sa zica el ce scor vrea, da sa bage ionutz fifa boot ca nu are rost asa, zi ce omu ce scor vrea, nimic de zis la rejucare m-a batut 5-1, da omuletu face ce vrea zice ce stie si ce ii convine
sa zica el ce scor vrea, da sa bage ionutz fifa boot ca nu are rost asa, zi ce omu ce scor vrea, nimic de zis la rejucare m-a batut 5-1, da omuletu face ce vrea zice ce stie si ce ii convine
mah spune ce s-o intamplat k asta iara fura !! Asa o facut tot timpu. Asa-i k la pauza o fost un socr si el o zis altu ? asa o facut si cu filip ![]()
Nu e nicio problema, sunt atatea campionate de pitici care il asteapta sa le "revolutioneze" cu astfel de practici.
alex_filip2003 2-2 alexxx_tzupy... ce sa mai joc dupa meciul cu el_nino in care mai aveam putin si spargeam ecranul la calculator :evil:
Cum participi omule? :x
In aprilie. :lol:
Ionutz duke ala cik ii eliminat !! pot sa joc eu automat meciurile din cupa ?
pls
Ce zicetzi suntetzi de acord ? ![]()
Tottenham(alin_jeleu) - Atl. Madrid(runaway2812) 6-3 ... si ma indrept spre a 2-a cupa consecutiva ;![]()
[Grupa D] Blind1ro - savubogdanus 5-2 (Juve- Chelsea) Bafta Bobo, sa mergem amandoi mai departe :twisted:
!!!
jok3r_sarbu - adelpiero : 8-0
sper sa joc bine cu noua formula 8) ...
ady_adinho- marinescu_dani2005=4-1
bine ca n-am luat 9 ca anul trecut :lol:
ady_adinho -marinescu_dani2005 4-1 meci frumos.. sper sa ma calific
ionute amana-mi si mie meciul cu fallenangel pls,maxim 10 zile te rog,pt ca sapt viitoare imi vine si mie ipul,s-a indurat danutz sa cumpere,dar mai dureaza 1 saptamana cica pana baga la toti
Ionutz duke ala cik ii eliminat !! pot sa joc eu automat meciurile din cupa ?pls
Ce zicetzi suntetzi de acord ?
![]()
Lasa-ne, lasa-ne !
Grupa A: hurricane_msg- nsfl_cyok 3-4
Grupa C
danny1ok - scobbytzu 3-4
doresk si eu o amanare a meciului cu julika_manaicu ! ms..
Grupa D:
power_steaua_6 - i0nutz83 7-2
formula: defence + bulan + contra atac + o conexiune cam proasta ![]()
si inca mai sper ...
GRUPA A
1.nsfl_cyok 6p +7
2.alex_filip 4p +8
3.alexxx_tzupy 1p -6
4.hurricane_msg 0p -9
de jucat:
alex_filip - nsfl_cyok
hurricane_msg - alexxx_tzupy
GRUPA B
1.doryzd 3p +3
2.julica_maniaku 3p +1
3.mihai1411 0p -1
4.fallenangel002000 0p -3
de jucat:
mihai1411 - fallenangel002000
julica_maniaku – doryzd
mihai1411 - doryzd
julica_maniaku - fallenangel002000
Grupa C
1.scobbytzu 6p +3
2.joker_sarbu 3p +5
3.danny1ok 3p +2
4.adelp1er0 0p -10
de jucat:
danny1ok - adelp1er0
joker_sarbu - scobbytzu
Grupa D
1.blind1ro 6p +5
2.power_steaua_6 3p +3
3.savubogdanus 1p -3
4.i0nutz83 1p -5
de jucat:
power_steaua_6 - savubogdanus
blind1ro - i0nutz83
Grupa E
1.bezmetiqu_alex 6p +5
2.god_life00 3p +2
3.marianbolohan 3p -1
4.duke_itza_25 0p -6
de jucat:
bezmetiqu_alex - marianbolohan
god_life00 - duke_itza_25
Grupa F
1.alin_jeleu 6p +8
2.marinescu_dani2005 3p -1
3.ady_adinho 3p -2
4.runaway2812 0p -5
de jucat:ady_adinho - runaway2812
alin_jeleu - marinescu_dani2005
Se joaca pana DUMINICA, 18 MARTIE, ORA 20.00. NU SE PERMIT AMANARI.
GRUPA D : Blind1ro - Ionutz83 5-5 (JUVE - Barcelona)Goluri din corner, shuturi marfa, rasturnari de scor.Fifa, spectacol !
mai mai ca real life :roll:
@ jOInt , te oftici Alexe(asa te striga nevasta cand te inseala)? a fost un meci frumos,apropo vezi ca incalci regulile de post... Bafta all !
god_life00 - duke_itza_25=3-0
2 victori si
1 infrangere
julica_maniaku – doryzd 4-4
bezmetiqu_alex - marianbolohan 3-2
3 vict din 3 8)