi mai fi suparat de dubla cu Sevilla.

danielcristian02.04.2007 11:28

Avem un meci greu,dar sunt sigur ca o sa ii batem pe catzelushi! Se stie ca ei au tot timpul probleme in retur,si vad ca au inceput si la ei discutiile din vestiar si certurile intre finantatori. Acum, ca au pe Cluj la 10 si pe Steaua la 12 puncte in spate, presiunea e mai mare. Se cam spulbera visul ala de a termina campionatul la 25 sau 30 de puncte distanta de Steaua! :lol: Sper ca Oli sa gandeasca bine meciul, sa aiba o tactica ofensiva si sa ne aduca o bucurie cel putin la fel de mare ca si cea de aseara! :wink:

FLORIN st3listul02.04.2007 11:29

O sa batem si cateii, dar cel mai bine ar fi sa ii batem urat ca se ne tina minte si omul cu buteliile, sa aratam adevarata fata a publicului din Ghencea :wink:

 

Un 3-0 ar fi ideal!

dbd02.04.2007 11:30

Se pare ca nimeni nu stie nimic despre bilete...

Undeath02.04.2007 11:43

Sper din tot sufletul ca peluzele NORD si SUD sa faca deplasarea in Ghencea pentru ca jucatorii au nevoie de suporteri, si apropo nu vedeti ca pe Berbecali nu il intereseaza ca suporterii nu vin la meci ? Il doare fix in ' .... :roll: Asa ca va rog luati o decizie si chiar daca protestul va continua macar la acest adevarat DERBY sa veniti (eu sunt din Tg.Mures si nu ma opreste nimeni sa vin la meci, nici macar presupusa clasa a 12.). :roll:

 

Si acum un pronostic cat de cat realist: Steaua 2-1 Patrupedele.

c.ronaldo1702.04.2007 11:48

0 goluri - UTA, Vaslui

1 - Farul

2 - Arges

3 - Raped

 

Astept 4 cu Dinamo.

korynna02.04.2007 12:04

Doar 4? :lol: Ar fi bine...

 

Cred ca la acest meci ar trebui sa inceteze protestul si probabil sa fie reluat dupa aceea daca mai sunt probleme, dar nu sunt eu in masura sa spun asta. Sunt convinsa ca nimanui din galerie nu i-a facut placere sa vada meciul cu milogii de acasa si nu ar vrea sa piarda o eventuala umilinta a dinamovistilor. Oricum noi trebuie sa-i incurajam pentru a salva emblema, daca altii nu stiu sa aprecieze asta e problema lor. Respectul nu se invata...

Wally02.04.2007 12:30

Sunt sigur ca vom castiga cu spurcatii, si mizez din nou pe Vali Badea(cu milogii mi-a iesit :P), insa imi doresc foarte mult ori sa-i batem la scor, ori sa-i batem in ultima secunda...sa doara infrangerea...cat despre posibilitatea ca spurcatii sa joace in CL pe Ghencea spun doar ca nu-i voi ierta asta niciodata lui Becali si aceasta decizie ii va reduce considerabil numarul de voturi, si nu il va mari, asa cum crede el...in rest...astept sa se clatine peluza si sa cantam cu totii: Cu degeteul din mijloc ridicat :lol:

nicu8802.04.2007 12:43

Cineva zicea ca cheia sfirsitului esecului la inceput de 2007 a Stelei, poate fi doar o victorie, dar daca vine victoria atunci va fi jale mare pentru cei care stau contra ei cea ce s-a vazut si in meciurile anterioare cu FC Arges si Rapid, deci bafta la meciul cu javrele si sa fie un Hristos Inviat cu inca o victorie.

Wally02.04.2007 13:01

Anul trecut in Sambata Mare am trecut cu 3-0 de Farul, acasa...sper in acelasi deznodamant si anul acesta :P

BandiT02.04.2007 13:46

O victorie e vitala pentru moralul echipei in viitor.

Paradoxal , mi-e mai frica de meciul cu Bistrita...

pe Dinamo cred ca-i batem , dar vom avea meci greu cu Bistrita.

Ideal ar fi 6 puncte in urmatoarele 2 meciuri.

Lupta Steaua!

c.ronaldo1702.04.2007 14:45

Pana la urma Goian e suspendat, da sau nu?

Dragoshel02.04.2007 14:46

Da, este suspendat si Goian si Stancu.

forever_STEAUA02.04.2007 14:52

@Dragoshel

 

Ai uitat de Coman. si el e suspendat :D

 

Cyril Thereau a suferit o fisură la metatarsieni şi este incert pentru meciul de sîmbătă, cu Dinamo. Cosmin Olăroiu a vrut să-l înlocuiască pe francez la pauză, însă atacantul Stelei a cerut să mai joace. Nu a mai rezistat în teren decît 7 minute după care a fost schimbat cu Ochiroşii.

 

Şi Mirel Rădoi a suferit o entorsă la glezna stîngă, fiind incert pentru derby-ul cu Dinamo. Eugen Baciu a fost pregătit la pauză să-l înlocuiască pe căpitanul Stelei, dar acesta a rezistat pînă la finalul meciului.

 

sursa: gsp

 

Sper ca cei doi sa poata fi recuperati pana la ora meciului. Radoi, pentru ca avem probleme de efectiv in centrul apararii, iar Thereau pentru ca are de luat o revansa in fata cainilor.

«123416»