FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FcSteaua.Ro

«14567811»
marianb06.03.2007 17:53

sa zica el ce scor vrea, da sa bage ionutz fifa boot ca nu are rost asa, zi ce omu ce scor vrea, nimic de zis la rejucare m-a batut 5-1, da omuletu face ce vrea zice ce stie si ce ii convine

Prodigy_andrey06.03.2007 17:55

mah spune ce s-o intamplat k asta iara fura !! Asa o facut tot timpu. Asa-i k la pauza o fost un socr si el o zis altu ? asa o facut si cu filip :D

i0nutz8306.03.2007 17:59

Nu e nicio problema, sunt atatea campionate de pitici care il asteapta sa le "revolutioneze" cu astfel de practici.

johnny0606.03.2007 18:14

alex_filip2003 2-2 alexxx_tzupy... ce sa mai joc dupa meciul cu el_nino in care mai aveam putin si spargeam ecranul la calculator :evil:

Riggoleto 207.03.2007 10:39

Cum participi omule? :x

GOD07.03.2007 10:45

In aprilie. :lol:

Prodigy_andrey07.03.2007 18:25

Ionutz duke ala cik ii eliminat !! pot sa joc eu automat meciurile din cupa ?:D pls :D Ce zicetzi suntetzi de acord ? :D

alin_jeleu07.03.2007 19:08

Tottenham(alin_jeleu) - Atl. Madrid(runaway2812) 6-3 ... si ma indrept spre a 2-a cupa consecutiva ;;)

blindica07.03.2007 19:14

[Grupa D] Blind1ro - savubogdanus 5-2 (Juve- Chelsea) Bafta Bobo, sa mergem amandoi mai departe :twisted:

!!!

nyku_myhay07.03.2007 19:25

jok3r_sarbu - adelpiero : 8-0

sper sa joc bine cu noua formula 8) ...

Dani200507.03.2007 19:52

ady_adinho- marinescu_dani2005=4-1

bine ca n-am luat 9 ca anul trecut :lol:

ady_4steaua07.03.2007 19:53

ady_adinho -marinescu_dani2005 4-1 meci frumos.. sper sa ma calific

mihai141108.03.2007 08:31

ionute amana-mi si mie meciul cu fallenangel pls,maxim 10 zile te rog,pt ca sapt viitoare imi vine si mie ipul,s-a indurat danutz sa cumpere,dar mai dureaza 1 saptamana cica pana baga la toti

i0nutz8308.03.2007 08:43
Ionutz duke ala cik ii eliminat !! pot sa joc eu automat meciurile din cupa ?:D pls :D Ce zicetzi suntetzi de acord ? :D

 

Lasa-ne, lasa-ne !

l1o_l1am308.03.2007 21:42

Grupa A: hurricane_msg- nsfl_cyok 3-4

scoaba08.03.2007 23:04

Grupa C

danny1ok - scobbytzu 3-4

Doryz0r10.03.2007 16:14

doresk si eu o amanare a meciului cu julika_manaicu ! ms..

PoWeR11.03.2007 19:37

Grupa D:

 

power_steaua_6 - i0nutz83 7-2

 

formula: defence + bulan + contra atac + o conexiune cam proasta :D

 

si inca mai sper ...

i0nutz8311.03.2007 19:38

GRUPA A

 

1.nsfl_cyok 6p +7

2.alex_filip 4p +8

3.alexxx_tzupy 1p -6

4.hurricane_msg 0p -9

 

de jucat:

alex_filip - nsfl_cyok

hurricane_msg - alexxx_tzupy

 

GRUPA B

 

1.doryzd 3p +3

2.julica_maniaku 3p +1

3.mihai1411 0p -1

4.fallenangel002000 0p -3

 

de jucat:

mihai1411 - fallenangel002000

julica_maniaku – doryzd

mihai1411 - doryzd

julica_maniaku - fallenangel002000

 

Grupa C

 

1.scobbytzu 6p +3

2.joker_sarbu 3p +5

3.danny1ok 3p +2

4.adelp1er0 0p -10

 

de jucat:

danny1ok - adelp1er0

joker_sarbu - scobbytzu

 

Grupa D

 

1.blind1ro 6p +5

2.power_steaua_6 3p +3

3.savubogdanus 1p -3

4.i0nutz83 1p -5

 

de jucat:

power_steaua_6 - savubogdanus

blind1ro - i0nutz83

 

Grupa E

1.bezmetiqu_alex 6p +5

2.god_life00 3p +2

3.marianbolohan 3p -1

4.duke_itza_25 0p -6

 

de jucat:

bezmetiqu_alex - marianbolohan

god_life00 - duke_itza_25

 

Grupa F

 

1.alin_jeleu 6p +8

2.marinescu_dani2005 3p -1

3.ady_adinho 3p -2

4.runaway2812 0p -5

 

de jucat:ady_adinho - runaway2812

alin_jeleu - marinescu_dani2005

 

Se joaca pana DUMINICA, 18 MARTIE, ORA 20.00. NU SE PERMIT AMANARI.

blindica13.03.2007 20:07

GRUPA D : Blind1ro - Ionutz83 5-5 (JUVE - Barcelona)Goluri din corner, shuturi marfa, rasturnari de scor.Fifa, spectacol !

Jo1n713.03.2007 20:15

mai mai ca real life :roll:

blindica13.03.2007 20:18

@ jOInt , te oftici Alexe(asa te striga nevasta cand te inseala)? a fost un meci frumos,apropo vezi ca incalci regulile de post... Bafta all !

GOD13.03.2007 20:54

god_life00 - duke_itza_25=3-0

2 victori si

1 infrangere

ManiaCU13.03.2007 21:22

julica_maniaku – doryzd 4-4

Jo1n714.03.2007 12:55

bezmetiqu_alex - marianbolohan 3-2

3 vict din 3 8)

«14567811»