FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FcSteaua.Ro

«13456711»
marianb03.03.2007 21:06

duke_itza_25 nu e de gasit

johnny0603.03.2007 21:53

mai ai timp sa il gasesti

alin_jeleu03.03.2007 22:43

Bayern(ady_adinho) - Tottenham(alin_jeleu) 0-5 ... pakt ca si-a luat revansa in camp :(

ady_4steaua03.03.2007 23:50

in cupa am luat bataie ca m-am enervat ..ca a luat khan un gol de cascadorii rasului..printre picioare la un sut anemic...practic nici nu stiu sigur dak era pe poarta, dar a vrut el sa fie sigur ca intra :lol: .. asta e macar l-am batut in campionat

alin_jeleu04.03.2007 01:12

da, hai sa cautam scuze... am fost mai bun

ady_4steaua04.03.2007 08:23

da ai fost mai bun si daia in urmatoru meci aveam 3-0 la pauza ...corect..ma inchin in fata ta

GOD04.03.2007 08:46

ho ma nu va m-ai certati asa.

alin_jeleu04.03.2007 11:29
da ai fost mai bun si daia in urmatoru meci aveam 3-0 la pauza ...corect..ma inchin in fata ta
nenea... ai luat 5-0... ciocu mic... eu am tottenham si tu ai bayern...
Doryz0r04.03.2007 16:19

fallenangel002000 - doryzd 2-5

blindica04.03.2007 20:43

Grupa D : power_steaua_6 - blind1ro 3 - 5 No comment .

PoWeR04.03.2007 22:01

pacat ... pot sa-mi iau adio de la cupa :(

scoaba05.03.2007 17:12

grupa c

scobbytzu - adelp1er0 5-3

Dani200505.03.2007 20:01

marinescu_dani2005 - runaway2812=4-2

Mitz@06.03.2007 11:31

va rog frumos nu pot sa joc ca mi stricat calc

pls nu-mi puneti meci pierdut

crek sapt. vitoare intru si eu

pls

pls :(

PoWeR06.03.2007 12:51

si stam 23 de oameni dupa tine ? ... n-ai prieteni, colegi la care sa joci si tu cateva meciuri ?

Ronaldinho_cs06.03.2007 13:12

HAI mah nu mai fi asa de rau ca daca aveai acceasi problema ziceai la fel! Intelegel si pe el

Prodigy_andrey06.03.2007 13:52
va rog frumos nu pot sa joc ca mi stricat calc

pls nu-mi puneti meci pierdut

crek sapt. vitoare intru si eu

pls

pls :(

 

Dak chiar nu se poate :D pe mine m-ai eliminat :D joc eu meciurile ;)

i0nutz8306.03.2007 16:03

Etapa a II-a:

 

A

alex_filip - alexxx_tzupy

hurricane_msg- nsfl_cyok

 

B

mihai1411 - fallenangel002000

julica_maniaku – doryzd

 

C

danny1ok - scobbytzu

joker_sarbu - adelp1er0

 

D

power_steaua_6 - i0nutz83

blind1ro - savubogdanus

 

E

bezmetiqu_alex - duke_itza_25

god_life00 - marianbolohan

 

F

ady_adinho- marinescu_dani2005

alin_jeleu - runaway2812

 

Se joaca pana sambata, 10 martie, ora 20.00

marianb06.03.2007 17:28

god_life00 - marianbolohan 3-3

GOD06.03.2007 17:30

Am decis rejucarea din cauza NEINTELEGERILOR

marianb06.03.2007 17:32

FIFA BOOT cat mai repede

DoctorLov06.03.2007 17:35

ce s-a mai intamplat de data asta ?:))

Prodigy_andrey06.03.2007 17:42

ce sa se intample iara o zis piticu alt scor pun pariu :D

GOD06.03.2007 17:49

Ce sa zic ma s-a rejucat si s-a vazut OFTICa.

god_life00-marianb=5-1 .

i0nutz8306.03.2007 17:52

In scurt timp ne vom desparti de god, a devenit deja plictisitor ca fiecare meci al lui sa genereze un intreg scandal.

«13456711»