duke_itza_25 nu e de gasit
duke_itza_25 nu e de gasit
mai ai timp sa il gasesti
Bayern(ady_adinho) - Tottenham(alin_jeleu) 0-5 ... pakt ca si-a luat revansa in camp ![]()
in cupa am luat bataie ca m-am enervat ..ca a luat khan un gol de cascadorii rasului..printre picioare la un sut anemic...practic nici nu stiu sigur dak era pe poarta, dar a vrut el sa fie sigur ca intra :lol: .. asta e macar l-am batut in campionat
da, hai sa cautam scuze... am fost mai bun
da ai fost mai bun si daia in urmatoru meci aveam 3-0 la pauza ...corect..ma inchin in fata ta
ho ma nu va m-ai certati asa.
nenea... ai luat 5-0... ciocu mic... eu am tottenham si tu ai bayern...da ai fost mai bun si daia in urmatoru meci aveam 3-0 la pauza ...corect..ma inchin in fata ta
fallenangel002000 - doryzd 2-5
Grupa D : power_steaua_6 - blind1ro 3 - 5 No comment .
pacat ... pot sa-mi iau adio de la cupa ![]()
grupa c
scobbytzu - adelp1er0 5-3
marinescu_dani2005 - runaway2812=4-2
va rog frumos nu pot sa joc ca mi stricat calc
pls nu-mi puneti meci pierdut
crek sapt. vitoare intru si eu
pls
pls ![]()
si stam 23 de oameni dupa tine ? ... n-ai prieteni, colegi la care sa joci si tu cateva meciuri ?
HAI mah nu mai fi asa de rau ca daca aveai acceasi problema ziceai la fel! Intelegel si pe el
va rog frumos nu pot sa joc ca mi stricat calcpls nu-mi puneti meci pierdut
crek sapt. vitoare intru si eu
pls
pls
Dak chiar nu se poate
pe mine m-ai eliminat
joc eu meciurile ![]()
Etapa a II-a:
A
alex_filip - alexxx_tzupy
hurricane_msg- nsfl_cyok
B
mihai1411 - fallenangel002000
julica_maniaku – doryzd
C
danny1ok - scobbytzu
joker_sarbu - adelp1er0
D
power_steaua_6 - i0nutz83
blind1ro - savubogdanus
E
bezmetiqu_alex - duke_itza_25
god_life00 - marianbolohan
F
ady_adinho- marinescu_dani2005
alin_jeleu - runaway2812
Se joaca pana sambata, 10 martie, ora 20.00
god_life00 - marianbolohan 3-3
Am decis rejucarea din cauza NEINTELEGERILOR
FIFA BOOT cat mai repede
ce s-a mai intamplat de data asta ?![]()
ce sa se intample iara o zis piticu alt scor pun pariu ![]()
Ce sa zic ma s-a rejucat si s-a vazut OFTICa.
god_life00-marianb=5-1 .
In scurt timp ne vom desparti de god, a devenit deja plictisitor ca fiecare meci al lui sa genereze un intreg scandal.