FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FcSteaua.Ro

«167891011»
PoWeR18.03.2007 09:50

power_steaua_6 - savubogdanus 5-3

 

blind, mergem mai departe :D

blindica18.03.2007 18:36

@power, felicitari, dar vroiam sa merg cu savu sau cu ionutz. Multa bafta tuturor :)

i0nutz8319.03.2007 17:30

Miercuri, 21 martie, vor fi afisate meciurile din optimi.

mihai141121.03.2007 16:59

hai ca suntem curiosi cine s-a calificat :D

i0nutz8321.03.2007 18:40

OPTIMI

 

1.nsfl_cyok - marinescu_dani2005 8-5

2.alex_filip2003 - marianbolohan 6-8

3.julica_maniaku - scobbytzu 9-5

4.doryzd - ady_adinho 7-6

5.joker_sarbu - alin_jeleu 7-8

6.danny1ok - mihai1411 5-8

7.blind1ro - bezmetiqu_alex 5-21

8.power_steaua_6 - god_life00 9-6

 

Dubla mansa, setarile obligatorii si echipele din campionat. Daca dupa cele doua meciuri scorul general este egal, se joaca meci decisiv, pana la lovituri de la 11m inclusiv.

Jo1n722.03.2007 16:23

7.blind1ro - bezmetiqu_alex

tur: 0-17

retur:5-4

http://img340.imageshack.us/img340/1976/un...untitledba6.jpg

scoaba22.03.2007 16:26

cum frate 0-17 ??? 8O felicitari joint :lol:

blindica22.03.2007 16:29

Aventura in cupa s-a incheiat ca-n sezonu` trecut : Tur 17-0 Bezmetiqu_alex- Blind1ro Dupa cateva goluri am cedat nervos si am jucat aiurea mai ales dupa evenimentele cu God si asta se vede in rezultat.

Retur : Blind1ro - Bezmetiqu_alex 5-4 Meciul conta mai putzin... mai naspa e k am suparat un prieten. Sorry Joint :cry:

 

Important e sa nu retrogradez , nu fiti socati, au mai fost rezultate, mi-aduc aminte parca ianculescustefan a mai luat 17:)

mihai141122.03.2007 19:08

danny1ok - mihai1411 5-8

3-5

2-3

GOD23.03.2007 14:16

power sa intri sa jucam si noi meciu ala.

ManiaCU23.03.2007 15:06

julica_maniaku - scobbytzu 5-3

scobbytzu - julica_maniaku 2-4

 

total : 9-5 pt julica 8)

PoWeR23.03.2007 15:10

da piciule, jucam noi ;)

marianb23.03.2007 16:18

2.alex_filip2003 - marianbolohan TUR: 2-2

alex_filip2003 - marianbolohan RETUR: 4-6

:lol:

johnny0623.03.2007 16:26

meciuri care confirma teorica ca trebuie sa fi chiar pielea p...i ca sa nu poti castiga daca ai pe Barcelona si ceva experienta. in al doilea meci am fost condus cu 4-1 si 5-2, iar la 5-4 am ratat cel putin 2 ocazii singur cu portarul, iar pe un contraatac am primit gol din respingerea portarului la un adversar (gol tipic pentru toti adversarii mei care joaca cu barca). ce sa mai zic... finala va fi marianbolohan - el_nin0

marianb23.03.2007 16:28

asa sa fie

Jo1n723.03.2007 16:45

tin sa nu fiu de acord cu voi :D

blindica23.03.2007 17:27

@filip, eu cred k bolohan iese din turul urmator :D

johnny0623.03.2007 17:28

cred ca daca prinde meciuri cum a prins cu mine azi prinde finala...

GOD23.03.2007 18:28

hai power intra pe mess,frecventeaza messu lasa forumu.

PoWeR23.03.2007 18:45

power_steaua_6 - godlife 3-1, 6-5 -> 9-6

 

si am prins sferturile dupa o dubla nebuna, in care pot spune deschis ca piciul m-a dominat si merita calificarea ... dar na, vulpoiul batran si-a aratat experienta :P

 

btw:

ce sa mai zic... finala va fi marianbolohan - el_nin0

 

el_nino e iesit de ceva dimp din cupa :)

mihai141123.03.2007 22:04

sunt de acord cu filip,orice noob poate juca cu barca,pt ca orice sut de aproape cu Ronaldinho sau etoo e gol+super viteza lor

alin_jeleu23.03.2007 23:43

stiri proaspete aici: 1. id-ul alin_jeleu nu mai exista, nu mai pot intra pe el... uitat parola, d'astea :oops:

2. noul id e yo_jeleus

 

P.S.

Newcastle(joker_sarbu) - Tottenham(alin_jeleu) 2-4(tur)

Tottenham(alin_jeleu) - Newcastle(joker_sarbu) 4-5(ret)

8-7 pt mine, si jocul imi merge la fel de prost... si habar nu am dc :((

nyku_myhay25.03.2007 00:10

jok3r_Sarbu - alin_jeleu

2-4

5-4

___

7-8

bafta mai departe jeleu...sa iei cupa...cu sau fara cornerele alea care mi-au facut atatia nervi :P

ady_4steaua26.03.2007 16:12

adversaru meu doryzd imi da cu flit ca nu l-am vazut niciodata pe mess de o saptamana de cand iam dat add

..as vrea sa joc si yo meciu cu el totusi dak doreste domnia sa

Doryz0r26.03.2007 20:23

4.doryzd - ady_adinho 7-6

4 - 2

3 - 4

«167891011»