Amice...esti idiot.
Edit ulterior: Totusi, nu trebuia izgonit. E vorba de libertatea de expresie...
Mi-am pus mari sperante in meciul asta. La orice m-as fi asteptat dar nu si la ce s-a intamplat...
Am incercat sa ma detasez de tot ce a insemnat acest meci... Nu am citit presa, nu m-am uitat la stirile sportive, nu am intrat nici macar pe forum... Degeaba... Obsedant imi revenea in minte rezultatul final...
Nu o sa incep sa critic jucatorii... Oricum, la ce mi-ar folosi?!
Sa repet pentru a nu stiu cata oara ca imi doresc mai mult ca orice demisia/demiterea lui Oli? Nu cred ca se va intampla prea curand... Si oricum deja e prea tarziu...
Si oricum deja e prea tarziu...
Da, este prea tarziu...dar trebuie sa avem incredere si sa luptam pentru locul 2...si trebuie sa castigam sezonul 2007-2008!
Daca nu dadeau golul ala repede prin Munteanu nu era rezultatul asta. Chestia e ca nu prea stim sa tragem si noi de la distanta, vrem sa mergem cu ea pana in poarta. La 3-0 am mai avut sperante ca egalam, dar nu a fost asa. Poate daca Radoi nu gafa la faza aia aveam sanse, dar asa...bine ca s-a terminat si asa ca dupa cum a inceput meciu am crezut ca mananca rau bataie. Adevaru' e ca n-am avut aparare, insa sper sa uite meciu si sa incerce sa bata tot, ca altfel nu vad cum mai ajung pe locul 2. ![]()
Si totusi, ce ghinion imens am avut: luft Badea, bara Thereau, bara Radoi, super sut Elton respins de Lobont, hent clar Blay ne-acordat, greseala lui Radoi, plus eurogolurile alea de generic ale lui Dinamo...
A fost ca un vis urat...
E bine totusi ca am jucat, ca am combinat in terenul lor, ca am avut nerv...Decat o infrangere cu 0-1 dupa un meci anost, mai bine asa..Sau aberez?
Nu aberezi!Adevarul este ca lor le-a iesit totul,iar noua nimic! :x :x :x
Salutare stelisti. N-o sa ma ascund dupa deget, chiar daca risc banarea de pe forum recunosc cu mandrie ca sunt fan Dinamo si desi intru foarte rar pe acest forum, ardeam de curiozitate sa citesc reactiile voastre dupa acest meci care spre surprinderea mea au fost destul de obiective in principiu.
Nu sunt dintre acei ultrasi fanatici care vin cu bate si sabii la meci, ci sunt dintre aceia care vin la meci strict sa-si vada la lucru echipa favorita.
Daca moderatorii imi permit o sa-mi spun si eu parerea. N-o sa comentez prea multe aspecte legate rezultat pt ca nu vreau sa creez impresia ca am venit aici ca sa rasucesc cutitul in rana. Imi inchipui ce dezastru e in sufletele voastre dar asta e din cauza ca nu ati luat in calcul nici o clipa infrangerea in acest derby. Noi am facut-o si am pornit de la premisa ca ai vostri vor juca cu foarte multa ravna si isi vor dori victoria foarte mult, motiv pt care stiam ca nu avem ce pierde. Din punctul asta de vedere presiunea a fost mai mare pe umerii vostri.
Totusi, capul sus ca nu aveti ce face. Aveti meciuri grele la Bistrita si la Cluj, noi din cate stiu am castigat cu noroc la Bistrita dintr-un gol marcat de Niculescu din lovitura libera, iar la Cluj am pierdut pe seama unor gafe uriase in aparare.
Chiar daca, sa recunoastem, nu mai puteti spera la titlu, as vrea sa terminati pe un loc de cupa europeana pentru ca Romania are nevoie de Steaua in Europa! Clujului ii lipseste enorm experienta, iar la Rapid domnul Copos nu este interesat de echipa ci de cum sa obtina profituri mai mari de pe urma echipei. Asa ca Steaua, prin istoria sa, reprezinta cel mai bine Romania in cupele europene. Bafta!
Stai linistit, chiar daca simpatizeaza cu rivalii, un user civilizat care demonstreaza ca are un IQ ridicat nu primeste ban. :wink:
Primu rival ok, pe care-l vad pe vreun forum!
Sincer, cred ca este primul suporter dinam0vist care nu a spus "Vedeti, fraierilor, cine e cel mai bun? Si va tot spargeti voi in figuri..."...cel putin,toti dinam0vistii pe care ii am langa mine asa fac...![]()
Hai Steauaa!!!
Pentru cei care nu stiu al 6-lea user ca numar de posturi este un 'caine'.
Atata timp cat suporterii altor echipe cumosc sensul cuvintelor 'decenta' si 'respect' nu vad de ce nu ar fi bineveniti pe acest forum.
Hai Steaua!!!!!!!!!!
sper ka in meciul ku gloria vor cistiga!
Cyril Thereau champion!
SPER KA Oli va gasi cea ma ipotrivita solutie pnt a castiga meciul!!
Dinamo piosi!!!
Hai Steaua!!!!!!!!!!sper ka in meciul ku gloria vor cistiga!
Cyril Thereau champion!
SPER KA Oli va gasi cea ma ipotrivita solutie pnt a castiga meciul!!
Dinamo piosi!!!
Chiar nu era nevoie de acest post :!: :twisted:
un IQ ridicat :wink:
Dar cei civilizati cu aichiu scazut? ![]()
Daca ai un IQ scazut nu ai cum sa fi civilizat. Cel putin nu in lumea sportului. :wink:
Mie nu mi-a placut meciul cu Dinamo!
@fabian1997
OFF TOPIC: mai exact ce nu ti-a placut la meci?
PS: te rog nu raspunde la intrebare, eram doar ironica ...
ba fratilor chiar nu va inteleg ce p... mea tot atita sa ple4e Oli poate sal aduka pe capelo nu??
ba chiar nu va inteleg cind am eliminat valencia,cind iam rupt pe lens,cind neam kalifikat in Liga!!cind am cistigat la Kiev!!Oli,Meme,Jiji!!toti erau ingeri da??dar cind akuma afara cu ei da???ba Steaua a facut un me4i perfect cu Dinamo!!dar pu...alea au avyt norok!!ce sa faci se intimpla!!eu eram negru pe fatza cind ma uitam la me4i!!dar asta e...!!sa fim uniti si mai departe sa sustinem Steaua ca va asigur ca javrele nu vad Liga!!dar daca o vad!!vor juka in rep.moldova!!dar fitzi siguri ka noi aici la kishinau le facem surprise!!de la vama pina la kish vor vedea numai kini gutuitzi pe pomi!!!o merita javrele....!!
@equliudsjrfaucbr.... ma rog
1. Cand am batut Valencia, Lens din cate stiu parca Oli nu era la noi. Cu Standard, da.
2. Cappelo nu-mi place, mai degraba prefer un Sir Alex Fergusson sau Jose Murinho.
3. Am facut un meci perfect?!?!?! :twisted: Atunci un meci prost nu vreau sa stiu ce inseamna pentru tine.
4. Nu omori caini!
Nu traim numai din trecut... :roll:
PS: Alt nick nu ai gasit? :o
@equilibriuum4ik
Oli nu a fost (din fericire) antrenorul Stelei la meciurile cu Valencia, respectiv Lens...
Oli a reusit contraperformanta de a pierde dupa 18 ani in Ghencea un derby cu dinami... Nici macar Piti (cat a fost el de blamat) nu a reusit "performanta" asta...
Si pentru asta nu il mai iert niciodata!
Problema e ca nu doar meciul cu spurcatii l-a adus in situatia in care este...
Patrupezii au TRISAT ANULAND DOUA PENALTIURI Stelei LA HENT IN CAREU. CINEVA TOT STELIST MI-A ZIS CA AU FOST TREI HOTI CA INTOTDEAUNA dica10
DAR SUNT STELIST SI DINCOLO DE MOARTE!
Stelistule, lasa-ne cu Steaua-Dinamo, ca pur si simplu ne-am saturat de caini... Bravo lor, da gata.